poster

Zachraňte pana Bankse

 • USA

  Saving Mr. Banks

 • slovenský

  Zachráňte pána Banksa

Komedie / Drama / Životopisný / Historický / Rodinný / Hudební

USA / Velká Británie / Austrálie, 2013, 125 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • StarsFan
  ****

  Málokterý film dokáže být zároveň vtipný a dojímavý, tomuto dílku Johna Lee Hancocka se to ale komedii a drama podařilo skloubit s takovou lehkostí, že poslední tři týdny cítím nutkání zajít na to do kina podruhé. Překvapení roku a povinnost pro ty, kteří mají rádi Mary Poppins.(1.12.2013)

 • Aky
  ****

  Všechno to začíná velmi rozvlekle a Emma Thompson je protivná, až se na to koukat nechce, ale s postupujícími minutami se všechno zvolna vstřebává a usazuje na svá místa, až se všechno v závěru mění ve skutečně dojemný film; v tom dobrém slova smyslu. Člověk má po skončení chuť pustit si znovu Mary Popins, ale neměl by to dělat, ten muzikál má svá léta a v soutěži s "Panem Banksem" už neobstojí.(13.7.2014)

 • nunka
  ***

  Trochu jednosmerne zamerané, americké a waltdisneyovské s jednoduchou dejovou líniou. O Mary Poppins som nevedela nič a ani teraz nie som o nič múdrejšia a rozhladenejšia. Potešili herci, prelínanie spomienkových sekvencií a ústredného dejového príbehu, celý film príjemne ubieha, aj keď nič fatálne okrem relaxu neprináša.(29.1.2015)

 • Rosana
  ***

  Docela hezký a milý film, i tu protivnou babu jsem si oblíbila.(29.10.2014)

 • erased
  ***

  V první řadě noční můra všech fanoušků Star Wars. V druhé řadě už v úvodní scéně utržené ucho džbánu jménem Zkrocení nabručené babky/dědka. Ale ve třetí naproti tomu příjemné překvapení z prolínajících se dvou linií, ze kterých kvalitou jako vítězná jednoznačně vychází ta z dětství paní P.L. Naštěstí zde toho Mickey Mouse není tolik, a i tu ohranou typickou situaci dvou hlavních postav hrají (ostatně jako téměř vždy) tak sympatičtí herci, aby tu mou oblíbenou filmovou linku, kde exceluje jak Colin Firth, tak i mladičká Annie Rose Buckley, nijak zvlášť nedokázali rušit.(13.3.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace