Ig Perrish (Daniel Radcliffe) měl skvělý život, bohatou rodinu, i ženu svých snů, krásnou rusovlásku Merrin Williamsovou. Merrin byla však za neobjasněných okolností zavražděna. Z Iga je najednou hlavní podezřelý a nikdo, ani vlastní rodina, v jeho nevinu nevěří. Zlomený a neprávem obviněn žije ze dne na den a své neštěstí zahání alkoholem. Jednoho dne se probudí a zjistí, že na čele mu vyrůstají podivné rohy. Že by to bylo znamení a podaří se mu vraha vypátrat? Spolu s rohy totiž získal zvláštní schopnost a rozhodne se udělat vše pro to, aby vraha své lásky našel. (JOJ Cinema)

Knor

A Aja mě snad ještě nezklamal. Tohle je hodně originální zpracování klasickýho vyšetřování vraždy na vlastní pěst. Vizuálně je to paráda a i když to z většiny připomíná drsnější fantasy, najdou se tam další různý prvky hororu, krimi a komedie, který koření příběh. Super originální podívaná. ()

fallanga

Neskutečně hloupý a předvídatelný příběh, který je ovšem také hystericky vtipný a bizarní. Jo, a taky to má fakt povedený soundtrack. Je to vlastně takové příjemné béčko, které si užijete pouze pod vlivem měkkých drog, ale bude to parádní zábava. ()

Looka

80% jablko nepadlo od stromu daleko. Tata se nemá za co stydět. Ba naopak to je lepší než adaptace většiny kingovek. ()

FriendWithin

Nečekal jsem od toho absolutně nic a bylo to super. Harry Potter s rohama si hraje na detektiva a nakonec to vyřeší. Yay! Hrozně moc se mi líbily absurdní scény jako sex doktora se sestřičkou, mlácení reportérů nebo scéna v baru, kde nám nějaký chlápek ukáže péro. Prostě štýl za čtyři hvězdy! ()

lucky.loo

Taková 3 a půl hvězda. Celkem se mi to líbilo a kdyby nebylo mnoha překombinovaností ke konci včetně shootout ve stylu Terminátor v závěru, bylo by to celkem fajn. Vyjímečně mi nevadil ani Radcliffe o kterym přád nevim co si mam myslet. Hodnocení: 74% ()

Brmbolec

Za mňa spokojnosť. Knihu som načal už dávnejšie, ale nedočítal, takže porovnávať veľmi nemôžem, ale bolo to fajn. Mix žánrov sa celkom vydaril a hlavne som sa pri tom zabavil. Čo viac chcieť od takejto oddychovky... Aj keď osobne som možno čakal viac brutalitky :) 8/10 ()

ratpile

Trošku koncepční mišmaš, ale pořád ještě v emoční rovině dobře fungující. Jednotlivé scény občas působí téměř jako z jiného žánru než scéna předcházející, ale možná právě tahle barevnost dělá snímek zábavnějším. Navíc mezi Radcliffem a Temple opravdu funguje patřičná chemie, přičemž zejména první jmenovaný zvládá "přehrát" dokonce i většinu jalovějších scén. Atmosféra byla taktéž zvláštní, trochu braková, mysteriozní, občas emo-romantická; pohromadě netradiční. Snad jen úplný závěr mohl být, byť neznám knižní předlohu, přeci jen vypilovanější. Jinak to ale ušlo. ()

wirtr

Tento film mě opravdu zaujal, je tu dokonale spojené fantazy s romantickým filmem, ale za to spíš vděčíme předloze od Joe Hilla. Romantický knihy nečtu, ale tady u tý uvažuju, že si ji přečtu. Zfilmování se opravdu povedlo, herci se celkem snažili. Parádně mě pobavili některý scény, ve kterých se lidi ptají Daniela Radcliffe jestli mají něco udělat nebo se svěřují o svých pocitech. Film byl opravdu zábavný, smutný a konec i dojemný . ()

voldemorf

Bavila jsem se úžasně. Je to strašná ptákovina, ale přesto se mi to moc líbilo. S čistým svědomím ale nemůžu dát víc než tři. Konec už byl moc rozvleklý, ale jinak jsem se docela nasmála. Pár scén bylo vážně dobrých, hlavně díky soundtracku. ()

dzberry

Jako komedie šmrncnutá parodií na Ducha a na Hrátky s čertem dobrý... Jako vážně míněný kousek s detektivními, romantickými a uměleckými ambicemi totální přešlap. Radcliffe leze na nervy, je to podprůměrný herec; přistoupíte-li na detektivku, vraha odhalíte během úvodních titulků (nadsázka, woe!); romantika nefunguje, protože Radcliffe je špatný herec s nulovým sexešpílem; detektivka to nemůže být, protože to je nepovedená pohádka (příp. zfušovaná féerie s biblickými motivy?) se špatným hercem v hlavní roli (který navíc dostane hned na začátku parohy); iracionální chování postav a nesmyslná slova, která z nich vypadávají, vysvětluje ponejvíce zřejmě i pro ně překvapivá Radcliffova neodůvodněná fyzická proměna a vzhledem k tomu, že je to špatný herec, na kterého je takováhle herecká výzva krapet moc, nechápete a kroutíte hlavou, do čeho jste to zase vlezli... Zlé je to. Fakt zlé. Ani jako prdel to není dobrý. Tohle by nepovýšili ani Pepíček Bek s Páťou Swayzíkem... ()

FrediaK

Film se rozjede opravdu zábavným a mysteriózním směrem. Radcliffe hraje dobře a ty rohy mu věřím. Bohužel některé motivy a divně přitažený a nastavovaný konec celkový dojem sráží. Za zhlédnutí to ale určitě stojí. ()

gicous

V mechu porostlém háji se odehrála vražda. Kdo jí chce vyřešit, na hlavě rohy musí mít. Nechť tedy uzavře smlouvu s ďáblem a ten mu pomůže, neboť jedině tak lze tuto záhadu úspěšně vyřešit. Vraha po právu ztrestati a hroznou smrti ho do pekla poslati. Harry Potter potkává Hellboye za asistence Alexandra Ajy. Co z toho tak asi může vzejít? Myslel jsem, že to budem mnohem větší přehlídka zrůdnosti a zvrhlosti. Aja se tentokrát drží překvapivě zpátky. Snad až na konci mu konečně ujedou nervy a on se do toho pořádně opře. Filmu se nedá upřít rohatá originálnost a dobří herci. Spíše ale potěší v jednotlivostech. Samotný příběh se víceméně topí v povrchním příběhu a prázdných dialozích. 6/10 ()

rala

Číst knižní předlohu a pár týdnů na to se podívat na film nebyl dobrý nápad. Film totiž vůbec není jako kniha. A jelikož jsem celou dobu věděl, co se zhruba bude dít a jak to dopadne, tak mě film navíc neuvěřitelně nudil. ()

vieriX

Prostě i po letech pro mě je obtížné vidět Ransdorfa jako herce ktery by ve mě nevzbuzoval jen vzpomínky na mladého kouzelníka. Celý ten film je brány spíš komorne a nejvíc je asi zajímavé ze jako rohaty je schopen dostat z lidí co si skutečně myslí. Koneckonců i konec nabídne celkem neočekávané scény. ()

Erinel

Příběh jako takový paráda a hvězdička pro Harryho, protože Radcliffe je špičkovej herec a moje srdcovka, především. Ale lepší by bylo, kdyby to bylo zpracováno jako klasickej horor, se vším všudy a ne jako nějakej místy lehce komediální, fantasy něco thriller... Nevim, ale tak nějak mi to žánrově nezapadalo. Myslím, že dost scén bylo příliš..."příliš"... Dala bych tomu víc ponurý sako a výsledek by byl super. ()

XXXXXXXX

Zdá se, že Redklifovi, víc než ty kladné, sednou role záporné. Potěšilo mě, že v díle zazněla ona ,naprosto geniální úvodní znělka, z mých oblíbených Vikingů. Zrzečka, obsazená do role Merrin, je pastva pro oko. Nápad s rohy, které odhalují nejtemnější prohnilosti v člověku, byl taky vymyšlen dobře. Ale to je tak všechno. Je mi u řitního otvoru, že tamhleta servírka, chce točit péčko a být slavná, že párek místních strážců zákona, jsou bukvice jako poleno, že babka u doktora v kukani by ráda seřvala otravné dítě, že jeho matka obdělává svého trenéra golfu, že místní doktor místo rohů piluje sestříčku. A tak se jen ptám: Kde se sakra stala chyba? To jen kdybych věděl... ()

PeterJon

Prvá hodina je zaujímavou satirou a reflexiou spoločnosti, keď mu narastú rohy. Zvrháva sa to ale na brak pre 13-ročných. Koniec dosť odporný. hororovo detailný ()

Mikel LetsGo

Bravurní.. Bylo to originální, zábavný a živí. Herymu přepudrovali blesk na čele a dotáhli ho z famfrpálu rovnou po hlavě do téhle bizardní ujetiny, na kterou se tak skvěle koukalo. Závěr možná přehnanej ale přesto silný čtyři hvězdy za výborně zrežírovanou libovku. ()

Z Harryho a Hermiony Frankenstein a Popelka?

Z Harryho a Hermiony Frankenstein a Popelka?

04.03.2013

Alexandre Aja a ďábelský LaBeouf?

Alexandre Aja a ďábelský LaBeouf?

12.12.2011

Filmová adaptace bestsellerového románu Horns, jehož autorem je syn Stephena Kinga Joe Hill, našla režiséra. Nečekejte decentní filmařinu, projekt dostal na starost francouzský masakrátor Alexandre… (více)