poster

Rohy

 • USA

  Horns

Drama / Thriller / Fantasy / Horor

USA / Kanada, 2013, 123 min (Alternativní: 115 min)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • mat.ilda
  **

  Detektivka s rohama, které svému dočasnému nositeli dost usnadňují pátrání po vrahovi i cestu k vlastnímu očištění... Nenadálé pravdy, které normálně nepřiznáte ani sami sobě, tak v blízkosti Radcliffových čerstvě vypučených rohů spatřují světlo světa a mnohdy se rovnou realizují, což je celkem osvěžující pohled, tvrzený skvělou muzikou, až do doby, než se sám konec tak trochu propadne do pekel. Takový naivní, položertovný thriller, který neurazil, ale vidět ho znovu rozhodně nemám v plánu.(3.2.2015)

 • Dever
  *****

  // Distribútor: Dimension Films, Radius-TWC // Production Companies: Red Granite Pictures, Mandalay Pictures //(15.10.2014)

 • Pilda17
  ****

  Nadmíru zajímavé, Daniel Radcliffe od Harryho Pottera zatím ničím neoslnil, ale právě Horns je důkaz, že umí zahrát i jiné role. Příběh nebyl špatný, děj také ne a i atmosféra nebyla k zahození. Jelikož jsem snímek objevil před pár dny bez traileru a bez obsahu, tudíž jsem nevěděl o co vůbec půjde, tak jsem byl příjemně překvapen. Dvou hodinový snímek uteče jak voda a s dobrými nápady se nešetří, svou originalitu Horns má a to musím ocenit .. 8/10 = 87%(14.10.2014)

 • Jordan
  ***

  hororový aja sa trochu umiernil pre potreby tejto mysterióznej krimithrillerovej drámy, ktorá má niečo do seba - dobré efekty, zaujímavý a aj dobre využitý nápad, kvalitného radcliffe-a a fajn soundtrack. viem, vnímam a opisujem to povrchne, ale tento film o nesmrteľnej láske a padlých anjeloch narába s touto terminológiou, témou a látkou tiež povrchne, takže to nevadí - napokon bude asi najväčšia výhrada práve tá povrchnosť a ľúbivosť, akási korektnosť (na aja nečakaná) a mierna (obrazová, výrazová i obsahová) klišé-ovitosť. potešia mierne, ale naozaj iba ojedinelé "žmurknutia" - prvá scéna po prebudení s rohami, pár okamihov v záverečnej konfrontácii, ale miestami alexandre neustriehol pátos, rovnako ako david morse neustriehol svoje prehrávanie;(31.1.2015)

 • JosefGruber
  ***

  Musím říci, že jsem se na tento film opravdu hodně těšil. Bohužel však výsledek ani zdaleka nepředčil má očekávání, spíše naopak. První část byla celkem zajímavá, ale čím více rohy rostly, tím více se dostavovalo zklamání. Hřebíček do rakve přišel se závěrem. Harry Potter se proměnil v satanáše a bylo vymalováno... 3*, říjen 2014, pc(19.11.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace