Rohy

Horns

Drama / Thriller / Fantasy / Horor

USA / Kanada, 2013, 123 min (Alternativní: 115 min)

Pekelně zábavná bejkovina s krucifixem na správném místě. Radcliffe výborný.(17.10.2014)

Zajímavá černohumorná směska dramatu, mysterie, fantasy hororu a romance, která baví, tak zvláštně okouzlí i překvapuje. Radcliffe mi tady sedí, stejně jako těch pár dalších postav, mistr Aja upevňuje svoji pozici - co film, to kvalita. Možná uznáte, že takový hybrid žánrů vůbec není lehký zmáknout.(17.8.2015)

Těžko film hodnotit a těžko psát komentář. Některá místa naprosto parádní, hlavně v prvních 60% filmu. Ovšem konec mě opravdu zklamal. Nejen tím, jak to dopadlo, ale nějak jsem cítil, že už nikdo z filmařů a herců nemohl. Jako kdyby dobíhali pozuze setrvačností. A to byla škoda. Za mě 66%(15.10.2014)

// Distribútor: Dimension Films, Radius-TWC // Production Companies: Red Granite Pictures, Mandalay Pictures //(15.10.2014)

Musím říci, že jsem se na tento film opravdu hodně těšil. Bohužel však výsledek ani zdaleka nepředčil má očekávání, spíše naopak. První část byla celkem zajímavá, ale čím více rohy rostly, tím více se dostavovalo zklamání. Hřebíček do rakve přišel se závěrem. Harry Potter se proměnil v satanáše a bylo vymalováno... 3*, říjen 2014, pc(19.11.2014)