Horor

Jennifer Spence

Kostýmy:

Leah Butler
  • Malarkey

Už to začíná bejt trapný. Pakliže to ale pořád vydělává, tak to chápu.(8.11.2014)

• MikeCool

Oproti PA 3, je čtyřka pro mne určitě velkým zklamáním. Místy laciné lekačky, u kterých jste se pomalu ani nelekly. Přišlo mi to moc uhozené a bez žádné akce. Občas pobavily hlášky pubertálních herců a to je asi tak vše. Jak říkám, třetí díl zůstane pro mě číslo 1. ___ (Jiráskovo divadlo, Nový Bydžov)(24.10.2012)

Mé tři hvězdy patří Kathryn Newton.(26.11.2015)

• Kothy

Nejslabší díl. Vůbec jsem se nebál. Ta holka je sice pěkná, ale to je asi tak všechno. Až ke konci se začne něco dít. Končí to otevřeně, takže se můžeme bát dalšího pokračování...(9.3.2013)

• Kamca_

Nejslabší díl ze všech. Trapné dialogy moc nemusím a výkon herců byl hodně amatérský. 35%.(10.8.2015)

• - Ben (Matt Shively) nosí hodinky značky Casio G-Shock. (dyfur)

• - Filmový kritik Pidde Andersson uviedol, že na premietaní filmu v Malmö pribehol ku plátnu jeden tínedžer a začal doň kopať a kričať, ako veľmi sa mu film nepáčil. (katherine.)

• - V scéne, kde Wyatt (Aiden Lovekamp) jazdí v dome na trojkolke, napodobňuje scénu z filmu Osvietenie (1980), kde sa chlapec Danny (Danny Lloyd) preháňa po opustenom hoteli na rovnakej trojkolke. (David_SVK)