Horor

Gregory Plotkin

Kostýmy:

Leah Butler
  • BoPo

Pri predchádzajúcich pokračovaniach som vždy našiel zmysel ich existencie. Tu však neprišiel žiaden príbehový posun, neprišla žiadna nová atmosférová vsuvka. A to ultra krátke "rozuzlenie" bolo poslednou kapkou sklamania. Na ďalší kus už zvedavý naozaj nie som a nebudem.(10.2.2013)

• Kothy

Nejslabší díl. Vůbec jsem se nebál. Ta holka je sice pěkná, ale to je asi tak všechno. Až ke konci se začne něco dít. Končí to otevřeně, takže se můžeme bát dalšího pokračování...(9.3.2013)

• J*A*S*M

Vítěz kategorie Nejkratší hororové finále roku. Hodinu a půl nás tvůrci pomalinku připravují, že se asi něco pořádného stane, a pak je za minutu hotovo. Lidi v sále nevěřili :-D No, konec srandy, tohle je pro mě zklamání jak hrom. Loni jsem z kina ze třetího dílu odcházel nadšený, připraven sérii obhajovat proti všem zaslepeným haterům. To se tentokrát nestalo, odcházel jsem spíš rozčarovaný. Lidé se tu opět nahrávají na kameru v nepravděpodobných situacích, odpovědí na zajímavé důležité otázky z minula se nedostává, zato přibývají otázky další. Takhle to může jít v podstatě do nekonečna, tvůrci si navíc tímto dílem otevřeli dveře asi tak k tisíci spin-offů. Nicméně, to bych všechno zkousnul. Ale já se poprvé u PA ani chvíli nebál, ani jednou nelekl! Čtyřka je co se týče hororové stránky opravdu slabá a krotká. A zajímavých nápadů se taky zrovna neurodilo - a když už jo (kinect), tak zůstaly smutně nevyužité. Závěrem: Sympatické postavy, slušné řemeslo. Sračka to pořád není, ale protentokrát nebudu mít potřebu se o tom s kýmkoli hádat.(18.10.2012)

• Phobia

Když se vám miniklon vzbudí ve dvě ráno, snaží se vám hodinu jen tak pro zábavu rozeškrábat krk i ksicht a potom si zase spokojeně usne, zatímco vás jako obvykle postihne insomnie, možná si vyberete nějakou ukolébavku v televizi. Vsadila jsem na PA4, od začátku páchnoucí odérem nudného rodinného videa. Puberťáci, spratci, nikdo nepoužívá mozek, nikdo se nechová logicky, sem tam něco spadne, sem tam šmouha... děsivé. Opravdu děsivě nuzáživné. A já jako na potvoru pořád ne a ne usnout. Jak hodnotit úplně zbytečný film, který není navzdory tagu "horor" vůbec strašidelný, ani nesplní očekávanou funkci barbiturátu? Vydojím ze sebe jednu upocenou, mouchami hojně obletovanou hvězdu.(12.7.2016)

• -Ravee-

Stoprocentně tupá a nekonečně nudná Murica produkce pro idioty. Pobavil naprosto nemístný a díky tomu nechtěně zábavný product placement ("fuckin' Prius")..(16.8.2013)