Horor

Jennifer Spence

Kostýmy:

Leah Butler
  • MáŠa

O co mě vlastně tenhle film obohatil? Nic nového to nepřineslo, moc jsem to ke konci nechápal, a nějaký závěr to vlastně taky nemělo. Snad jsem si jen zkusil v Googlu zadat "Kathryn Newton nude pics" a zjistil jsem, že to ani zde nanajde nic, co by mě zvládlo nějak kulturně obohatit ;)(16.12.2012)

• mcb

Po tomhle dílu už nevěřím, že by někdo do série mohl vnést jediný originální nápad. Je to tak vyčpělé a recyklující (i když v některých případech stále funkční), až to bolí. Opravdu si nedokážu představit, o čem budou další pokračování.(21.1.2013)

• *CARNIFEX*

Aj napriek tomu, že som veľký fanúšik serie P.A. - toto bolo viac ako zlé. Sklamaných bude veľmi veľa fanúšikov hororu. Je tu toľko negatív, že nemá zmysel ich vymenovávať. Čo hodnotím, ale najviac negatívne je záver. Smiešny, pateticky, trápny natoľko, že pobavil nejedného diváka v kine. Pre mňa osobne táto séria skapala treťou častou. A ani neviem či by som chcel aby sa to niekto snažil napraviť ďalším "vydareným" pokračovaním - 20%.(18.10.2012)

• korbitch22

Těžko pochopitelné, že to točila stejná dvojice režisérů jako předchozí díl.O proti námrdové trojce tu máme neatmosferické peklo, jehož scénář lze považovat za příšernou snůžku nesmyslů.Liché díly série mají jiný koncept než sudé, zatímco v lichých jsou neustálé lekačky gradované epickým finále, u sudých je to změt šedi a nudy v nějakém rádoby příběhu, problém 4tého dílu o proti druhému ( který aspoň trošku fungoval ) je v tom, že se celou stopáž děje maximální hovno, ale maximální!Lekačky jsou asi 4 a všechny neuvěřitelně předvídatelné a neděsivé.Jako by se tvůrci zbláznili a řízli to vyschlostí twajlajtu a jako bonus to smíchali s "hrůzostrašností" seriálu čarodějky se Šejnou Dórtyjovou vole.Každý z předchozých dílů mě dokázal přikovat do křesla, třetímu se to dařilo dokonce celou stopáž, ale tady sem celou dobu prozíval i přesto, že jsem se nato dívál sám, večer a po tmě a když se za celý film leknete nejvíc toho, jak skočí kočka na stůl, tak je kurva do prdele něco špatně!Jediná mizivá pozitiva filmu jsou sympatická hlavní představitelka, její exkluzivně milfní maminka a natroublá mladší verze Setha Rogena.Finiš který přijde asi 10 minut před koncem....mě normálně poserte se odehrává z půlky za bíleho dne, tudíž pro dokreselní attmosféry je potřeba sada pastelek od bílé po černou a totální finiš je odbytý během 3 minut, kdy na vás poprvé chčije atmosféra jako prase a snad jedině ten zajímavý konec ze mě vytáhl ty 2*.Jako fanouška téhle série mě ovšem neskutečně děsí, že samotní filmaři se na nás, na fanoušky regulérně vysrali a dělaj si z nás prdel a my jim to stejně zase zaplatíme.Pevně doufám, že reřisérska dvojice dostane do dalšího dílu padáka, jelikož kálet na své nejvěrnější mi přijde opravdu ubohé a když si dovolí udělat z jednoho nejzajímavějších a nejděsivějších hororových konceptů posledních let 95 minut dlouhou reklamu na Pepsi, tak je něco kurva špatně!.Ještě neznám přesná čísla výdělečnosti tohodle nudného blábolu, ale jsem skálopevně přesvědčenej že 5tý díl nebude poslední, tahle fabrika na miliardy bude chtít překonat Saw a já jen doufám, že v pátem díle dostane zlo už trochu na prdel, moc mě nebaví se dokola dívat jak ta píča kosí jednu sympatickou rodinu za druhou a když mi k tomu tvůrci ani nenadělí řádnou dávku lekaček a nulovou atmosféru, tak ať jdou s pátým dílem do prdele a i jako fanoušek se předběžně odmítám podílet na jeho financování návštěvou kina i přesto, že návštěva lichých dílů se vždy vyplatila.Nechápu co si o sobě režisérská dvojice vůbec myslí a pan Peli by měl začít vážně uvažovat o tom, že si sám zafinancuje pořádnou dávkou financí 5tý díl, kterým se se ctí rozloučí, protože takovej další průser, jako je 4tej díl mu už neodpustí ani tak zajetí fans, jako já....obrovské zklamání! 30%.(24.1.2013)

• PetrPan

Opačná peristaltika Paraanál Activity posunuje celý děj hlouběji a hlouběji do prdele. Jednoho dne snad konečně dojde k zásunu až po kořen...(4.3.2013)

• - V scéne, kde Wyatt (Aiden Lovekamp) jazdí v dome na trojkolke, napodobňuje scénu z filmu Osvietenie (1980), kde sa chlapec Danny (Danny Lloyd) preháňa po opustenom hoteli na rovnakej trojkolke. (David_SVK)

• - Keď príde Ben (Matt Shively) za Alex (Kathryn Newton) a bavia sa o tom, že sa pôjdu von prejsť, má Alex vlasy v cope a sú strapaté. V ďalšej scéne, keď sú v domčeku na strome, ich už má upravené a cop je vyžehlený. (DJ Rocco iNc)

• - Postava Robieho (Brady Allen) je pomenovaná podľa Robbieho Mannheima, chlapca, ktorý bol v roku 1959 posadnutý diablom a vďaka exorcizmu sa mu podarilo zachrániť život. (katherine.)