Horor

Jennifer Spence

Kostýmy:

Leah Butler
  • balone

Ani jsem to nedokoukal, nedokázal jsem u toho vydržet, žádné napětí, nevyvolávalo to žádný strach, ani žádné americké lekačky. Připadal jsem si, že špehuji nějakou debilní, nudnou rodinu v USA, která má neustále zapnuté kamery v domě. 0%(9.1.2014)

• BoPo

Pri predchádzajúcich pokračovaniach som vždy našiel zmysel ich existencie. Tu však neprišiel žiaden príbehový posun, neprišla žiadna nová atmosférová vsuvka. A to ultra krátke "rozuzlenie" bolo poslednou kapkou sklamania. Na ďalší kus už zvedavý naozaj nie som a nebudem.(10.2.2013)

• swamp

Taková nuda - po výborné trojce jsem čekal něco svěžího, okultního. Ale teda šedesátiminutové skypování, dvakrát posunutá židle, jedno nastartované auto a minutové finále - to mi přišlo opravdu DOST málo! :( Možná by se na tu pětku mohli vykašlat..(5.3.2013)

• *CARNIFEX*

Aj napriek tomu, že som veľký fanúšik serie P.A. - toto bolo viac ako zlé. Sklamaných bude veľmi veľa fanúšikov hororu. Je tu toľko negatív, že nemá zmysel ich vymenovávať. Čo hodnotím, ale najviac negatívne je záver. Smiešny, pateticky, trápny natoľko, že pobavil nejedného diváka v kine. Pre mňa osobne táto séria skapala treťou častou. A ani neviem či by som chcel aby sa to niekto snažil napraviť ďalším "vydareným" pokračovaním - 20%.(18.10.2012)

Jedna hvězda za fotbal na začátku, druhá hvězdička za hokejové zprávy uprostřed a třetí hvězdička za sympatickou Kathryn. Jinak opět bída, děj nulový jako vždy. Navíc jsem se těšil, že se děj dostane až do 18.listopadu, ten den mám totiž narozeniny. A ono nic, všichni mrtví 17.listopadu =D(19.2.2013)

• - Film bol do kín distribuovaný pod krycím názvom Elderly 4. (tarponko)

• - Ben (Matt Shively) nosí hodinky značky Casio G-Shock. (dyfur)

• - Stephen Dunham a Alexondra Lee, kteří ve filmu hrají rodiče, byli manželským párem i ve skutečnosti. Stephen Dunham zemřel 14.9.2012 na infarkt krátce před uvedením filmu do kin. (Hal_Moore)