• Tommassi3
  ***

  "Ale to žádný kamarádi, žádná hospoda ho do neštěstí nepřivedli.. Von byl doma asi nešťastnej !!" - "Tak co na to řikáš ??" - "No, něco na tom asi bude.." ;)(6.7.2014)

 • Boss321
  ****

  Další skvělá komedie od Krále komiků. Burianovo objednávání panáků nemá chybu, prostě "Liguééééééére" :-)........(1.1.2008)

 • Ony
  ****

  Poměry Rakouska-Uherska byly za první republiky terčem vtípků snad všech našich známých komiků. Pokud se tohoto tématu chopil Martin Frič se svou typicky šílenou zápletkou, král hlášek a xichtů Vlasta Burian a další skvělí herci (Pištěk, Marvan, Plachta, Šlemrová, Nollová, . . .), musela vzniknout kultovní komedie. Příběh má velmi rychlý spád. Jenom tíha slov "císařpán je vůl" je podtržena jakýmsi zastavením času. Chytře je v tomto snímku využita také hudba, která přímo zapadá do děje. Možná by ale neuškodil bohatší repertoár melodií.(6.11.2005)

 • moviesfan
  ****

  Další mnou oblíbená česká komedie. Vlasta Burian opět exceluje. Film zobrazuje nenucený humor, který mám hodně rád. Hodnocení: 80%(16.8.2008)

 • nash.
  ***

  Přestože Burian hláškuje o stošest a řítí se z jedné slavné scény do druhé, po pekelném nástupu a geniální komplikaci s úmrtím náhradníkova náhradníka se to poněkud zadrhne a už se to do původních obrátek neroztočí. Je to sice klasika, a je to i po osmdesáti letech zábava, ale pozdější kousky, které spolu Frič s Burianem natočili, mám mnohem raději, ať už jsou to Katakomby nebo třeba Baron Prášil.(3.10.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace