Klasická předválečná komedie s Vlastou Burianem. Není teda naprosto co řešit.(13.3.2005)

Nejvíc mě na tomhle filmu bavily asociace spojené se jménem Anton, které by však byly na hodně dlouhé vysvětlování. To mi přišlo snad ještě lepší než samotný film. Vlasta Burian je jistota a tenhle film sice nepatří mezi jeho nejlepší, ale určitě pobaví.(15.7.2010)

Burian je klasik a tohle je klasika nejklasičtější. Prostě smršť v podání krále komiků!(26.3.2008)

"Já nechci pivo.. a nenuť mě do piva - liguééére!" :) Vlasta Burian to válí.. i ze záhrobí. :D(28.5.2011)

• Hejtmy

Jedna vlaštovka nedělá jaro a jedna dobrá scéna nedělá dobrej film. Kromě počátku v hospodě mě film vůbec nebavil a ani v Antonu Špelci nemůžu přijít Burianovi na chuť. Asi je můj (ne)smysl pro humor prostě jinej něž lidí před skoro 80 lety. 40%(29.4.2009)

• - Film vyšel na DVD společně s Hrdinou jedné noci (1935). (NinadeL)

• - Ančí Pírková, která ve filmu hraje manželku Kukačky (Jindřich Plachta), byla ve skutečnosti bývalou milenkou Vlasty Buriana, se kterým měla dceru Emíli. (Redyx111)

• - Natáčanie filmu prebiehalo okrem iného aj na Kapucínskej ulice 2, v pražskej časti Hradčany. (dyfur)