Další skvělá komedie od Krále komiků. Burianovo objednávání panáků nemá chybu, prostě "Liguééééééére" :-)........(1.1.2008)

Hm, zajímavé...... Také bych chtěl být na vlastním pohřbu. Kvalitní podívaná s Vlastou Burianem, zajímavým scénářem a námětem.(31.12.2008)

Spolu s Přednostou stanice zatím nejlepší film s Vlastou Burianem a nejlepší film pro pamětníky. Od začátku do konce je Fričův snímek prošpikován vtipnými scénami (má nejoblíbenější je samozřejmě v hostinci, jako každého z nás :D:D:D). Skvělého Buriana doplňuje Jaroslav Marvan s jeho postavou pana Kačaby a Růžena Šlemrová v roli Antonínovy manželky taktéž hraje velmi dobře. Scény s Kukačkou už mi tak luxusní nepřišly, ale stále jsou srandovní. Scénář poměrně kvalitní a funguje (také jste tam vypozorovali malou aluzi na Švejka?) a parádní atmosféře dopomáhá hudba Járy Beneše. Takže teď už stačí na dnešní české režiséry zakřičet "Liguéééére!", aby nám servírovali takovéto nádherné snímky a ne ty patvary, jež nazývají komediemi.(1.6.2014)

Přestože Burian hláškuje o stošest a řítí se z jedné slavné scény do druhé, po pekelném nástupu a geniální komplikaci s úmrtím náhradníkova náhradníka se to poněkud zadrhne a už se to do původních obrátek neroztočí. Je to sice klasika, a je to i po osmdesáti letech zábava, ale pozdější kousky, které spolu Frič s Burianem natočili, mám mnohem raději, ať už jsou to Katakomby nebo třeba Baron Prášil.(3.10.2011)

Císař pán je ....(15.10.2011)