poster

Pixely

 • USA

  Pixels

 • slovenský

  Pixels

Akční / Komedie / Sci-Fi

USA, 2015, 106 min

 • Deimos
  ****

  KINO/// Obsazení 8/10 Děj 7/10 Hudba 8/10 Efekty 8/10/// PLUS: krásná pocta osmdesátkovým hrám, zábavná "Sandlerovka", parádní mix různých nápadů, líbí se mi chytlavá píseň Waka Flocka Game-Game On MÍNUS: kdyby se to bralo ještě trošku víc vážně, mohli z toho být další Transformers nebo Battleship, takto je sci-fi prvek hodně upozadněn, což je škoda, navíc chování postav se víc blíží akční komedii, ale naštěstí do trapnosti to nejde./// Shrnutí: Jestli si vybrat tento měsíc jeden film na který zajít do kina a přitom by to nemusel být letní bockbuster, doporučím tento. O to víc pokud je vám něco kolem 30-40 roku a na videohrách a herních automatech jste strávili dětství. Několik castingových kousků potom příjemně potěší. Nebýt to ve výsledku jen lehká, nenáročná letní komedie, šel bych s procenty ještě výš./// Celkem 75%///(18.8.2015)

 • Radek99
  *

  Tohle si Pac-Man nezasloužil...(12.10.2015)

 • T2
  **

  Rozpočet $88miliónovTržby USA $77,833,978Tržby Celosvetovo $236,333,978Tržby za predaj Blu-ray v USA //počet predaných kusov Tržby za predaj DVD v USA //počet predaných kusov ║ samoúčelná povrchná zlátanina bez duše, ktorá chce byť na silu strojenými uletenými vtipmi zábavná ale nie je, takto to nejde, tých podarených je len chudobne málo a žánrovo s podobným Ralph Rozbi-to prehráva na plnej čiare, rovnako ako režisér Chris Columbus tu ide mimo mysu aj komediálne obsadenie na čele s Adamom Sandlerom a Kevinom Jamesom, jediný príjemný svetlí zjav tu je Michelle Monaghan /videl v kine 3D verziu: 40%/(29.7.2015)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • - Peter Dinklage a Sean Bean si už spoločne zahrali v seriáli Game of Thrones (od r. 2011). (Hudakfilms)

 • - Nejvyšší skóre her ve filmu odpovídají skutečným nejvyšším skóre. Nejlepší výsledek Sama Brennera (Adam Sandler) ve hře "Pac-Man" je 3,333,360. Jedná se o nejvyšší možnou hodnotu ve hře, které jaký první dosáhl Billy Mitchell. Ludlow Lamonsoff (Josh Gad) dosáhl ve hře "Centipede" 16,389,548 bodů, což je o pouhý jeden bod více, než dokázal držitel světového rekordu Jim Schneider. Eddie Plant (Peter Dinklage) uhrál ve hře "Donkey Kong" 1,068,100 bodů. To je o 100 bodů více, než zvládl bývalý šampion Hank Chien. (Cheeker)

 • - Při souboji s Pac-Manem řídí Ludlow (Josh Gad) růžové auto (Pinkiho). O chvíli později však sedí v autě modrém (Inky). (Yokolobuna)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace