Jednoznačně rozhoduje věk. Ti pod 30, kteří o podobných hrách z dob daleko zapadlých, kdy jejich hraní šlo většinou v maringotkách obvykle o pouti, nemají ani páru, tak ti jsou totál mimo mísu. Nejen že jim film příjde stupidní, ale hlavně jsou sami díky novodobým xboxům, ps4 atd. přesvědčeni o tom, že hry vypadají úplně jinak. Ten zbytek bude ale jistě s názorem úplně jinde, protože pokud se půjdete bavit, film je přece komedie a necháte na sebe dolehnout kouzlo vzpomínek z mládí, kdy jste do mincovníků těchle automatů ládovali jednu dvoukorunu za druhou, tak vy musíte zůstat spokojení. Je to bezva odvaz chvílemi tak hloupý až je geniální a pokud nehledáte závratný kinematografický počin, musíte jako já spokojeně smeknout :o)(13.8.2015)

Pixely jsou možná jednoduchá zábava, ale pořád je to zábava. A to vcelku parádní.(16.10.2015)

Příjemná, vtipná, akcí nabitá, americká jednohubka. Klasická kokotina, u který stačí vypnout mozek a užívat si té naivní, ale příjemné stupidity. Mne tyhle komedie sedí a baví.(7.1.2016)

V kostičkovaném světě prvních videoher jsem vyrůstal a tak jsem čekal daleko přímočařejší útok na mou nostalgii. Ten se tedy nedostavil, ale na druhou stranu jsem zjistil, že nejsem jediný, kdo vizuálně vypadá jako dospělý, ale duší je stále klukem. A jako takový jsem si hry přenesené do ulic celkem užil. To, co se dělo mimo hraní, mi ale příliš dobré nálady nepřineslo. Kdybych si však měl možnost vybrat osobu opačného pohlaví, se kterou bych chtěl strávit postelové dobrodružství, tak by se plamenomeťákova vyvolená Serena Williams u mě umístila na 3.126.857.113-tém místě žebříčku, tedy hned za Mariangelou Fantozzi.(30.10.2015)

• Gilmour93

I když nerdové neoriginálně zachraňují svět poměrně originální formou, Columbus žádnou Ameriku neobjevil a Sandler mi chvílemi připadal, že se přejedl houbiček ze Super Maria.. Zaplať pánbůh, že už kamera neukázala pro Tyriona fyzicky náročnou zkrácenou hru na dvorcích Lincolnovy ložnice. Nerad bych byl svědkem toho, jak rod Lannisterů vymře po smeči..(26.11.2015)