Nastala chyba při přehrávání videa.
 • MartinezZ
  *

  Další typická Sandlerovina, tudíž dobrý nápad (převzatý), zprzněný v nudnou nesmyslnou a zcela nehumornou druhořadou hovadinu. Nechápu, proč se v tom muselo angažovat takových herců, když by stačili tak max. dva. Minimálně tak 50% filmu by zasloužilo vyškrtnout. Dal bych tomu tak ** za některé nápady a za grafické provedení, ale když si vzpomenu na Wreck-It Ralpha, je mi do breku: *(10.10.2015)

 • SeBig
  ***

  Sandlerovky jdou posledni dobou vtipem nejak dolu. Námět sice zajimavej, ale na to ze to je komedie jsem se teda moc nezasmal.(12.9.2016)

 • Fr
  **

  „VÍTEJTE NA PRVNÍM MISTROVSTVÍ SVĚTA VE VIDEOHRÁCH! ZÁBĚRY ZE SOUTĚŽE BUDOU UMÍSTĚNY DO VESMÍRNÉ SONDY, KTERÁ BUDE VYPUŠTĚNA DO SLUNEČNÍ SOUSTAVY, S NADĚJÍ MOŽNOSTÍ NAVÁZANÍ SPOJENÍ S MIMOZEMSKOU CIVILIZACÍ. POKUD TEDY EXISTUJE…“ /// A vítěz bere planetu! Na začátku se to nezdá bejt tak blbý, jako na konci. Což znamená, že někde mezi úvodní půlhodinou a „Game Overem“ udělali soudruzi z USA chybu. Možná mně vadí, že zatím co ten nápad mohl bejt rozpracovanej do dobrýho (třebas zábavnýho) akčňáku, vylezla z toho uvolněná, lautr vodlehčená podívaná, která chce bejt v první řadě trapná. Jinak ten jejich humor pojmenovat nedokážu. Sandler mi místy připadá, jako by svejma průpovídkama hledal Drew Barrymore. Ze zbytku obsazení mě pobavili camea (Serena Willams, Daryl Hall, John Oates, Martha Stewart…) a překvapilo, kolik těch Sandlerů už je Adam schopnej narvat do jednoho filmu. /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) PAC-MAN byl mojí noční můrou. 2.) Na tohle jsem čekal od roku 1982!. 3.) Thx za titule „mark82“. /// PŘÍBĚH ** HUMOR * AKCE ** NAPĚTÍ ne(27.10.2015)

 • Viktooorka
  ****

  Adam Sandler mě v posledních svých filmech, které jsem měla čest vidět, neskutečně vadil. Nevím, jestli je to ve mě, nebo v jeho debilním výběrů filmů, ale nepřišli mě jeho role vtipné. Naštěstí tady, konečně vsadil na trochu nostalgickou vlnu mých dětských her, tak mi jeho osobnost nepřišla tak děsně otravná a já se konečně u filmu, kde hraje pobavila :) Nehledejte hloubku, jen si užijte staré krásné videohry, které jsme měli možnost hrát, než přišlo 21. století a trojrozměrný svět :D :)(29.12.2015)

 • D.Moore
  ***

  Oddychová blbina s překvapivě snesitelným Adamem Sandlerem, zručnou režií Chrise Columbuse (opravdu je poznat, že film točil zkušený člověk se smyslem pro humor) a scénářem, který mohl (měl) být alespoň o něco promyšlenější, abych toho Pixelům odpustil ještě víc. Chtě nechtě jsem se pozastavil třeba nad tím, jak jedna postava v osmdesátých letech při hraní videohry na mincovém automatu používala cheaty, nebo že k lovu obřího Pac-Mana v newyorských ulicích byli nejprve bezpodmínečně zapotřebí čtyři jezdci, ovšem když po chvíli - ještě před začátkem "hry" - skupina o jednoho člena přišla, nevadilo to. No, co se dá dělat. Alespoň že to byla celkem zábava - kéž by alespoň takhle dopadli noví Krotitelé duchů...(9.9.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace