Tak se jen tak namátkou mrkněme, kdo všechno tady dává jednu až dvě hvězdy – slaboduchý maďarský rozpočtář, přechytřelý teplouš, egoistický artový hnědopich, polomongoloidní pubescent, další „umělecky“ založený bukanýr, antikoncepčí selhání hajzlbáby a řidiče hovnocucu, třídní šprt a poďobaný šachista v jedné osobě, pozérský pětihvězdičkář filmů Terence Malíka, hloupé dítě, hloupé dítě, hloupé dítě, hloupé dítě … a můj drahý Gilmůr, který to asi přehnal s banánovým daiquiri, protože ho zase začala trápit ta vyrážka na žaludu. A pak se řiďte místními procenty! I proto jsem se tomu dosud vyhýbal jako katolík šprcce. A taky proto, že bytostně nesnáším Sendlera, který má dosud ve své rozsáhlé retardografii jediný opravdu dobrý film. Ale do jisté míry to chápu. Kdo nikdy nesmažil za zvuků homoplísní Modrých Tanků v mrkváčích a síťovaném tričku na Atarku Pampucha či Arkanoidy, protože v té době ještě mlátil šišatou hlavou o stěny fotrova dna pytle, nebo to byl od přirození debil v tesilkách, kterého v osmdesátkách všichni včetně holek akorát šikanovali, může mít k tomuto veskrze příjemnému, skvěle udělanému, vtipnému, totálně pohodovému a na Sandlerovinu paradoxně ani trochu trapnému retru asi nepodstatné výhrady. Až za třicet let natočí Volání dutých s Džastýnem Bíbrem, bude si nová degenerace rozpačitě mnout mikročipové implantáty a nechápavě se škrábat na čárových kódech, současní nezletilí retardéři plesat nad nostalgií jejich na Assbuku promrdaného dětství, no a já …. já to budu mít asi těžce na háku, protože se budu soustředit na udržení moči nebo prdění do hlíny. Ale teď se ještě koncentruju, a tak tohle se vztyčeným prostředníčkem oroštuju místo čtyřky naplno, abych tomu v této stoce vyhřátých hloubavých rozumbradů zaslouženě zvednul rejtynk.(9.3.2016)

Píčovina, která mi ale nevadila. Vždycky, když už to je moc trapný, tak to Sandler nějak odlehčí. Kevin James je jako prezident super a tradiční americký potlesky maj díky němu šťávu.(30.10.2015)

Tak si nám Adam Sandler po řadě dalších komedii,kde předvádí často humor až fekální,splnil zřejmě sen a připravil nám film Pixely,kde bojuje proti nájezdu vesmírných videoher,které sám jako malý hrál.Jelikož jsem generace až po této vlně populárních her,tak k tomu nemam nějakou nostalgickou vzpomínku a film hodnotím pouze na základe zábavnosti a dalších aspektu.Z tohoto pohledu to pro mě byl obyčejný film o partě kamarádu,kde chyběl humor na ,který jsem si už od téhle dvojky (Sandler,James) zvykl.Za mě tedy celkově 50% a tři hvězdy.(5.11.2015)

Oddychová blbina s překvapivě snesitelným Adamem Sandlerem, zručnou režií Chrise Columbuse (opravdu je poznat, že film točil zkušený člověk se smyslem pro humor) a scénářem, který mohl (měl) být alespoň o něco promyšlenější, abych toho Pixelům odpustil ještě víc. Chtě nechtě jsem se pozastavil třeba nad tím, jak jedna postava v osmdesátých letech při hraní videohry na mincovém automatu používala cheaty, nebo že k lovu obřího Pac-Mana v newyorských ulicích byli nejprve bezpodmínečně zapotřebí čtyři jezdci, ovšem když po chvíli - ještě před začátkem "hry" - skupina o jednoho člena přišla, nevadilo to. No, co se dá dělat. Alespoň že to byla celkem zábava - kéž by alespoň takhle dopadli noví Krotitelé duchů...(9.9.2016)

Nečekal jsem takovou zábavu ani směr příběhu, kterým se vydal. CITÁT - Ahoj, ty druhý............... Povedená kombinace triku a pixelu sice zpočátku vypadá jako nepovedená, ale kdo kdy hrál arcade, zvykne si a nakonec to vezme jako normální součást filmu. CITÁT - Nikomu neříkejte, že jsem zastřelila šmoulu................ Film je pro celou rodinu a tak se Adam Sandler odprostil od svých. někdy až humusáckých , scének, které někdy pokazí jeho film. Ano i tady se jich pár najde, (sprostá slova, líbání chlapa s chlapem atd...) ale jsou krátké a možná i záměrně utlumené. Film jsem sice viděl ve 3D, ale vzhledem k tomu o čem film je, bude určitě lepší jen ve 2D. Prostě arcade 3D nesluší. CITÁT - To je King Kong??.........(23.8.2015)

• - Spoiler: Ke konci filmu je řečeno, že Plamenák (Peter Dinklage) při hře "Donkey Kong" podváděl a použil cheat (pozn.: Cheaty jsou speciální kódy, které může při hraní některých počítačových her či videoher hráč zadat, a které posléze nějak mění chování hry. Použití podobných triků při hraní je obvykle zakázáno). Jeden z cheatů měl na brýlích. Nicméně na herních automatech v roce 1982 nebylo možné zadávat symboly a písmena, aby hráč mohl mít lepší herní výsledky. (dom156)

• - Jennifer Aniston odmítla roli hlavní ženské postavy, místo ní byla do role Violet obsazena Michelle Monaghan. (filmsim)

• - V závěrečných titulcích je možné vidět celý děj filmu v 8 bitové grafice. (vojacekr)