Nastala chyba při přehrávání videa.
 • ORIN
  **

  Ačkoli se nejedná o finanční propadák (tržby téměř 300 milionů dolarů při rozpočtu necelých 90), za propadák film jednoznačně považovat lze. Slibný námět překlopený do strašně tuctového, poměrně nudného a tím pádem zdlouhavého hybridu, který si Columbus mohl odpustit.(6.12.2015)

 • Xmilden
  *

  Sandler si tímhle filmem sáhl na pomyslné dno. Jelikož se jedná o poměrně velkou produkci je to průser ještě daleko větší. V roce 2010 jsem viděl hodně sympatický kraťas, který překypoval chytrostí a nápady. O 5 let později jsem dostal něco o čem jsem přesvědčený že nemohl nikdo myslet vážně. Není se čemu smát a ani pousmát a to JE problém. Adam Sandler má svá nejlepší léta za sebou a čím dříve si tohle přizná, tím lépe pro nás všechny ostatní. Když mu navíc není k ruce vůbec nikdo, jeho bezradnost před kamerou to ještě násobí. Jinak jubilejní 100. záchrana naší planety před invazí z vesmíru za posledních 5 let. 20% PS: u toho kraťasu jsem poznamenal, že bych rád kdyby jednou vznikl celovečerák ....byl to omyl.(13.10.2015)

 • Lucasion
  **

  Zas taková tragédie to nebyla. Ale přiznejme si to Chrisi. Máš na víc! Naštěstí největší plus je v obsazení a hudbě. Soundtrack je vkusný a snadno zapadne. Herecky není co vytýkat. Od Sandlera, Tyriona, Beana až k Monaghan. Všichni do jednoho plní svůj účel. Vizuálně je to doslova hezká kostičkovaná. Příběh je samozřejmě hloupoučký, ale to mohl čekat asi každý, kdo vidí na plakátu obřího Pacmana uprostřed New Yorku. Kdyby to mělo o dvacet minut míň a přidalo se více humoru, tak bych neváhal říct, že mě to bavilo. Takhle jsem si spíš užíval mokrý sen o nerdech středního věku, kteří v dětství snili o pixelované krásce se dvěma katanami. Co v dětství, v dospělosti. Tím, že jsem neměl defacto žádná očekávání, tak se mi i dostalo vcelku slušné pohádky s náznaky humoru. Několikrát se i stalo, že jsem se usmál a dokonce i zasmál. Na jeden večer s dětmi dobrý, na opakovaný zážitek rozhodně ne. Ono takový film, co má dvouhodinový scénář skoro totožný jako jedna určitá dvacetiminutová epizoda Futuramy, o moc lépe dopadnout nemůže. (49 %)(2.6.2016)

 • verbal
  *****

  Tak se jen tak namátkou mrkněme, kdo všechno tady dává jednu až dvě hvězdy – slaboduchý maďarský rozpočtář, přechytřelý teplouš, egoistický artový hnědopich, polomongoloidní pubescent, další „umělecky“ založený bukanýr, antikoncepčí selhání hajzlbáby a řidiče hovnocucu, třídní šprt a poďobaný šachista v jedné osobě, pozérský pětihvězdičkář filmů Terence Malíka, hloupé dítě, hloupé dítě, hloupé dítě, hloupé dítě … a můj drahý Gilmůr, který to asi přehnal s banánovým daiquiri, protože ho zase začala trápit ta vyrážka na žaludu. A pak se řiďte místními procenty! I proto jsem se tomu dosud vyhýbal jako katolík šprcce. A taky proto, že bytostně nesnáším Sendlera, který má dosud ve své rozsáhlé retardografii jediný opravdu dobrý film. Ale do jisté míry to chápu. Kdo nikdy nesmažil za zvuků homoplísní Modrých Tanků v mrkváčích a síťovaném tričku na Atarku Pampucha či Arkanoidy, protože v té době ještě mlátil šišatou hlavou o stěny fotrova dna pytle, nebo to byl od přirození debil v tesilkách, kterého v osmdesátkách všichni včetně holek akorát šikanovali, může mít k tomuto veskrze příjemnému, skvěle udělanému, vtipnému, totálně pohodovému a na Sandlerovinu paradoxně ani trochu trapnému retru asi nepodstatné výhrady. Až za třicet let natočí Volání dutých s Džastýnem Bíbrem, bude si nová degenerace rozpačitě mnout mikročipové implantáty a nechápavě se škrábat na čárových kódech, současní nezletilí retardéři plesat nad nostalgií jejich na Assbuku promrdaného dětství, no a já …. já to budu mít asi těžce na háku, protože se budu soustředit na udržení moči nebo prdění do hlíny. Ale teď se ještě koncentruju, a tak tohle se vztyčeným prostředníčkem oroštuju místo čtyřky naplno, abych tomu v této stoce vyhřátých hloubavých rozumbradů zaslouženě zvednul rejtynk.(9.3.2016)

 • lamps
  ***

  Po delší době zase jedna všestranně přístupná sandlerovka, která neaplikuje sprostý humor, je nápaditá a splácaná z poměrně chutného postkulturního těsta. Herci jsou ve svých často sebeparodických rolích skvělí (hlavně Kevin James mi náramně sedl) a příběh se nese v nesmírně pohodovém duchu, bez zbytečných trapností a s minimem nadbytečných vedlejších vložek. Škoda jen, že potenciál námětu zůstal krajně nevyužit a že vrcholné, vizuálně velmi přesvědčivé scény herních útoků postrádají na můj vkus větší kreativitu (jak by divák čekal od Chrise Columbuse) nebo vydatnější příval odkazového či čistě situačního humoru (jak by jeden očekával od Sandlera). Každopádně pěkné 3* s tím, že Pixely si určitě rád někdy zopakuji... 60%(13.11.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace