• bublajsa

"Zahrajme si po boku několika známějších a slavnějších ksichtů, než jsme my sami, a nikdo si ani nevšimne, že všichni hrajeme v totální kravině, která je parodií, aniž by to sama chtěla."(19.11.2015)

Pixely jsem zbytečně podceňoval. Film je neuvěřitelně zábavný, má slušné gagy, solidní tempo, hezké efekty a slušný herecký cásting. Líbilo se mi zjišťování taktiky,logiky a systému jednotlivých her, ono ani ten nápad není vyloženě špatný a za hlavu se chytající. Nostalgická příjemná zábava, kde ani Sean Bean neumře ! 75%(14.11.2015)

Sandlerovky mám rád, až na pár výnimiek. Pixely začínajú parádne a až v druhej polovici sa preklenú do prostoduchej a priamočiarej wtf blbosti. Ale Sandler je pohodák, James tiež a Monaghanová v zelených šatoch.... wow. Kopec skvelých hlášok ustupujúcich tradičnej rodinnej hodnotovosti a americkému pátosu. V niektorých miestach si to ale zo seba veľmi slušne uťahuje. Ku koncu mdlé aj keď oceňujem( ako obvykle) výber hudby. Hrať Donkey Kong v sprievode Queens je paráda. Priemer, ale fakt že pohodový. Len tá komickejšia rovina fungovala lepšie ako tá sci-fi.(9.10.2015)

• Xmilden

Sandler si tímhle filmem sáhl na pomyslné dno. Jelikož se jedná o poměrně velkou produkci je to průser ještě daleko větší. V roce 2010 jsem viděl hodně sympatický kraťas, který překypoval chytrostí a nápady. O 5 let později jsem dostal něco o čem jsem přesvědčený že nemohl nikdo myslet vážně. Není se čemu smát a ani pousmát a to JE problém. Adam Sandler má svá nejlepší léta za sebou a čím dříve si tohle přizná, tím lépe pro nás všechny ostatní. Když mu navíc není k ruce vůbec nikdo, jeho bezradnost před kamerou to ještě násobí. Jinak jubilejní 100. záchrana naší planety před invazí z vesmíru za posledních 5 let. 20% PS: u toho kraťasu jsem poznamenal, že bych rád kdyby jednou vznikl celovečerák ....byl to omyl.(13.10.2015)

Tak si nám Adam Sandler po řadě dalších komedii,kde předvádí často humor až fekální,splnil zřejmě sen a připravil nám film Pixely,kde bojuje proti nájezdu vesmírných videoher,které sám jako malý hrál.Jelikož jsem generace až po této vlně populárních her,tak k tomu nemam nějakou nostalgickou vzpomínku a film hodnotím pouze na základe zábavnosti a dalších aspektu.Z tohoto pohledu to pro mě byl obyčejný film o partě kamarádu,kde chyběl humor na ,který jsem si už od téhle dvojky (Sandler,James) zvykl.Za mě tedy celkově 50% a tři hvězdy.(5.11.2015)