• Caelos

Já se tak těšil, ale tohle fakt ne. Sandler je kokot. Ke klasickým hrám značně dehonestující. Nerdové tady nejsou ani za hrdiny, ani za nerdy, prostě jen za kokoty. Akční scény trapné. Humor trapný. Efekty nudné. Předvídatelné. Plné klišé. Kraťas podle kterého to vzniklo je supr, ale tohle je totálně prosraný námět. Jo a Sandler je kokot. Vím že už jsem to psal, jen jsem to chtěl zdůraznit. 1.5/5(14.10.2015)

Tohle jsem si vždycky přál. Vidět takovýto bláznivý film. No a on je na světě! Co víc si přát? Snad jen další díl!(1.12.2015)

• bublajsa

"Zahrajme si po boku několika známějších a slavnějších ksichtů, než jsme my sami, a nikdo si ani nevšimne, že všichni hrajeme v totální kravině, která je parodií, aniž by to sama chtěla."(19.11.2015)

Nečekal jsem takovou zábavu ani směr příběhu, kterým se vydal. CITÁT - Ahoj, ty druhý............... Povedená kombinace triku a pixelu sice zpočátku vypadá jako nepovedená, ale kdo kdy hrál arcade, zvykne si a nakonec to vezme jako normální součást filmu. CITÁT - Nikomu neříkejte, že jsem zastřelila šmoulu................ Film je pro celou rodinu a tak se Adam Sandler odprostil od svých. někdy až humusáckých , scének, které někdy pokazí jeho film. Ano i tady se jich pár najde, (sprostá slova, líbání chlapa s chlapem atd...) ale jsou krátké a možná i záměrně utlumené. Film jsem sice viděl ve 3D, ale vzhledem k tomu o čem film je, bude určitě lepší jen ve 2D. Prostě arcade 3D nesluší. CITÁT - To je King Kong??.........(23.8.2015)

Obrovská škoda, že z toho vypadla takhle přímočará koninka o záchraně světa směřovaná hlavně pro děcka, která sice i tak dokáže bavit, jenže pak to sráží přiblblé moudra a zbytečné řeči hlavním tahounů, hlavně Sandlera! Přitom to mohl být, vzhledem k velmi zajímavému námětu, vcelku velký film. Efektně je to brilantní, to ale nestačí.(20.10.2015)