• JJ.Gibson

Pixely, no jak to shrnout?!? Skvělý, opakuji skvělý nápad, bohužel nemilosrdně potopený! Nerdvána se uplně tak nekoná, ikdyž Donkey Konga jsem take hrával ;) Chtělo to uchopit celé trochu jinak, buďto vázněji nebo naopak mnohem vtipněji, prostor by k tomu byl. Jenže to by nesměl za kormidlem sedět Ajdam Sandler, ktery si prostě postavil byznys na tom, že bude točit výhradně srágory a dělá vskutku mistrně už pěknou řádku let. O to více mě mrzí, že když už konečně zavadil o něco originálního, tak toho vůbec nevyužil!!! Vytvořil opět klasickou ,,sandlerovku" nemasnou, neslanou, nevtipnou a místy trapnou. Ano pár světlých míst se najde a herecké obsazení není nejhorší, ale co naplat, když z toho nedokážete vytvořit něco víc...(24.11.2015)

Pěkná blbost, ale pobavilo na rozdíl od jiných "hlubokomyslných" filmů.(14.12.2015)

• bublajsa

"Zahrajme si po boku několika známějších a slavnějších ksichtů, než jsme my sami, a nikdo si ani nevšimne, že všichni hrajeme v totální kravině, která je parodií, aniž by to sama chtěla."(19.11.2015)

• -bad-mad-wolf-

Učebnicový příklad, jak pohnojit atraktivní nerdovský nápad. Za všechno mluví jednoduchý fakt, že nejpodařenější složku film tvoří Sandlerovské humory - jinak mě nenapadá vůbec nic, co bych zmínil bez zuřivé snahy o dehonestaci. Možná je celkem nefér vyčítat imbecilní scénář filmu, v němž na planetu Zemi útočí postavičky prehistorických videoher, nicméně: 1. Tvůrci zjevně pozadí zobrazovaných her až tak dobře neznali. 2. Akční scény jsou plné bezradné stupidity. 3. Karikovat nerdovství se postavy ve filmu snaží každou druhou minutu, přičemž zhruba každou dvacátou je to trochu vtipné. 4. Chování postav, vývoj děje ani cokoliv jiného nemá ve filmu špetku smyslu či logiky v jakémkoliv ohledu, což je problém, pokud chci divákovi uříznout přes sto minut času. Nelze ani aplikovat nouzové alibi "budu na to koukat jako na náhodný shluk scének" , protože - viz předchozí body. 5. Po dlouhé době jsem se u filmu cítil vyloženě trapně. A bohužel ne jednou. Jediným zřetelným pozitivem zůstává fakt, že se zanícený svět videoherních nerdů a jejich pošahaných představ podařilo do jisté míry trefně vykreslit - včetně těch nezbytně trapných složek. Otázkou je, zda se na to v téhle formě dá dívat... P.S. Většinu těch her jsem kdysi hojně hrál a snob určitě nejsem.(8.10.2015)

Pixely jsem zbytečně podceňoval. Film je neuvěřitelně zábavný, má slušné gagy, solidní tempo, hezké efekty a slušný herecký cásting. Líbilo se mi zjišťování taktiky,logiky a systému jednotlivých her, ono ani ten nápad není vyloženě špatný a za hlavu se chytající. Nostalgická příjemná zábava, kde ani Sean Bean neumře ! 75%(14.11.2015)