• Caelos

Já se tak těšil, ale tohle fakt ne. Sandler je kokot. Ke klasickým hrám značně dehonestující. Nerdové tady nejsou ani za hrdiny, ani za nerdy, prostě jen za kokoty. Akční scény trapné. Humor trapný. Efekty nudné. Předvídatelné. Plné klišé. Kraťas podle kterého to vzniklo je supr, ale tohle je totálně prosraný námět. Jo a Sandler je kokot. Vím že už jsem to psal, jen jsem to chtěl zdůraznit. 1.5/5(14.10.2015)

• Xmilden

Sandler si tímhle filmem sáhl na pomyslné dno. Jelikož se jedná o poměrně velkou produkci je to průser ještě daleko větší. V roce 2010 jsem viděl hodně sympatický kraťas, který překypoval chytrostí a nápady. O 5 let později jsem dostal něco o čem jsem přesvědčený že nemohl nikdo myslet vážně. Není se čemu smát a ani pousmát a to JE problém. Adam Sandler má svá nejlepší léta za sebou a čím dříve si tohle přizná, tím lépe pro nás všechny ostatní. Když mu navíc není k ruce vůbec nikdo, jeho bezradnost před kamerou to ještě násobí. Jinak jubilejní 100. záchrana naší planety před invazí z vesmíru za posledních 5 let. 20% PS: u toho kraťasu jsem poznamenal, že bych rád kdyby jednou vznikl celovečerák ....byl to omyl.(13.10.2015)

Tohle jsem si vždycky přál. Vidět takovýto bláznivý film. No a on je na světě! Co víc si přát? Snad jen další díl!(1.12.2015)

Nebylo to tak strašné jako to vypadalo z traileru. Sandlar se sice vůbec nesnaží a druhá půlka filmu je poměrně odbytý digifest, ale podařené momenty tu jsou. Linie prezidentova nejlepšího kámoše je hodně fajn, stejně jako paní plukovnice. Pohodovka. Jen Petera Dinklage je po čertech málo.(25.8.2015)

Příjemná, vtipná, akcí nabitá, americká jednohubka. Klasická kokotina, u který stačí vypnout mozek a užívat si té naivní, ale příjemné stupidity. Mne tyhle komedie sedí a baví.(7.1.2016)

• - Původně byla v plánu scéna, při které by byla poškozena Velká čínská zeď. Nakonec byla vyškrtnuta v naději, že to zlepší šance filmu na čínském trhu. (FMJ)

• - FIlmový představitel syna Violet předvádí Brennerovi (Adam Sandler) PS4 verzi oblíbené hry "Last of Us". Dle záběrů však nehraje, jde pouze o záběr. Jde to poznat díky vypnutému ovladači, který herec drží v ruce (zapnutý ovladač lze poznat podle svítího lightbaru). (Metal Lord)

• - Ve skutečnosti se nejedná o pixely. Jelikož jsou mimozemské objekty tvořeny z třírozměrných součástí, jde vlastně o takzvané voxely a nikoliv pixely. (Scelleton)