Pěkná blbost, ale pobavilo na rozdíl od jiných "hlubokomyslných" filmů.(14.12.2015)

• Fr

„VÍTEJTE NA PRVNÍM MISTROVSTVÍ SVĚTA VE VIDEOHRÁCH! ZÁBĚRY ZE SOUTĚŽE BUDOU UMÍSTĚNY DO VESMÍRNÉ SONDY, KTERÁ BUDE VYPUŠTĚNA DO SLUNEČNÍ SOUSTAVY, S NADĚJÍ MOŽNOSTÍ NAVÁZANÍ SPOJENÍ S MIMOZEMSKOU CIVILIZACÍ. POKUD TEDY EXISTUJE…“ /// A vítěz bere planetu! Na začátku se to nezdá bejt tak blbý, jako na konci. Což znamená, že někde mezi úvodní půlhodinou a „Game Overem“ udělali soudruzi z USA chybu. Možná mně vadí, že zatím co ten nápad mohl bejt rozpracovanej do dobrýho (třebas zábavnýho) akčňáku, vylezla z toho uvolněná, lautr vodlehčená podívaná, která chce bejt v první řadě trapná. Jinak ten jejich humor pojmenovat nedokážu. Sandler mi místy připadá, jako by svejma průpovídkama hledal Drew Barrymore. Ze zbytku obsazení mě pobavili camea (Serena Willams, Daryl Hall, John Oates, Martha Stewart…) a překvapilo, kolik těch Sandlerů už je Adam schopnej narvat do jednoho filmu. /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) PAC-MAN byl mojí noční můrou. 2.) Na tohle jsem čekal od roku 1982!. 3.) Thx za titule „mark82“. /// PŘÍBĚH ** HUMOR * AKCE ** NAPĚTÍ ne(27.10.2015)

• Chrustyn

Už když si přečtete o čem film je, pocítíte silné wtf, ale výsledná podoba je ještě horší. Naprosto příšerný film, snažící se napodobit legendární "Krotitelé duchů", kde nefunguje nic od humoru, přes herce až po akci. Naprosté dno i ve filmografii Adama Sandlera a Chris Columbus, by se k režii neměl vůbec přiznávat.(21.11.2015)

Hry nehraju, na téhle průměrné jednohubce se mi nejvíc líbil ten roztomilý nerdí humor. Holt, Sandlerovi řídnou vlasy a asi to potřebuje takhle dohnat. :o)(18.2.2016)

Srandovné, zábavné, oddychové a hlavne vhodné aj pre trochu väčšie deti. Užijú si ale aj dospelí, keď už nič iné tak aspoň môžu nostalgicky zaspomínať na staré videohry. Júj, to bola doba, doba Atari a Didaktikov... Z hercov okrem Sandlera vynikol ešte P. Dinklage, ktorý dal svojej postave neopakovateľný šmrnc a typický komediálny náboj. Pre mňa určite príjemné prekvapenie, ďalšia nadpriemerná Sandlerovka. 75/100(5.7.2016)