poster

Mortdecai: Grandiózní případ

 • Velká Británie

  Mortdecai

 • USA

  Mortdecai

 • Slovensko

  Mortdecai: Grandiózny prípad

 • Slovensko

  Charlie Mortdecai

Akční / Komedie

Velká Británie / USA, 2015, 107 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Radek99
  **

  Johnny Depp je jako několikrát vylouhovaný čaj, přestává mít sílu, barvu i chuť... Špatná filmová adaptace dobrého literární předlohy, z níž se někam záhadně vytratil onen nosný odér typicky suchého britského humoru, tohle byl nějaký trapný pokus o jeho nápodobu...ale Američani prostě nemohou natočit typicky britskou komedii, ať se snaží sebevíc! Grandiózně mimo!(15.5.2015)

 • xxmartinxx
  *

  Odpad nedávám jen proto, že jsem byl minulý týden na Babovřeskách, takže mám o laťkách určité představy. Ale jinak tahle vyčpělá, nevtipná a naprosto nezvládnutá věc rozhodně nabývá odpadních hodnost. Kdybych měl nějak definovat trapnost, definuju jí odkazem na tenhle film, který postrádá zábavné postavy, timing gagů (bohužel ne gagy samotné, takže vidíme, které části měly být vtipné, a tím smutněji působí, že nejsou) i trochu zajímavou zápletku.(29.1.2015)

 • Spiker01
  ****

  Nevím, co by mohlo lépe vystihovat tento film než již trošku ohrané tvrzení - Johnny Depp se pitvoří přesně tak, jak to milují jeho fanoušci a nenávidí kritici a odpůci. Je to tak, od dob Jacka Sparowa Johnny přehrává stále to samé dokola, ovšem přiznám se..jsem fanda a stále mě to vesměs baví. A jelikož takových ztřeštěných komedií není mnoho, nakonec jsem, hlavně kvůli super obsazení odhodlal těsně až ke čtyřech hvězdičkám. PS : Open your balls! (ať už to znamená cokoliv) PPS : Ačkoliv Paula Bettanyho nemám rád nijak extra, zde to byl můj nejoblíbenější charakter a jeho neochvějně odhodlaný komorník Jocke mě bavil až do konce a díky němu tedy nakonec uděluji 70%(12.6.2015)

 • Terva
  ***

  CITÁT - Každý, kdo mě zná, mě miluje. Já jsem lord Charlie Morddechai............. Vtipně vyprávěné, zajímavá kamery a bervičky, příjemná hudba...jen,...jen ten Johnny mi tam vůbec neseděl. Možná Jim Carrey by byl lepší. CITÁT - Jedná se o záležitost národní bezpečnosti.............. Je to cáklé, srandovní, trapné a praštěné a celkem jsem se bavil. CITÁT - Já v ruce žádný prso nedržím........... Ale na víc jak tři hvězdy to nemá.(5.8.2015)

 • Enšpígl
  ****

  Film má jakous takous krimi zápletku, ale podstata filmu se upíná na velmi neorotodoxní postavy příběhu. V prvni linii je Charlie Mortdecai, kterýho by těžko někdo mohl zahrát lépe neý Johnny Depp, který v tom lidským panoptiku hraje první housle. Jeho filmová manžellka Johanna je až nechutně krásná, ale taky tak trošku z jinýho autobusu. Samostatnou kapitolou je pak sluha jménem Jock, který zřejmě chodil na kurzy přežití s James Bondem a panem Rambem, nicméně je oddanost Charliemu je až pervezní a pak je tu celá galerka roztodivných ganerů a gauneříků z nichž jeden je zcela posedlej koulema. Největší šmak nastává, když tyhle figurky spolu začnou komunikovat, to pak začínaj velmi netradiční humory, asi nejlepší je scéna Charlieho v hotelu v USA. Od nahlášení u recepce až po telefonát se ženou jsem jí celou prosmál. Je to zvláštní druh humoru, který půjde těžko převíst do dabingu (scéna kdy Charlie vysvtěluje své ženě proč má v ruce kozu cizí ženský ), ale který je natolik jedinečný, že jsem si ho postupně velmi oblíbil. Já a pánové, Gwyneth nám stárne do krásy až to hladí oči. Některým uživatelům bych doporučil, aby už přestali žrát suchary, leze jim to totiž na mozek.(31.1.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace