poster

Equalizer

 • USA

  The Equalizer

 • slovenský

  Equalizer

Thriller / Akční / Krimi

USA, 2014, 132 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Tom Hardy
  ***

  Něco mezi Muž v ohni a Mé druhé já, přičemž - jak už to tak u kopií bývá - je Equalizer horší. Zpomalovačky jsou k smíchu, příběh buď netuší, o čem chce vyprávět, nebo se snaží za každou cenu překvapit (každopádně působí nesourodě), záporák to s blazeovaností přehání a nebýt v hlavní roli Denzel, člověk by mu tu touhu po zlepšení světa nevěřil. Nemluvě o tom, že je hrdina až příliš nadčlověk, než aby se o něj byť na okamžik mohl divák skutečně bát (kam se chce dostat a ke komu, tam se prostě dostane, logika/nelogika). Nenudí to, je třeba ocenit nekompromisní styl a ve finálním fightu mezi regály geniální song Zacka Hemsyho, ve výsledku je to ale pořád JEN odvar z toho, co už jsme viděli jinde a lépe. Více zde.(25.9.2014)

 • cheyene
  ****

  Místy je sice Equalizer ve strnulejším tempu, avšak každá z bojových scén je neskutečně dobrá, navíc charakteristickým prvkem pro tento počin je napětí, jež je v menších či větších dávkách zastoupeno napříč celou stopáží. Souboje v podání hlavního hrdiny nemají chybu a zejména ta poslední "hornbachová" stála za to.(2.2.2017)

 • D.Moore
  *

  Promiňte mi, ale tohle opravdu ne. Rozvleklá nuda o ničem, všechno je příšerně rádoby drsňácké (a hlavní hrdina zejména), scénář na úrovni libovolného snímku Stevena Seagala z poslední doby... A přitom tolik chvály?(25.12.2014)

 • Malarkey
  ***

  Equalizer s Denzelem Washingtonem by se vlastně dokázal úplně přesně přirovnat k Odstřelovači s Markem Wahlbergem, který před lety Fuqua také natočil. Akčně je to natočeno naprosto poctivě, ale film má v sobě tolik průměrných, nezáživných a zbytečných momentů, že být to o čtyřicet minut kratší, vůbec bych se nezlobil.(15.6.2015)

 • Dellamorte

  Ne špatné, ale až príliš samoúčelné a Baumaxom ohodené. Fuqua má vyžehlené styky s us. podsvětím, čo je verejné tajomstvo. Využíva to ako len zvláda a v snímkoch sa mu to hodí, či už radami, teritoriálne, v lepšiom prípade aj samotným castom. Osobne ma prítomnosť rusákov v každej killovačke unavuje ( spočítaj si filmy ) Bolo by fayn zapnúť kolumbiu, prepnúť na čínske triády, či J-yakuzu, alebo ostať v "trainigovanom ghette" Tamojší eastside/westside dáva kopec možností. Záleží však, či Antoine xce v tomto žanri pokračovať. Za 3.(25.1.2015)

 • - Štýl boja, ktorý ovláda hlavný hrdina filmu, je mix filipínskych bojových umení Kali, Arnis, Eskrima a izraelského Krav Maga. Denzel sa pripravoval pod dohľadom skúseného bývalého príslušníka Navy Seals (americká špeciálna jednotka určená na zvláštne operácie). (kazatelSVK)

 • - Pri vile Vladimira Pushkina (Vladimir Kulich) sú na autách nesprávne označené ruské poznávacie značky. (Jadro)

 • - Teddy (Marton Csokas) má na hrudi vytetovaný nápis: "Nedotýkej se mě, jestli chceš žít!" a na zádech slova: "Teror", "Smrt" a "Temnota". (Raziel_cz)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace