Nastala chyba při přehrávání videa.
 • MarekLucin
  *****

  Vlastně se mi ani nechce obhájit neobhajitelné.Prostě to tak cítím.Bylo to jemné, něžné a delikátní.(3.8.2012)

 • togaf
  ****

  Francouzi to s romantikou prostě umí. S humorem už to bývá horší, ale tady se jim to kupodivu povedlo. Audrey Tautou mě neustále mate, je hezká, ale ne krásná, má divný úsměv a vyhublou postavu a přesto téměř mimosmyslově chápu, proč je považována za osudovou ženu.(17.9.2012)

 • arnybossy
  ***

  Řekni mi o tom - co se ti na ní líbí ? S ní mùžu být svým nejlepším já. To je krásne. Nasa krasna Amelia preziva tazke chvile po tragickej smrti jej manzela, az raz jedneho dna, cela zamyslena v praci pobozka svojho neznameho kolegu Markusa :) Amelia to chce ihned vziat spat, lenze Markusovi tento bozk zmeni jeho zivot. Ako to cele dopadne?(16.6.2013)

 • strelenaL
  ****

  Úžasné, plné emocí, očekávání. Příběh co vám vykouzlí úsměv, ale zároveň vám vžene slzy do očí. Nemám dále slov. Mé hodnocení mluví za vše.(6.11.2012)

 • rikitiki
  **

  Film, který bere jako samozřejmost, že se k lidem chováme podle toho, jak vypadají. A nejenom, že to příběh považuje za normální, ale ještě to zveličuje ad absurdum. Nikoliv jako kritický nebo humorný prvek, ale jako běžnou součást života. Proto se všichni k průměrně vypadajícímu Markusovi chovají - právě jen kvůli jeho vzhledu - jako k Hitlerovi, který omylem přišel na chanukovu večeři. A nad Nathálií všichni vzdychají, jaká že je úžasná a skvělá - a přitom je jen pěkná. ____ Snad nejhorší je, že tenhle postoj přijal za svůj i ústřední pár, takže Markus je vděčný za to, jaká krasavice a hvězda se k němu snížila a ona tak trochu blahosklonně poskytuje svoji záři obyčejnému člověku. ____ Film s povrchním poselstvím je navíc zbytečně natahovaný. /12. 10. 12./(12.10.2012)

 • - Snímek byl natočen na motivy stejnojmenné knižní předlohy Davida Foenkiose. (Terva)

 • - V šéfově kanceláři visí plakát k švédskému filmu Šepoty a výkřiky (1972). (alesecek93)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace