Něžnost

Nežnosť

Delicacy

Komedie / Romantický

Francie, 2011, 108 min

Úžasné, plné emocí, očekávání. Příběh co vám vykouzlí úsměv, ale zároveň vám vžene slzy do očí. Nemám dále slov. Mé hodnocení mluví za vše.(6.11.2012)

Francouzi to s romantikou prostě umí. S humorem už to bývá horší, ale tady se jim to kupodivu povedlo. Audrey Tautou mě neustále mate, je hezká, ale ne krásná, má divný úsměv a vyhublou postavu a přesto téměř mimosmyslově chápu, proč je považována za osudovou ženu.(17.9.2012)

• noriaki

A co bylo tohle za experiment? Chápu že režisér toužil natočit tak trochu jiný romantický film, ale jediné co zvládl alespoň uspokojivě byl námět. Příběh Nathalie je ale natočený tak sterilně a nezajímavě, že by nedopadl dobře ani kdyby to byla klasická lovestory. A scénář který měl by potřeboval daleko lepší zpracování. Abych jenom nekřivdil, pár scének je povedených a hudba je doopravdy skvělá a dokázala přinést alespoň nějaké emoce.(1.7.2012)

Řekni mi o tom - co se ti na ní líbí ? S ní mùžu být svým nejlepším já. To je krásne. Nasa krasna Amelia preziva tazke chvile po tragickej smrti jej manzela, az raz jedneho dna, cela zamyslena v praci pobozka svojho neznameho kolegu Markusa :) Amelia to chce ihned vziat spat, lenze Markusovi tento bozk zmeni jeho zivot. Ako to cele dopadne?(16.6.2013)

Námět byl již mnohokrát zfilmován, ale tady se to podařilo s takovou lehkostí a elegancí, jak to umí právě Francouzi. Představitel Markuse je na první záběr až ošklivý. Ale s přibývajícími minutami, už když jde do svého domu ,,ovíněn" polibkem, stává se z něho neskutečný sympaťák. Po zhlédnutí jsem byla nabita pozitivní energií, což se mi nestává často.(2.4.2013)