Zpátky ve hře

Trouble with the Curve

Trouble with the Curve

Drama / Romantický / Sportovní

USA, 2012, 111 min

Sportovní filmy s Clintem Eastwoodem jsou na jedno brdo, ale pořád stojej ještě za to. Herecké obsazení slušné.(18.3.2013)

• Terva

40%(16.4.2013)

Docela dost by mě zajímalo, co přimělo Clinta Eastwooda k návratu před kamery, právě v tomto filmu. Protože scénář mě přijde dost ojetej. No zdá se, že Robert Lorenz má na Clinta velmi dobrý přesvědčovací páky, na to, že je debutant a že Clint se nenechal už asi 20 let režírovat nikým jiným než sám sebou je to vskutku zajímavý. Jak už jsme zmínil scénář nic moc s tím že bych rád zdůraznil to zejména slůvko nic a opravdu jediný na čem tenhle biják vaří je Clint Eastwood resp. jeho věk vs příběh. Čistě z úcty k monogramu CE dávám tři, protože krom Clinta tenhle film, fakt nemá čím zaujmout i když musím přiznat že se na to docela příjemně koukalo, teda krom Justina, toho fakt nemusím.(15.7.2013)

Film na nedeľu k pivu a burgru.(28.12.2012)

skutečnost, že je v tomto filmu baseball až na druhé koleji a že jsme to všechno už stokrát viděli jinde, nic nemění na tom, že jde o sakra příjemnou záležitost :)(24.7.2013)

• - Od roku 1993 jde o první film, ve kterém se Clint Eastwood objevil a současně jej nerežíroval. (ClintEastwood)

• - Fiktivní Swannanoa High Scool se natáčela v Dunwoody, severně od Atlanty. Další zápasy se natáčely v Jasper, kde se městský park stává filmovým Arden High School, a zápas šampionátu byl hrán v Young Harris College, jen pár mil od hranice Severní Karolíny v Severní Georgii. Produkce také točila v prostorech Georgia Tech, a utkání 2. ligy zastoupil Luther Williams Field stadion v Maconu, Georgii. (Hpatrik)

• - Clint Eastwood původně uvedl, že role ve filmu Gran Torino (2008) měla být jeho poslední. Filmaři ale Eastwooda přemluvili a on přijal roli i v tomto snímku. (MeanWhile)