Láska všemi deseti

Populaire

Láska všetkými desiatimi

Sportovní / Romantický / Komedie

Francie / Belgie, 2012, 111 min

Tak jako romantické komedie moc nemusím, tahle mě celkem zaujala. I když konec je samozřejmě dost předvídatelný, jako u všech podobných filmů... Ale aspoň to mělo nápad. Psaní na stroji tu ještě nebylo. Dokonce se tam objevilo i několik holek z bývalé školy. :)(23.4.2013)

Spoustu klišé, spoustu patosu, spoustu psacích strojů a hlavně spoustu krásně fungující chemie v retro romantické komedii, na kterou se mně ale moc hezky dívalo. Rozkošná Deborah a Romain Duris byli moc roztomilý pár a já se občas přistihla jak se blahem tetelím. Celé je to zabalené do skvělé muziky, takže u mě je to dnes jasná lepší čtyřka.(5.7.2013)

Láska všetkými desiatimi rýchlymi prstami je klasický športový film so všetkými svojimi klišé. Lenže jedná sa o šport veľmi netradičný, dokonca až tak, že to šport nie je, ale napínavé súťaže sa v ňom odohrávať môžu. No a ďalším ospravedlnením naivity príbehu je jeho príjemná retro atmosféra, ktorá ma dostala od prvých minút. Menší problém je v tom, že ak by bol film natočený v 50tych rokoch, svoje kúzlo by mal automaticky a bolo by autentické. Každopádne obdiv za skvelý nápad a za príjemné obsadenie. Takže v skratke je to príjemný, pohodový filmík najlepšie na rande vo dvojici. Buď do kina, alebo v televízii pri rozohriatom krbe.(15.1.2014)

• Chrustyn

Celé je to příjemně retro, ale tahle romantika v kulisách soutěže v prstokladu mě prostě za srdce nechytla. A věřím, že za tím stojí herci, protože sem jim nevěřil ani ťuk, natož lásku.(28.8.2013)

Hezké, zajímavé. 70% :)(21.5.2016)