poster

Na divoké vlně

 • USA

  Chasing Mavericks

 • USA

  Of Men and Mavericks

  (neoficiální název)
 • Slovensko

  Mavericks: Na divokej vlne

Drama / Sportovní

USA, 2012, 117 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Tommassi3
  ****

  "Strach a panika jsou dvě různý věci.. Strach je dobrej, panika smrtící !!"(21.4.2015)

 • mat.ilda
  **

  Mořský příboj mě uklidňuje, dobrá hudba uvolňuje, nebezpečí nabuzuje, love story rozněžňuje a podklad skutečnou událostí zvedá adrenalin... I když největším lákadlem pro suchozemce ve mně byl pohled, co nikdy neomrzí, vcelku zaujala vedlejší témata a ani herci nebyli nejhorší, z čehož musím rozhodně vyjmout podezřele se chovající paní Butlerovou, která jakoby se do sportovního dramatu infiltrovala z žánru hororu a bylo jen otázkou času, kdy jí narostou šavlovité tesáky... Ale jinak dobrý... a když říkám dobrý, myslím jen dobrý.(17.3.2014)

 • FFilipCZ
  *****

  Trošku jiný level surfování než v Surfařce. Naprosto perfektní film. A to již od první minuty, kde jsem byl skvěle provedenou zápletkou okamžitě vtažen do děje, až po minutu poslední, která nás seznamuje s nemilým koncem Jaye. Je dobře, že jsem se neukvapil a počkal si až na HDčko, který ještě umocňuje úžasnej zážitek při sjíždění vln. Dokonce mi v tomhle filmu nevadí ani ty věčně vecpávané klišé typu "neúplná rodina - kluk bez táty, máma s problémy" a "teenagerovské problémy", jelikož to tam bylo vloženo nenásilně a nerušilo to hlavní linii děje. Na závěr bych vyzdvihl i trefný soundtrack.(15.4.2013)

 • Rakosnicek77
  ****

  Tady nebylo opět co řešit. Film založený na reálných událostech, navíc ze sportovního prostředí, je vždy něco, co si velice rád užiju. Opět jsem byl nadšený, protože sledovat něčí cestu za úspěchem, mně baví a ještě jsem snad neviděl film z tohoto žánru, který by dostal jako moje hodnocení odpad. Škoda toho, že život umí nastavovat i svoji odvrácenou tvář a konec nebyl moc veselý. Ale i to je život a proto je třeba ho i tak brát.(19.4.2015)

 • nascendi
  ***

  Videl som štandardný športový film z prostredia športu, ku ktorému nemám žiaden vzťah. Všetky športovo-životopisné filmy sa nakrúcajú podľa rovnakej schémy a mám trochu problém hľadať a nachádzať v nich odlišnosti, špecifiká, ktoré by prispeli k ich dlhšiemu uchovaniu v pamäti. Tu som ich nenašiel. Film som si pozrel, neohúril ma, nenaštval ma, takže širokopásmové tri hviezdičky si zaslúži. Vedľajšie dejové línie i herecké výkony ich predstaviteľov, značne zaostávali za ústrednou dvojkou.(16.11.2014)

 • Leven Rambin

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace