Události v regionech (TV pořad)

• Česko

Události v regionech plus

Publicistický

Česko, 2007, 10-30 min

Komentáře uživatelů k TV pořadu (15)

• MM_Ramone

Hlavná regionálna, spravodajská relácia Českej televízie. Súhrn najdôležitejších udalostí v krajoch Českej republiky. Fajn. Nepochybujem o tom, že takáto publicistická relácia patrí na obrazovky verejnoprávnej televízie. Je dobre, že ČT dáva priestor aj regionálnym spravodajcom a informuje o dianí vo všetkých krajoch. Budem to však hodnotiť z pohľadu Slováka, pre ktorého je tento druh informácii pramálo podstatný a tým pádom aj nezaujímavý. Tým nechcem vyjadriť nejaké antipatie voči českým susedom. To ani náhodou. Medzi Čechmi a Moravákmi mám veľa dobrých priateľov. Ale "Udalosti v regionech" proste nesledujem. *(6.6.2012)

• MikeCool

TV-pořad. | Průměr všech zhlédnutých (odvysílaných) epizod: 45% (2*) |(24.10.2013)

Daleko lepší než hlavní zprávy jakékoli televizní stanice, neb je zde méně negace, "šokujících" zpráv nebo politického shitosloví, a pozornost je tak soustředěna k smysluplným událostem.(25.7.2013)

Lepší než černá novácká kronika.(29.8.2015)

Pokud tam zrovna jsou zprávy z vašeho regionu, tak to může bý t zajímavé...(24.5.2013)

• Casablanca

Většinou přepínám. Fakt mě nezajímá, že v sousední obci mají nový rozhlas svolávající každou neděli lidi k nákupu brambor u paní Novákové...(23.10.2013)

Kdo se chce něco dozvědět z regionů má šanci. Nečekejte ale, že tam bude něco celostátně zajímavého.(22.7.2013)

• Raimok

Stačí mít špatně natočenou anténu a posloucháte zprávy z Brněnska (můj případ), ktery vás vůbec nezajímají. Ale když jsem pracoval jako noční vrátnej, byla to jediná věc, na kterou se v noci dalo dívat. Ta znělka mě ale děsí dodnes a připomíná mi moje noci plný samoty a snahy neusnout na vrátnici. 33 %(19.3.2013)

• honajz2

Pokračování událostí.(15.4.2012)

• dandislav1991

Zprávy... co k tomu ...(24.6.2013)

Pořád lepší, než celé Televizní noviny na Nově.(12.8.2012)

Většinou lepší než hlavní zpravodajské relace jednotlivých televizí. Objevují se tu reportáže, které souvisejí s každodenním životem lidí a jsou opravdu zajímavé. Samozřejmě, že i zde se najde nudná reportáž, která byla natočena jen proto, aby vyplnila vysílací čas. Ale řekl bych, že těch je vysloveně málo.(4.9.2013)

• skalicky

nuda(26.10.2012)

• Havala

Udalosti mini. Není co pozitivně nebo negativně hodnotit, záleží kdo tam sedí.(8.10.2012)

Občas se na to dívám.(16.2.2015)