poster

Assassin’s Creed

 • Velká Británie

  Assassin's Creed

 • Francie

  Assassin's Creed

 • USA

  Assassin's Creed

Akční / Dobrodružný / Sci-Fi

Velká Británie / Francie / Hong Kong / USA, 2016, 115 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Kaka
  ***

  Zajímavý, umělecky ambiciózní pokus. Vizuálně podobně "černobílé" a artově vyšisované jako cokoliv od Nolana, nebo třeba Spectre. Scénář je ale břečkoidní a pohřbívá osobitost a sebevědomý směr, kterým se tvůrci ubírali. Parkour je fajn, Španělsko 15. století také, avšak cokoliv v přítomnosti bída. A v tomto případě se obávám, že na rozdíl od Warcraftu tady nebudou nadšení z filmové adaptace ani sami hráči tak slavné hry.(7.1.2017)

 • maseer2
  ***

  zdaleka ne takový propadák, jaký jsem na základě spousty ohlasů očekával.. je to sice celé vystavěné na hodně pochybné (resp. vyloženě směšné) zápletce ohledně jakéhosi debilního jablka a konec vyzní dost do ztracena, jinak má ale celý film slušný spád, hodně zajímavou atmosféru a především výbornou akci, takže z mé strany nakonec v podstatě spokojenost a ke 4* chybí jen malinko..(6.1.2017)

 • Lenny.M
  ****

  Šla jsem do kina s tím, že kdo nic neočekává, nebude zklamaný a jsem naprosto nadšená, protože můžu nezaujatě i jako fanoušek AC, který nahrál stovky hodin říct, že tohle se prostě povedlo. Člověk, který hry nehrál se až tak neztratí, všechno bylo hezky vysvětleno a ten, kdo hrál, může být v klidu, nic ho neurazí. A teď k hodnocení samotného filmu.. Tak skvělou kameru jsem neviděla již dlouho, byla jsem vtáhnuta do děje hned od první scény. Anticipované bojové a parkour scény byly třešnička na dortu a nepřeháním, když řeknu, že jsem měla několikrát husí kůži. Fassbender mi jako assassin sedl, vlastně jako celé herecké obsazení a hlavně si ten film nehraje na něco, co není. Taky mě hodně překvapil soundtrack, který jsem si hned musela pustit a poslouchám ho zrovna při psaní tohoto komentáře. Prostě kdo se chce bavit, se bavit bude, a kdo na to jde už předem s přesvědčením, jako polovina čsfd :) že to bude stát za prd, tak to taky za ten prd stát bude. Mohlo to dopadnout o 100% hůř, ale i na mírné změny oproti hře (animus..), které zvládli na jedničku, si nemám na co stěžovat.(29.12.2016)

 • Bebacek
  *

  Marion Cotillard v každém záběru (jen) čumí.(2.1.2017)

 • Isherwood
  *****

  Žádný fan-service a natvrdo vůči i tomu nejpřívětivějšímu diváku. Nehollywoodská adaptace, která nemilosrdně spláchla víc jak sto milionů a nestydí se za to. Vizuálně podmanivé blaho, které otestuje promítačky i limity, jak moc je divák ochoten přijmout tvůrčí pravidla.(30.12.2016)

 • - Společnost Ubisoft Entertainment si hodlala udržet veškerá práva na značku Assassin's Creed, protože nechtěla v žádném případě dopustit, aby z dalšího jejich původního majetku vznikl finanční propadák jako například v případě Princ z Persie: Písky času (2010). (PauloZ)

 • - Natáčalo sa vo Vallete, na Malte v septembri 2015, pod pracovným názvom Toom. (Schevchen)

 • - Film mal pôvodne režírovať Daniel Espinosa. (classic)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace