poster

Assassin’s Creed

 • Velká Británie

  Assassin's Creed

 • Francie

  Assassin's Creed

 • USA

  Assassin's Creed

Akční / Dobrodružný / Sci-Fi

Velká Británie / Francie / Hong Kong / USA, 2016, 115 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Disk
  *

  Assassin's Creed má jeden jediný klad - dokonalé tělo Michaela Fassbendera. Jinak je to neskutečně špatná záležitost, která ani v nejmenším nedává žádný smysl. Bylo to všecko takové... hodně amatérské. 2/10(30.12.2016)

 • Dever
  *****

  // Distributor: Fox // Počet premietajúcich kín v USA: 2,996 // Otvárací Víkend v USA: $10,278,225 //(11.1.2017)

 • arachneuss
  ****

  Na konci mělo být Kurzel Brothers, továrna na vlhké sny. Kde ostatní selhali, tam oba bodují na celé čáře. Vyspělý charakterní blockbuster, který se nebojí přijít s vlastními myšlenkami a zároveň důstojně ctí předlohu. Nejlepší film svého druhu? O tom nepochybuji. Avšak obavy, že obsahově rozsáhlé hry se zkrátka nedají převést na stříbrné plátno, se z části naplnily. Problém není ani tak v desítkách minut, jež zůstaly ležet na podlaze střižny. Je to komplexnosti materiálu a (na rozdíl od samotné hry) absence jakékoliv interakce s příběhem. Ta doba zkrátka ještě není tady. Kurzel svůj skok důvěry provedl, ale přistávací kupka sena nikde. Bylo moc brzy.(29.12.2016)

 • SaNcHeZ_cz
  ***

  Justin Kurzel natočil bohužel další nepříliš přesvědčivý pokus převést videoherní titul na filmové plátno. Assassin's Creed sice vypadá skvěle (poctivá filmařina, slušná kamera a praktické efekty dělají svoje), ovšem nezvládá s čistým štítem odvyprávět svůj příběh tak, aby dával smysl. Nával vlastní mytologie v docela hloupém a smysl nedávajícím balení nezvládají prodat ani jinak slušní herečtí představitelé. Škoda. Ani tentokrát se videohry nevymanily z hlubin průměru. [55%] Více ZDE (30.12.2016)

 • Flynn
  ***

  Naprosto průměrná podívaná... bohužel všechny oku lahodící akce se vybryndaly už v traileru. Zbývající příběh takový nemastný neslaný. Uvidíme co dovolí tržby, třeby to bude jenom startující kousek k zajímavým pokračováním. Fassbender dobrý jako vždy. Obsazení bylo moc dobré, škoda, že z toho vyškvařili více. Z počátku mi přišla akce zmateně nasnímaná a hrozně nepřehledná. Časem se to trochu ustálilo, ale moc jí tam nebylo a jak již jsem psal, bohužel velká většina jí padla do trailerů.(1.1.2017)

 • - Alicia Vikander bola zvažovaná do jednej z postáv, ale vybrala si iný film – pokračovanie série o Jasonovi Bourneovi. (Schevchen)

 • - Film byl natočen na motivy slavné a úspěšné série her „Assassin's Creed“ od studia Ubisoft. (TwoFace)

 • - Justin Kurtel chtěl, aby film působil přirozeně, proto se rozhodl, že bude digitální triky využívat pouze v nejnutnějších případech. Z herního světa slavný skok z výšky se tak skutečně natáčel reálně. Michaela Fassbendera (Callum Lynch) při něm nahradil kaskadér Damien Walters. Skákal z výšky čtyřiceti metrů do vzduchového polštáře. (Mr.curry)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace