Svatá čtveřice

Holy Quaternity, The

Komedie

Česko, 2012, 78 min

• fauxthum

Kapitalistický normalismus v second-handovém oblečku "alternativy".(12.2.2013)

• Kimon

Inu, Hřebejk se už asi dočista duševně pomátl a Mišulka Viewegh tím trpí už déle. Je zajímavé, co dokáží někteří lidé dělat pro to, aby se udrželi na vrcholu pomíjivé slávy. Prostě obsahově vymaštěná kravina, jejíž autoři sází na bulvární cítění diváka. Pan Viewegh by se měl zamyslet nad svou budoucností. Nebylo by kulturnímu národu lépe, kdyby se chopil lopaty? No, co na tom, že je to propad, hlavně že jsme si užili natáčení v Karibiku za sponzorovy peníze.(5.6.2013)

44% na kontě, to vskutku není moc. Obzvlášť, pokud se jedná o Hřebejkův film. Každopádně já bych to takto kriticky neviděl. Mě to bavilo i pobavilo a 70 minut čistého času jsem bez problémů vydržel. Jiří Langmajer mě navíc znovu přesvědčil, že je vedle pana Vetchého můj nejoblíbenější český herec. Hynek Čermák je ovšem taky kvalitní herec a srandista. Kdyby to mělo více úsměvných momentů a svižnější tempo, pro 4 hvězdičky bych nešel daleko. 68%(24.2.2013)

• Quisp

Wut?(23.8.2012)