Svatá čtveřice

Svätá štvorka

Holy Quaternity, The

Komedie

Česko, 2012, 78 min

44% na kontě, to vskutku není moc. Obzvlášť, pokud se jedná o Hřebejkův film. Každopádně já bych to takto kriticky neviděl. Mě to bavilo i pobavilo a 70 minut čistého času jsem bez problémů vydržel. Jiří Langmajer mě navíc znovu přesvědčil, že je vedle pana Vetchého můj nejoblíbenější český herec. Hynek Čermák je ovšem taky kvalitní herec a srandista. Kdyby to mělo více úsměvných momentů a svižnější tempo, pro 4 hvězdičky bych nešel daleko. 68%(24.2.2013)

• GeusX

Nápad jak si po desetiletích stereotypního manželsví zpestřit sexuální život. A spokojeně tak souložili až do... dokud je to nepřestalo bavit...50%(30.6.2014)

• Aky

Viewegh se definitivně zbláznil a chudák Hřebejk si toho nevšiml, nebo možná všiml, ale bylo už natolik pozdě, že se s tím nedalo nic dělat. Jestli se tenhle film dostane opravdu ven, pak k filmové ostudě přibude ještě přesvědčení světa, že Češi neumějí ani sexovat.(29.8.2012)

• - Svetová premiéra filmu sa netradične konala 18. augusta 2012 na Magio pláži v Bratislave, kde si ho mohla zadarmo pozrieť aj široká verejnosť. (Sufferer)

• - Scény z Česka vznikaly v jedné lokalitě s řadovými domky v Kosmonosech, zatímco jejich interiéry postavili na Barrandově. Hřebejkovi stačila dokonce jedna stavba dekorace, protože oba domy jsou uvnitř úplně stejné. [Zdroj: ceskenoviny.cz] (hippyman)

• - Scény z Karibiku sa nakrúcali na ostrove Salt Cay. Ich natáčanie trvalo 12 dní. (Michal74)