Slovenská hudební anketa, ve které se ohlašují vítězové notoricky známých kategorií jako je nejlepší zpěvák, zpěvačka či kapela, ale třeba také nejlepší hudební web kapely nebo interpreta. V roce 2009 se uskutečnil již 11. ročník. (Paity)

Marek1991

Vyhlásenia ankety Slávik sú väčšinou neoriginálne, trápne alebo nudné s inšpirovaním sa hlúposťami zo západných krajín. Tento ročník patril najmä Jurajovi Mokrému a to ani nie je spevák. Dať dopredu škriekajúcich pubertiakov bolo hlúpe. Odovzdávania cien tak, ako sa v súčasnosti robia po svete sa mi nepáčia a tento nebol výnimkou, ale aspoň to nebola katastrofa. ()

dyfur odpad!

...koho nejaký Slávik zaujíma....vždy to bolo trapné a takým to aj ostalo v novej dobe.....Nerozhoduje počet predaných CD,počet koncertov,počet platiacich divákov,ale nejaké sms-ky ...kedysi korešpondenčné lístky. ()

Paity odpad!

Ani tenhle slovenský Slavík se nepovedl, celá show navíc působila poněkud chudě, i když u nás to v poslední době není jiné. ()

RigorMortis odpad!

Slovensko má mnohých dobrých hudobníkov, no tí sa do Slávika ťažko dostanú. Namiesto toho sa robí reklama shitpopu a konzumu a do už aj tak zlej relácie sa ešte pridá aj úbožiak Mokrý, ktorý tam ani nemá čo hľadať. ()