Pod podlahou

• USA Below Utopia
všechny plakáty

Susanne přijíždí na návštěvu k bohatým rodičům svého přítele Daniela. Luxusní rezidence je však napadena brutální bandou lupičů a rodinná návštěva se změní v krutý boj o život. Susanne a Daniel musí využít znalosti domácího prostředí k tomu, aby se pokusili lupiče přelstít. Zároveň se ukazuje, že s lupiči je zřejmě spolčen i někdo z členů rodiny. (Film+)

SeBig

Krásnej pár Milano a Theroux, jedou navštivit rodiče Therouxe, cestou si to rozdaj v autě, pak si to chtěj rozdat ješte u rodiču ve sklepě, ale do baráku vtrhne nasraná držka Ice-T se svoji bandou a všechny tam rozstřílej na hadry, teď už jen přežít. Námět a obsazení mě na tomhle filmu lákalo asi nejvíc Theroux je magor, Ice-T mě baví a Milano je krásná co dodat. Měl jsem obrovskou radost, že jsem ten film našel, páč to vubec nikde neni ke stažení. Nakonec mě to skoro vubec nebavilo. Je to všechno tak nudně podaný, jediný co trochu stálo za to bylo těch posledních dvacet minut, ale jinak je to nudnej shit. ()

John80

Krimi Thriller, kde syn príde domov s priateľkou na večeru a v tej istý večer prepadnú ich domov zlodeji 3* ()