Pete vstal ráno o Vánocích a přál si, aby to byl skvělý den. Bohužel zjistil, že nedostal žádný dárek. Rodiče na něj zapomněli. Po omluvě se šel Pete nadýchat čerstvého vzduchu, ale jak vyšel ven, začaly po něm dvě děti házet sněhové koule. Po zdrcujícím dnu šel spát. Jenže jak se probudil, byly pořád Vánoce. Pořád stejný den. A pořád neměl dárek. Ale mohl to aspoň zkoušet na jednu holku, která se mu líbí. (JoshMac)

nash.

Pete je zřejmě největší smolař pod sluncem. A na Štědrý den to bolí dvakrát tolik, protože co krok to katastrofa, smůla nebo průšvih, které se navíc řetězí. Ale další ráno je nečekaně všechno jinak a pak znovu a znovu. Na Vánoce o den více? Proč ne. Vánoční remake geniálních Hromnic sice jede po nachlup stejné trase jako Bill Murray, tedy od nevěřím, zneužívám toho až po konečně jsem pochopil a konám samé dobré skutky, ale vůbec to nevadí, protože výsledkem je televizní pohodová jednohubka, která vstřícného diváka nabije příjemně pozitivní náladou. Jasně, není to žádné umění nebo filmařská extáze, ale o to od něj snad nikdo nečeká. A to co být chce, příjemné televizní řemeslo, které pobaví a dobře naladí, tím je víc než dobře. ()