Nerada ruším

(festivalový název)

Excuse Me

Drama / Komedie

Dánsko, 2012, 90 min

3,5* dost crazy :-) nejlepší je hlavní postava v roli psa, moc pěkná hudba(22.1.2015)

prijemne plynuci filmik so zapletkou/zapletkami "bez" rozuzlenia(23.8.2013)

• lena60

Nakonec jsem si to s hodnocením rozmyslela, protože bych nebyla spravedlivá. Viděla jsem zhruba úvodních deset a závěrečných pět minut snímku. Zbytek jsem nerušeně prospala a vůbec toho nelituji. Minutí.(10.2.2014)

Zpočátku jsem si vzpomněla na Puss. Ale asi tak tisíckrát šílenější a vyšinutější postavy. :-)(21.2.2013)

Tragikomická hříčka, absurdní postavy i děj, se mi opět v severském podání trefily do nálady. Dost jsem se zasmála, což se mi v kině dnes málokdy podaří. Představitelka hlavní role byla výborná. Je fakt, že je to menšinový film, který se vám musí trefit do nálady. Severská kinematografie mě v posledních letech čím dál tím více zajímá a baví. Obdivuji originalitu jejich témat i postav, která nám v Česku tak chybí. 75%(2.4.2013)