• Boss321
  *****

  Pro mě jeden z nejlepších předválečných filmů. Martin Frič natočil dnes již kultovní film s celou řadou nezapomenutelných hlášek, gagů a skvělých dialogů. Do toho spoustu skvělých herců v čele s Peškem, Plachtou a Marvanem. Perla z československé předválečné doby.(4.11.2007)

 • juta
  ***

  Docela příjemný filmek ze školního prostředí, ale, fanoušci prominou, na druhou stranu nechápu, proč se nachází v topce nejlepších filmů, když tu není nějaké zvlhnutí mozečku, něco, čím by si vysloužil místo v síni těch nejlepších. Je tam, tak ať tam i zůstane, mně to vadit nebude. :-) Lepší průměr.(6.4.2014)

 • Lynn
  *****

  Společně se "Škola, základ života" můj nejoblíbenější film od legendy českého filmu Martina Friče. Jeho filmy se staly nestárnoucí klasikou, které čas neubral nic na divácké přitažlivosti.(1.5.2005)

 • lesumir
  ****

  Zajímavější a pestřejší, avšak méně vtipnější než Škola, základ života.(18.8.2009)

 • salahadin
  ****

  Je to sice jen o rok mladší jako Mnichovský levingston, ale při sledování jsem si připadal jako na gymplu...sice jsme nemuseli nosit obleky, péra neměly páčky, učitel už neměl zdaleka takovou autoritu a dostat čtyřku z Národního obrození byl hrdinský skutek, ale dost věcí ze studentského života je prostě nadčasových. Ted už se pod lavicí listuje těžšími kalibry, než je "rodokaps".(12.9.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace