Zaujímavá štýlovka. Nevravím, že nezachytila ducha doby a že vo finále nedokáže vyvolať emócie ale je to len príbeh kapely od ktorej poznám jednu pesničku. Dobre odvedená robota, ale podobných filmov je kopec. Akoby film z povinnosti...(29.1.2016)

84letý Clint stále ještě nemá dost. Čert ví, proč natočil zrovna tenhle životopisný snímek o partě kluků z New Jersey. Největším kladem jsou písničky, které si člověk samozřejmě zamiluje, ale dále je to už trošku slabší. Pro mě trošku zbytečný film, který nijak zásadně Clintovu tvorbu nevylepšuje, ale vlastně ani moc nezhoršuje. 55%(2.12.2014)

Je na počudovanie, čo primälo pána Eastwooda k rozhodnutiu zrežírovať tento projekt. Ako látka samotná, nejde o nič burácajúce, proste klasicky stavaný životopisný príbeh. A pod jeho taktovkou akosi aj nevýrazný, a čo je horšie aj nudný. Keby celý film mal aspoň taký šmrnc, ako záverečné titulky ( chytľavé, tanečno-muzikálové ), bola by to šupa.(23.11.2014)

Čo asi sa mi mohlo hnať hlavou, keď som zistil, že Clint Eastwood ide točiť film o jednej z najznámejších hudobných skupín 50.rokov. Film však nieje pútavý, má hluché miesta a niekedy aj nudí. Prospel mu herec Christopher Walken - neodmysliteľný herec tejto dobovej kategórie a tiež skvelé songy. Zaznejú skvelé skladby, ktoré zrejme pozná každý zo starých filmov. Bohužiaľ to najlepšie čo sa mi na filme najviac páčilo bola posledná - ala muzikálna scéna, na konci filmu pri spievaní pesničky Sherry. Tú pieseň odporúčam vypočuť v originále. Čakal som viac a síce netvrdím, že sa tomuto filmu máte vyhnúť, ale ak túžite po hudobno-životopisnom filme z 50.rokov, siahnite radšej po vynikajúcom Rayovi.(12.11.2014)

Clint musí mít u Warner Bros opravdu vemi dobrý vztahy, když mu v dnešní době zafinancují, příběh o hudebnících v takovéhle stopáži. Nutno říct, že ta stopáž má svůj význam, protože první půlka mě trošku nudila, působila na mě odosobnělé, krapet zmatečně a laciné v tom smyslu, že i v exteriérových záběrech jsou často jen čtyři hlavní hrdinové a nikdo další. Jenže postupně jsem začal cítit, jak se pomalu, ale jistě příběh ve mě zabydluje a osud i kariréra těch kluků mě přestával být lhostejný. Herce až na Christophera jsem viděl ve větších rolí poprvé a musím je za jejich výkony zachválit. Pokud jde o režiii, tak vyčítky jsem ze sebe už dostal, ale Clinta musím i pochválit za práci s divákem, protože na konci jsem měl pocit, že jsem byl na chvíli součástí mikrosvěta tý klučíčí skupiny a navodit u mě tenhle pocit není rozhodně nic lehkýho, často jsem ho míval u filmů pod kterejma jsou podepsaný Martin Scorsese, Sergio Leone či Robert DeNiro ( Příbeh z Bronxu ) a to je po čertech dobrá společnost.(9.11.2014)