Ked' sa náhodou budete vyberať na nejakú retro párty, kde sa bude veľa šňupať, chlastať a vy sa budete chcieť stať hviezdou večera, pozrite si tento film pred odchodom. Dajú sa pochytať kvalitné ťahy od chalanov!(1.2.2017)

Občas, i když všechno předem hraje ideálně do karet, ozve se na scéně jakási disharmonie, kterou nezachrání ani obhvězdičkovaný tvůrce, mladý herecký výkvět z Boardwalk Empire či dokonce příjemné, divácky vděčné téma. Clint mi dal jasně najevo, že bych měl cítit úctu k tomu chlapovi se srandovním hláskem, o kterém jsem doteď nikdy neslyšel, ale jde mi to dost těžko, když každou chvíli někdo uhodí na velmi falešný tón. Jersey Boys je po všech stránkách standard, co přes svou rozlehlost (a místy lehké muzikálové prvky) nudí jen málokdy, ovšem nezaujatý "konzument" se neubrání dojmu, že mistr tentokrát jede jen na půl plynu. Škoda. 3*(15.10.2014)

Nebyl by to Eastwood, aby příběh odvyprávěl klasicky a standardně. V případě Jersey Boys si pomáhá dost rozporuplným zcizujícím efektem v podobě promluv postav do kamery, což je na jednu stranu osvěžující, na tu druhou to někdy působí zvláštně, ale vesměs to funguje. Je vlastně dobře, že muzikál, s nímž se v době vzniku filmu hodně operovalo, se vlastně nekoná a až na výjimku u závěrečných titulků tu žádné vyloženě muzikálové číslo není, ale jde spíše o biografické drama s prvky gangsterky a krimi. Je vidět, že Eastwood má The Four Seasons hodně rád a skládá jim vlastně poctu a Jersey Boys je tím pádem velmi dobrá dobovka, která má skvělou atmosféru, povedenou hudbu, nechybí jí vtip a některé výtečně zvládnuté scény. Obsazení tvořené v drtivé většině neznámými herci (s výjimkou výtečného Christophera Walkena) se vyvedlo na výbornou, ačkoli pěvecké výkony mnohdy zastíní ty herecké, to ale v tomto případě nevadí. Na druhou stranu je pravda, že stopáž mohla být prokrácena a písně tu nemusely znít v plné délce, protože děj se jimi nijak neposouvá a občas se najde i pár hluchých míst (zejména v úvodu, který je rozvleklý a plný dialogů). Problém nastane u diváka, který skupinu vůbec nezná, protože z filmu bohužel nepochopí, jaký byl její přínos hudební historii a jak významná vlastně byla. Škoda také, že osobní život kvarteta tu nebyl alespoň naznačen, protože pak se obtížně chápala některá rozhodnutí jednotlivých členů. Vzato kolem a kolem je asi dobře, že naše kina Jersey Boys minuli, protože jsou jen lehce nadprůměrnou biografií skupiny, kterou zřejmě mimo USA zas tolik lidí nezná a ve filmografii žijící legendy se řadí k těm méně výrazným, přesto ale pozoruhodným snímkům. 60%(21.12.2014)

Tak som spoznali ďalšiu zabudnutú hudobnú kapelu, ktorej názov mi veľa nehovoril, no ich piesne áno. Je to fajn, keď si tie známe hity môžem prepojiť s konkrétnymi ľuďmi a ich životným príbehom, no to je asi tak všetko, čo tento film ponúkol. Ako každí hudobníci, aj oni prežili rôzne búrlivé obdobia, no nič také významné, že by to divákom zatriaslo. Ďalší z mnohých životopisných príbehov, na ktorý sa dobre pozerá, no dlho v pamäti neostane. Boli časy, keď Eastwood točil zaujímavé filmy so silným príbehom, no to už je asi preč.(10.9.2015)

Zaujímavá štýlovka. Nevravím, že nezachytila ducha doby a že vo finále nedokáže vyvolať emócie ale je to len príbeh kapely od ktorej poznám jednu pesničku. Dobre odvedená robota, ale podobných filmov je kopec. Akoby film z povinnosti...(29.1.2016)

• - V jedné scéně se v puštěné televizi objeví i Clint Eastwood. Jedná se o záběry z westernového seriálu Rawhide (od r. 1959). (ClintEastwood)

• - Film se natáčel v Kearny v New Jersey. (rafix)

• - Jedná se již o třicátý třetí režijní počin Clinta Eastwooda, což z něho činí jednoho z nejvytrvalejších tvůrců hollywoodské historie. (ClintEastwood)