Třetí část volného retro triptychu Clinta Eastwooda (předchozí snímky Výměna a J. Edgar). Opět pečlivá dobová výprava, opět skvělá kamera Toma Sterna, opět naprosto přesné herecké obsazení. Plus naprosto božské písničky. Že to někomu přijde málo? Aťsi. Tyhle nedoceněné kousky mám nejraději.(11.4.2015)

Přijde mi, jako by poslední dobou při vyslovení věty "Clint Eastwood režíruje nový film!" každý hned automaticky předpokládal, že to bude další filmový mezník a masterpiece. Přijde mi, jako by si to myslel i samotný Eastwood, který očividně usnul na vavřínech své vlastní dokonalosti, na něž ho dostali jeho starší snímky. Nicméně i zarytí "opakovači" této fráze by si měli uvědomit, že pokud se Eastwood znovu umělecky "nenastartuje", nic ho na jeho hroutícím se piedestalu neudrží. Jersey Boys je v rámci životopisných filmů jen standard s neúměrně dlouhou stopáží který sice neurazí, nicméně za pár dní zapomenete, o co že tam vlastně šlo a proč. Avšak musím uznat, že práce s kamerou a s kompozicí barev je úžasně vybroušená a spolu s chytlavými písničkami i navozující tu správnou atmosféru.(4.11.2014)

Film, ve kterém se střetlo dost zajímavých věcí. Clint Eastwood asi natočil něco hodně osobitýho, co ho v minulosti dost ovlivnilo, protože jinak si tenhle malý film o, pro nás, malé kapele, nedovedu ani vysvětlit. Hezké ale bylo, že na takový film našel dost neokoukané tváře. Stejně tak se mi i líbilo to, jak dobře ztvárnil ten přelom vysmátých amerických padesátých a šedesátých let ze kterých vznikl ten nám dobře známý americký úsměv. Ne všechno zlato se ale třpytí a tak i za tímhle pozlátkem je kopec špíny, které tu Clint částečně načal. Náznaky na staré filmy jsou hezké a Christopher Walken s tou svojí vizáží do toho všeho pěkně zapadl. Pro nás, Čechy, tenhle film ale moc význam mít nebude. Teda podle mě.(5.6.2015)

Kluci z Jersey mě příliš nebavili při svém pouličním gangsterství, ale před mikrofony to bylo o hodně lepší. To však nic nemění na tom, že hlas Johna Lloyda Younga byl ještě mnohem ukňučenější než originál Frankieho Valliho a tu krásu, kterou v jeho hrdle všichni slyšeli, tak nedokážu zcela ocenit. Nicméně dokonale synchronizované choreografie byly oproti původním The Four Seasons o několik tříd výš a dost jsem si je užil. Jsem si zkrátka naprosto jist tím, že tento snímek již nikdy neuvidím, ale to neznamená, že bych občas na YouTube nenavštívil některé z povedených hudebních čísel, jako třeba https://www.youtube.com/watch?v=5fR2mG_1Lps.(10.3.2015)

• Davered

Prilis mnoho kecu, prilis malo muziky.(22.2.2015)