Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Malarkey
  ***

  Film, ve kterém se střetlo dost zajímavých věcí. Clint Eastwood asi natočil něco hodně osobitýho, co ho v minulosti dost ovlivnilo, protože jinak si tenhle malý film o, pro nás, malé kapele, nedovedu ani vysvětlit. Hezké ale bylo, že na takový film našel dost neokoukané tváře. Stejně tak se mi i líbilo to, jak dobře ztvárnil ten přelom vysmátých amerických padesátých a šedesátých let ze kterých vznikl ten nám dobře známý americký úsměv. Ne všechno zlato se ale třpytí a tak i za tímhle pozlátkem je kopec špíny, které tu Clint částečně načal. Náznaky na staré filmy jsou hezké a Christopher Walken s tou svojí vizáží do toho všeho pěkně zapadl. Pro nás, Čechy, tenhle film ale moc význam mít nebude. Teda podle mě.(5.6.2015)

 • luka4615
  ***

  Přijde mi, jako by poslední dobou při vyslovení věty "Clint Eastwood režíruje nový film!" každý hned automaticky předpokládal, že to bude další filmový mezník a masterpiece. Přijde mi, jako by si to myslel i samotný Eastwood, který očividně usnul na vavřínech své vlastní dokonalosti, na něž ho dostali jeho starší snímky. Nicméně i zarytí "opakovači" této fráze by si měli uvědomit, že pokud se Eastwood znovu umělecky "nenastartuje", nic ho na jeho hroutícím se piedestalu neudrží. Jersey Boys je v rámci životopisných filmů jen standard s neúměrně dlouhou stopáží který sice neurazí, nicméně za pár dní zapomenete, o co že tam vlastně šlo a proč. Avšak musím uznat, že práce s kamerou a s kompozicí barev je úžasně vybroušená a spolu s chytlavými písničkami i navozující tu správnou atmosféru.(4.11.2014)

 • Rakosnicek77
  ****

  A tak jsem sázel na jistotu a nezklamal se...Clint je zárukou kvality, ať už jde o jakýkoliv žánr :o)(4.6.2015)

 • T2
  ***

  Rozpočet $40miliónovTržby USA $47,047,013Tržby Celosvetovo $67,347,013Tržby za predaj Blu-ray v USA $1,689,364 //počet predaných kusov 61,663Tržby za predaj DVD v USA $4,879,963 //počet predaných kusov 146,945║ svojsky podané s občasnými príhovormi hlavných aktérov k divákovi, hlasovo dosť upišťaný štýl, priemer /60%/(12.2.2015)

 • corpsy
  ***

  Je na počudovanie, čo primälo pána Eastwooda k rozhodnutiu zrežírovať tento projekt. Ako látka samotná, nejde o nič burácajúce, proste klasicky stavaný životopisný príbeh. A pod jeho taktovkou akosi aj nevýrazný, a čo je horšie aj nudný. Keby celý film mal aspoň taký šmrnc, ako záverečné titulky ( chytľavé, tanečno-muzikálové ), bola by to šupa.(23.11.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace