Lařina volba (TV seriál)

Larina voľba

Drama / Romantický

Chorvatsko, 2011, 45 min

• Allien.9

Další z dlouhé řady on-miluje-ji-a-ona-miluje-jeho-ale seriálů (telenovel), které nutí k přepnutí na jiný program už po prvním dialogu. Co mi utkvělo v hlavě ze všeho nejvíc, je "opening", který v Chorvatsku určitě získal nejednu cenu.;-)(10.9.2013)

• Krissty

Viděla jsem jeden díl (ovšem s podrobným popisem postav a předchozího děje od mojí babičky), takže hodnotit nebudu.. Asi to bude klasická telenovela, kde se lidé dělí jen na svatoušky a vyloženě zlé a nesympatické svině.. Ale lidi jsou sympatičtí a ta hudba se nádherně poslouchá!!! :)(25.7.2012)

• Marek1991

Nádherné prostredie, pekné obsadenie ľuďmi, ale seriál primitívny ako mnoho telenoviel, stačí sa započúvať do dialógov a trocha skúsiť pochopiť dej, veď je to trápne a navyše ten rozpor bohatí a chudobní, rodinné zvyky a rozpor s láskou. Vizuál pekný, ale to je tak všetko, nechápem, že sa na to ten Ivan Herceg dal, och zlé a zlé a zlé.(11.6.2012)

• Fanucci

Stejně shitoidní jako naše seriály...jen okořeněný o více temperametních jižanských ksichtů a ohnivých scének:-)(22.12.2013)

• pepo

drive a sympatie k postavám to stratilo asi v prvej štvrtine druhej časti.keby som za pozeranie tohto skvostu nebol platený asi sa pri ňom zastrelím(14.6.2013)

• max1234

Pff telenovela? Ze zásady já ty rádoby romantické serialky NENÁVIDÍM . Stačila jedna epizoda a radši přepínám na ordinaci. - 5%(3.7.2013)

Nádherné prostredie, celkom dobré herecké obsadenie.(11.6.2012)

• BlackHoleSun

Další z dlouhé série inteligentních telenovel.(18.6.2013)