Lařina volba (TV seriál)

Larina voľba

Drama / Romantický

Chorvatsko, 2011, 45 min

• Krissty

Viděla jsem jeden díl (ovšem s podrobným popisem postav a předchozího děje od mojí babičky), takže hodnotit nebudu.. Asi to bude klasická telenovela, kde se lidé dělí jen na svatoušky a vyloženě zlé a nesympatické svině.. Ale lidi jsou sympatičtí a ta hudba se nádherně poslouchá!!! :)(25.7.2012)

• Barosak

Za celý svůj život jsem nezažil horší minutu, než právě při sledování tohoto. A to trpím migrénami.(29.6.2015)

• Marek1991

Nádherné prostredie, pekné obsadenie ľuďmi, ale seriál primitívny ako mnoho telenoviel, stačí sa započúvať do dialógov a trocha skúsiť pochopiť dej, veď je to trápne a navyše ten rozpor bohatí a chudobní, rodinné zvyky a rozpor s láskou. Vizuál pekný, ale to je tak všetko, nechápem, že sa na to ten Ivan Herceg dal, och zlé a zlé a zlé.(11.6.2012)

• pepo

drive a sympatie k postavám to stratilo asi v prvej štvrtine druhej časti.keby som za pozeranie tohto skvostu nebol platený asi sa pri ňom zastrelím(14.6.2013)

• max1234

Pff telenovela? Ze zásady já ty rádoby romantické serialky NENÁVIDÍM . Stačila jedna epizoda a radši přepínám na ordinaci. - 5%(3.7.2013)