Lařina volba (TV seriál)

Larina voľba

Drama / Romantický

Chorvatsko, 2011, 45 min

• Barosak

Za celý svůj život jsem nezažil horší minutu, než právě při sledování tohoto. A to trpím migrénami.(29.6.2015)

• kotasbk

A DOST!!!!(22.2.2017)

• max1234

Pff telenovela? Ze zásady já ty rádoby romantické serialky NENÁVIDÍM . Stačila jedna epizoda a radši přepínám na ordinaci. - 5%(3.7.2013)

• Allien.9

Další z dlouhé řady on.miluje.ji.a.ona.miluje.jeho.ale.furt.jim.to.něco.kazí seriálů (telenovel), které nutí k přepnutí na jiný program už po prvním dialogu, tentokráte však ještě o stupeň či dva horší. Proč? Zkuste chvíli poslouchat vedlejší postavy (mladé nebo staré, to je fuk).;-) Ale to, co mi utkvělo v hlavě ze všeho nejvíc, je ten fantastický "opening", který v Chorvatsku určitě získal nejednu cenu (a který na YouTube za boha nemůžu najít).(10.9.2013)

• Krissty

Viděla jsem jeden díl (ovšem s podrobným popisem postav a předchozího děje od mojí babičky), takže hodnotit nebudu.. Asi to bude klasická telenovela, kde se lidé dělí jen na svatoušky a vyloženě zlé a nesympatické svině.. Ale lidi jsou sympatičtí a ta hudba se nádherně poslouchá!!! :)(25.7.2012)

• - Ve scénách, kdy Lara (Doris Pincic) hraje na klavír a zpívá, je hlas Doris nahrazen hlasem zpěvačky Jeleny Rozgas. (fiLLthe3DD)

• - Práva na vysílání byla prodána do sedmnácti zemí. (fiLLthe3DD)