Horor / Mysteriózní / Sci-Fi / Thriller

USA, 2016, 92 min

Jablko nepadlo úplně daleko od stromu a hrušky se míchají s jablky, aneb autor potvrdil geny pro čarokrásný vizuál a lidé si zahrávají s umělou inteligencí.. Natahovaná expozice s pár filozofickými plkanci absolutně netáhla. Pak však přišel na scénu psychiatr-zmrd Giamatti, Morgan svou lásku k němu prokázala trochu přehnaným pokusem o cucflek a začala zábava spojená se slabomyslnou vyvražďovačkou a twistem, který raději předem omezil moment překvapení na minimum. Ve druhé půli se sci-fi samoHanna našla, škoda jen, že papá nedoporučil nějakého šikovnějšího stříhače akčních sekvencí. Předpokládám, že Brian Cox se své repliky ze scénáře učil několik měsíců..(8.12.2016)

• Prometheus69

Trailer lákal na nějakou tu akci, napětí z prvky fantasy.. a co jsme nakonec dostali? Urputně táhlou hovadinu kde nakonec ani Morgan nehraje hlavní roli.. Prostě jsem nepochopil o čem to sakra mělo být? A proč to vůbec někdo natočil za jakým smyslem... 666Teen ... Replikant Byl KLON, kde ten zloduch byl ten druhej! Tady byli na palici úplně všichni, včetně režiséra!!!(28.1.2017)

Další z uměle vytvořených bytostí, které ruplo v šišce a rozhodla se zlikvidovat všechno kolem. Sice je to béčko námětem i zpracováním, ale může se pyšnit poměrně vymazleným vizuálem a víc než kvalitním castingem. Film se sice nevyvaruje hluchých míst, které se snažil Scott jr. vyplnit prázdnými dialogy, ale po většinu stopáže jsem se bavil a to se počítá. 65%(10.12.2016)

Tak si myslím, že mladý Scott, od otce nějaké to filmařské umění zdědil a nebo pochytil, ona Morgan neni vůbec špatná. Neni to sice vyloženě horor a od poloviny, je znát uspěchanost, což bylo naprosto zbytečné, vyvražďované mohlo být věnováno, posledních patnáct minut. Díky uspěchané druhé polovině, to budování charakterů a atmosféry v první polovině, ztrácí význam, což je škoda. Ale, násilí celkem ujde a v čem mně film upřímně překvapil, je akční stránka a to se týka hlavně bitek. Ano čte dobře, ve filmu sou celkem tři bitky a mají hodně dobrou choreografii a sou dobře natočené, v tomhle ohledu mně film příjemně překvapil. A co se týče herečky Kate Mara, ta by mohla s přehledem, zahrát roli agenta čtyřicet sedm, ta role zabijáka ji prostě sedla. Škoda že Holbrook, nedostal víc prostoru, sympaťák a sem zvědavý jak v Loganovi zvládne roli psychopatického mutantního terminátora. Sou to sice tři hvězdy, ale celkem pozitivnější tři, s tím že sem zvědavý, jak se mladému Scottovi povede, ten kluk to v sobě má.(7.2.2017)

Prvý malý veľký film, kde si zahral jednu z (hlavných) postáv môj švagor a priateľ Michael Yare. Som na neho právom hrdý a teším sa!(5.12.2016)