Wolf Creek 2

Johnny Klimek

Sean Lahiff

Kostýmy:

Nicola Dunn

Prekvapivo zábavné jatky s príšerným scenárom, ale obrovským nasadením všetkých ostatných členov štábu, hlavne oddelenia pre gore efekty. "Vy nemeckí buzeranti!" :D(23.10.2015)

Začátek byl hroznej, pak se to ale naštěstí chytlo, dostalo to takový černohumorný thrillerovský nádech, což byl určitě krok správným směrem. Má to určitě slabší místa, ale najdou se i výborný scénky a hlášky, který stojí opravdu za to (klokani wtf). A závěrečná sekvence s netradiční konfrontací mezi dvěma hlavními protagonisty taky hodně potěšila. 75%(27.5.2014)

Nač čekat na rozjezd, když film může chytit náboj v prvních minutách. Wolf Creek má své mouchy, spoustu nelogičností a občas nesmyslné chování postav, ale těch kladů je také spoustu. Hlavně náboj a dobrý děj, který moc času na vydechnutí nedá. Největší klad považuji Johna Jarratta, který jako psychopat byl fantastický! Po průměrné jedničce přichází nečekaně hodně nadprůměrný druhý díl .. 7/10 = 75%(14.12.2014)

Oproti jedničce tu chybí postupná gradace napětí a snímek tak výrazně ztrácí na atmosféře. Divák už dopředu ví do čeho jde, karty jsou jasně rozdány a tak jen zbývá sledovat, jak si Mick poradí s tím kterým problémem a tou kterou obětí, jíž se právě rozhodl zlikvidovat. Jeho eskapádám nechybí vtip ani zábavnost, ale na rozdíl od jedničky jsem se tady nebál ani chviličku, zato jsem se několikrát od srdce zasmál a to u tohohle žánru možná není zrovna to pravé.(4.5.2014)

Velmi pěkné po stránce krváku, sympaťák záporák, geniální scéna s klokany VERSUS dementní chování nulově zajímavých obětí, děj neděj. Nebyla to špatná sranda, ale tak nějak mě průběžně po celou dobu něco iritovalo.(18.1.2015)