High School DxD (TV seriál)

• Japonsko

ハイスクールDxD

(Japonsko)
  • EN název

High School DxD

Animovaný / Akční / Fantasy / Komedie

Japonsko, 2012, 12x24 min

• Subjektiv

Možnost vidět kozy v pohyblivých obrázcích je tááák lákavá. Tentokrát budou volné, juknou na nás bradavky z aček, bradavky z béček, bradavky z céček, bradavky z déček... kdo ví, kde se to zastaví? Nebudou to žádné vpáčeniny, ale pořádné špunty z kopaček! Trs animovaných prs! Kozy jako vozy! Otaku, strč brk skrz prs! +++++ Zápletka High School DxD je komplikovanější než standardní: "Přišel jsem se podívat na tu pračku, co Vám teče." "To jste tu správně, mám ji tady dole." "Tam dole? Tak to abych si připravil nářadí." "Vy máte ale krásné nářadí." Asi i proto v něm nebude nic zajímavého k vidění. Ztratil jsem s tímto generickým, nadpřirozeným ecchi, čas tří dílů.(24.1.2012)

Mírně nadprůměrné ecchi. Nalákal mě Larky, a je to tak, jak píše -- ani nevím proč, ale je celkem zábavné. Ano, má přitroublý a patřičně démonický příběh, dělá si srandu ze sebe, cituje konkurenci včetně "model" jako Dragon Ball, občas je docela vtipné. To tu vše samozřejmě spoustukrát bylo, nicméně tuhle směs s přehršlí vnad pro středoškoláky (teda japonské) se celkem povedlo namíchat tak, že jsem neprchal hrůzou... skoro za 4.(17.3.2012)

High School DxD má naprosto všechny předpoklady být jedním z mnoha podprůměrných ecchi. Obsahuje velkou porci standartních přísad každého takového seriálu. Proto nechybí spousta koz bez podprsenek (díky bohu bez cenzury), spousta koz v podprsenkách, spousta kun**ček vyrýsovaných přes kalhotky, spousta kalhotek...Nechybí ani pořádně úchylný hlavní hrdina, jenž výše zmíněné části ženského těla osahává rukou či jazykem. Občas dostane přes držku, ale nevzdává se a příště...příště je úchylný ještě víc. Na tohle všechno je pak naroubován patřičně retardovaný příběh o démonech vs. padlých andělích, otrocích vs jejích pánech. Ikdyž je to tisíckrát viděné a blbé je to až na půdu, nějakým podivným způsobem se tomu daří docela bavit. Snad poprvé pořádně nevím, čím je nějaký seriál zábavný. Tady si prostě nejsem jist. Snad tomu částečně (ale opravdu jen částečně) přispívá nádherná a silně charismatická červenovlasá bohyně s velkými kozami Riase. Hlavně mám ale pocit, že High School DxD je tak blbý až je vlastně dobrý, nikoli skvělý či úžasný, ale prostě dobrý, což i v rámci ecchi je sakra hodně. Vynikající animace (nejen koz, ale hlavně jich) podporuje kvalitu tohohle seriálu. Pro fanoušky zde nabízím, ještě dojmy a poznatky, které jsem si ze seriálu odnesl: Spousta koz lemuje spoustou koz a přidává kozy. Možná si kozy dělám já celou dobu z vás. Možná, že jsem se mezi těmi kozami už ztratil, topím se jimi a nejsem schopen normálního komentáře a tak zde jen tak blábolím. Konečné kozohodnocení? 3 kozy z 5 koz........CO? Říkal tu někdo slovo - KOZY?!!!???(10.3.2012)

Příběh je sice trošku zvláštní ovšem v tomhle anime se mi moc líbilo něco úplně jiného, a sice spousta krásných slečen v čele s nádhernou rudovlasou Rias Gremory.(23.7.2014)

• Cracker

Vykrádačka jak prase!(9.12.2012)

Na tohle anime jsem se díval hlavně kvůli příběhu. Tak povedený příběh se jen tak nevidí. Příběh na hrudnících slečen, pod sukněmi, příběh všude. Autorovi příběhu se dílo podařilo výtečně.(28.6.2013)

Tohle mě bavilo. Samotný příběh taková klasika, kterou docela rád. Slečny jsou docela pěkné a Iseei umí super schopnost. Jedná se o ecchi takže samozřejmě nemůžou chybět kozičky. Jedno z těch lepších ecchi. 70%(29.9.2013)

Asi mi nezbude nic jiného, než se přidat ke zdejší prapodivné alianci "spokojený divák, i když ani pořádně neví proč". High School DxD je harémovka ... tečka. Už můžu jít? Ne? No dobře, je to harémovka standardní, se standardními charaktery, standardně přitroublým příběhem, standardní akcí, standardním fanservicem a nadstandardně vyvinutými ženskými hrudníky (vyjma Koneko-chan, ale u ní její sex appeal vězí zase trošku jinde). Všechny věci zde viděné musel anime a mangou protřelý otaku vidět už tisíckrát ne-li milionkrát, standard ze standardu, průměru z průměru nejprůměrovitější (překrásné slovo nemám liž pravdu?), tak proč mi to proboha nevadí? Proč tu neštkám síru na všechny žánrová klišé zde obsažená? Proč jsem se ani jednou během těch dvanácti dílů se zívnutím nepodíval, kolik minut že to ještě zbývá do konce? Proč jsem se přihlouple usmíval při svatbě rytíře ze samurajem, případně při Isseiovo variaci na pokémonovské "volím si tebe!"? Proč se holkám v anime tak překrásně houpou? Proč? Proč? Asi jsou holt věci mezi nebem a zemí, které ubohý pozemšťánek jako jsem já nedokáže pochopit ... buď to, a nebo už se ze mne soustavným sledováním všeho kresleného, co Japonsko vydá, konečně stalo perverzní prase bez špetky vkusu. Ať tak či onak, za mě je to na dobrou. ***(25.3.2012)

Najskôr pochvala autorom za úprimnosť. Na čo vymýšľať priehľadné zámienky, keď si môžeme na rovinu povedať, že do výstrihov a pod sukne sa budeme pozerať, lebo sa nám to jednoducho páči :-). A pretože je hlavný hrdina hrdým členom perverzného tria, diváci si užijú až-až. Druhou zvláštnosťou je obrátený prístup k scenáru. Kým "slušní" autori sa snažia do kultivovaného deja nenápadne prepašovať aspoň nejaké šteklivejšie scény, tu sa do kompletne šteklivého vizuálu podarilo dostať celkom zaujímavý dej. A Issei, hoci všeobecne považovaný za úchyláka, sa prejaví ako nečakane vytrvalý, odhodlaný a obetavý romantik. V závere som mu naozaj držal palce a podľa mňa si svoju odmenu právom zaslúžil. Príjemné prekvapenie. // Titulky pri seriáloch obyčajne pretáčam, s výnimkou tých, kde je nadpriemerná hudba. Pri tomto seriáli je však pretočenie endingu priam hriech. Nehovoriac o tom, že z hudby som si nezapamätal vôbec nič ;-). // Ak raz po mne pôjde nejaký démon, nech je to prosím Koneko. Ešte aj meno má také milé :-). Nya nya...(8.2.2013)

Ecchi. To zrovna není na co bych koukala, ale překonám-li prvotní nechuť koukat na holky, co mají kozy větší než hlavu, tak tenhle seriál opravdu stál za to. Issei je i jako démon pořád úchylák a slaboch, ale snaží se být nejlepší a to je jeho plus. Příběh se mi líbil, rozdělení moci podle šachových figurek je skvělé. A závěrečné dva díly byly naprosto boží.(22.4.2012)

Každopádně je to nejdivnější kombinace ecchi a příběhu možná kdyby autor aspoň trochu upustil od nekonečných záběru poprsí a kalhotek mohlo by to být i celkem solidní. Příběh je tu zajímavý to se nedá říci že ne ale ta lavina ecchi to potlačuje na prapodivnou hranici. nicméně animace pěkná effekty se soustředili kupodivu na poprsí ale v pozadí bylo vidět i pár výbuchů a magie. celkově to nebylo špatný ale dobrý taky ne.(11.8.2013)