poster

High School DxD (TV seriál)

 • Japonsko

  ハイスクールDxD

  (Japonsko)
 • anglický

  High School DxD

Animovaný / Akční / Fantasy / Komedie

Japonsko, 2012, 12x24 min

 • Jeoffrey
  ****

  I když většina lidí, s kterými jsem se na toto téma bavil, považuje první sérii za nejslabší, já osobně se mezi ně neřadím. První série a vůbec seznámení se s tímto seriálem bylo něco pro mě vcelku nečekaného. Nějak jsem příliš nevěřil, že se dá zkombinovat šílená ecchi komedie se zajímavým moderním fantasy příběhem a že výsledek může být takhle povedený. Bavilo mě to, líbil se mi hlavní hrdina, který je prostě úchyl a nijak se s tím netrápí... Jak zde již zaznělo, konec je zde opravdu perfektní a i když je to klišé typu "save the princess", tady je opravdu skvěle podané a emotivní. Mezi ecchi seriály je podle mě High school DXD v současnosti top, ale 5* tomu dát nějak nemůžu, protože na rozdíl od Isseie jsem úchyl co se za to stydí... 8/10(3.6.2015)

 • Scalpelexis
  ***

  Holky tu mají pěknou personalitu a nádherné oči.(8.6.2015)

 • Subjektiv

  Možnost vidět kozy v pohyblivých obrázcích je tááák lákavá. Tentokrát budou volné, juknou na nás bradavky z aček, bradavky z béček, bradavky z céček, bradavky z déček... kdo ví, kde se to zastaví? Nebudou to žádné vpáčeniny, ale pořádné špunty z kopaček! Trs animovaných prs! Kozy jako vozy! Otaku, strč brk skrz prs! +++++ Zápletka High School DxD je komplikovanější než standardní: "Přišel jsem se podívat na tu pračku, co Vám teče." "To jste tu správně, mám ji tady dole." "Tam dole? Tak to abych si připravil nářadí." "Vy máte ale krásné nářadí." Asi i proto v něm nebude nic zajímavého k vidění. Ztratil jsem s tímto generickým, nadpřirozeným ecchi, čas tří dílů.(24.1.2012)

 • Saraph
  ***

  Na tohle anime jsem se díval hlavně kvůli příběhu. Tak povedený příběh se jen tak nevidí. Příběh na hrudnících slečen, pod sukněmi, příběh všude. Autorovi příběhu se dílo podařilo výtečně.(28.6.2013)

 • Gogo333
  ****

  Tohle mě bavilo. Samotný příběh taková klasika, kterou docela rád. Slečny jsou docela pěkné a Iseei umí super schopnost. Jedná se o ecchi takže samozřejmě nemůžou chybět kozičky. Jedno z těch lepších ecchi. 70%(29.9.2013)

 • - DxD je název protiteroristické organizace v anime. Podle vysvětlení z předlohy to znamená ďáblové (nebo také draci) a padlí andělé (padlí anděl je v japonštině psán jako datenshi). (Harroc)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace