poster

High School DxD (TV seriál)

 • Japonsko

  ハイスクールDxD

  (Japonsko)
 • anglický

  High School DxD

Animovaný / Akční / Fantasy / Komedie

Japonsko, 2012, 12x24 min

 • DinoRaptor
  *****

  Příběh je sice trošku zvláštní ovšem v tomhle anime se mi moc líbilo něco úplně jiného, a sice spousta krásných slečen v čele s nádhernou rudovlasou Rias Gremory.(23.7.2014)

 • Gogo333
  ****

  Tohle mě bavilo. Samotný příběh taková klasika, kterou docela rád. Slečny jsou docela pěkné a Iseei umí super schopnost. Jedná se o ecchi takže samozřejmě nemůžou chybět kozičky. Jedno z těch lepších ecchi. 70%(29.9.2013)

 • Jeoffrey
  ****

  I když většina lidí, s kterými jsem se na toto téma bavil, považuje první sérii za nejslabší, já osobně se mezi ně neřadím. První série a vůbec seznámení se s tímto seriálem bylo něco pro mě vcelku nečekaného. Nějak jsem příliš nevěřil, že se dá zkombinovat šílená ecchi komedie se zajímavým moderním fantasy příběhem a že výsledek může být takhle povedený. Bavilo mě to, líbil se mi hlavní hrdina, který je prostě úchyl a nijak se s tím netrápí... Jak zde již zaznělo, konec je zde opravdu perfektní a i když je to klišé typu "save the princess", tady je opravdu skvěle podané a emotivní. Mezi ecchi seriály je podle mě High school DXD v současnosti top, ale 5* tomu dát nějak nemůžu, protože na rozdíl od Isseie jsem úchyl co se za to stydí... 8/10(3.6.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace