High School DxD (TV seriál)

• Japonsko

ハイスクールDxD

(Japonsko)

High School DxD

Animovaný / Akční / Fantasy / Komedie

Japonsko, 2012, 12x24 min

Mírně nadprůměrné ecchi. Nalákal mě Larky, a je to tak, jak píše -- ani nevím proč, ale je celkem zábavné. Ano, má přitroublý a patřičně démonický příběh, dělá si srandu ze sebe, cituje konkurenci včetně "model" jako Dragon Ball, občas je docela vtipné. To tu vše samozřejmě spoustukrát bylo, nicméně tuhle směs s přehršlí vnad pro středoškoláky (teda japonské) se celkem povedlo namíchat tak, že jsem neprchal hrůzou... skoro za 4.(17.3.2012)

• Cracker

Vykrádačka jak prase!(9.12.2012)

Na tohle anime jsem se díval hlavně kvůli příběhu. Tak povedený příběh se jen tak nevidí. Příběh na hrudnících slečen, pod sukněmi, příběh všude. Autorovi příběhu se dílo podařilo výtečně.(28.6.2013)

Tohle mě bavilo. Samotný příběh taková klasika, kterou docela rád. Slečny jsou docela pěkné a Iseei umí super schopnost. Jedná se o ecchi takže samozřejmě nemůžou chybět kozičky. Jedno z těch lepších ecchi. 70%(29.9.2013)

5*! Dobre...možno to preháňam a pre iné anime to je nespravodlivé, ale čo zaujíma mňa je že som sa bavil nepretržite od začiatku do konca. A to nielen na vtipoch a kozičkách ale na !veľmi! zaujímavom príbehu, hlavne ak povážime dĺžku seriálu a prvotnú, nepríbehovú povahu seriálu. Určite moje najväčšie anime kvalitatívne prekvapenie(11.9.2014)