poster

High School DxD (TV seriál)

 • Japonsko

  ハイスクールDxD

  (Japonsko)
 • anglický

  High School DxD

Animovaný / Akční / Fantasy / Komedie

Japonsko, 2012, 12x24 min

 • Subjektiv

  Možnost vidět kozy v pohyblivých obrázcích je tááák lákavá. Tentokrát budou volné, juknou na nás bradavky z aček, bradavky z béček, bradavky z céček, bradavky z déček... kdo ví, kde se to zastaví? Nebudou to žádné vpáčeniny, ale pořádné špunty z kopaček! Trs animovaných prs! Kozy jako vozy! Otaku, strč brk skrz prs! +++++ Zápletka High School DxD je komplikovanější než standardní: "Přišel jsem se podívat na tu pračku, co Vám teče." "To jste tu správně, mám ji tady dole." "Tam dole? Tak to abych si připravil nářadí." "Vy máte ale krásné nářadí." Asi i proto v něm nebude nic zajímavého k vidění. Ztratil jsem s tímto generickým, nadpřirozeným ecchi, čas tří dílů.(24.1.2012)

 • Cracker
  **

  Vykrádačka jak prase!(9.12.2012)

 • Scalpelexis
  ***

  Holky tu mají pěknou personalitu a nádherné oči.(8.6.2015)

 • Jeoffrey
  ****

  I když většina lidí, s kterými jsem se na toto téma bavil, považuje první sérii za nejslabší, já osobně se mezi ně neřadím. První série a vůbec seznámení se s tímto seriálem bylo něco pro mě vcelku nečekaného. Nějak jsem příliš nevěřil, že se dá zkombinovat šílená ecchi komedie se zajímavým moderním fantasy příběhem a že výsledek může být takhle povedený. Bavilo mě to, líbil se mi hlavní hrdina, který je prostě úchyl a nijak se s tím netrápí... Jak zde již zaznělo, konec je zde opravdu perfektní a i když je to klišé typu "save the princess", tady je opravdu skvěle podané a emotivní. Mezi ecchi seriály je podle mě High school DXD v současnosti top, ale 5* tomu dát nějak nemůžu, protože na rozdíl od Isseie jsem úchyl co se za to stydí... 8/10(3.6.2015)

 • zelvopyr
  ***

  Mírně nadprůměrné ecchi. Nalákal mě Larky, a je to tak, jak píše -- ani nevím proč, ale je celkem zábavné. Ano, má přitroublý a patřičně démonický příběh, dělá si srandu ze sebe, cituje konkurenci včetně "model" jako Dragon Ball, občas je docela vtipné. To tu vše samozřejmě spoustukrát bylo, nicméně tuhle směs s přehršlí vnad pro středoškoláky (teda japonské) se celkem povedlo namíchat tak, že jsem neprchal hrůzou... skoro za 4.(17.3.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace