poster

High School DxD (TV seriál)

 • Japonsko

  ハイスクールDxD

  (Japonsko)
 • anglický

  High School DxD

Animovaný / Akční / Fantasy / Komedie

Japonsko, 2012, 12x24 min

 • Subjektiv

  Možnost vidět kozy v pohyblivých obrázcích je tááák lákavá. Tentokrát budou volné, juknou na nás bradavky z aček, bradavky z béček, bradavky z céček, bradavky z déček... kdo ví, kde se to zastaví? Nebudou to žádné vpáčeniny, ale pořádné špunty z kopaček! Trs animovaných prs! Kozy jako vozy! Otaku, strč brk skrz prs! +++++ Zápletka High School DxD je komplikovanější než standardní: "Přišel jsem se podívat na tu pračku, co Vám teče." "To jste tu správně, mám ji tady dole." "Tam dole? Tak to abych si připravil nářadí." "Vy máte ale krásné nářadí." Asi i proto v něm nebude nic zajímavého k vidění. Ztratil jsem s tímto generickým, nadpřirozeným ecchi, čas tří dílů.(24.1.2012)

 • Lettanea
  *****

  5*! Dobre...možno to preháňam a pre iné anime to je nespravodlivé, ale čo zaujíma mňa je že som sa bavil nepretržite od začiatku do konca. A to nielen na vtipoch a kozičkách ale na !veľmi! zaujímavom príbehu, hlavne ak povážime dĺžku seriálu a prvotnú, nepríbehovú povahu seriálu. Určite moje najväčšie anime kvalitatívne prekvapenie(11.9.2014)

 • Scalpelexis
  ***

  Holky tu mají pěknou personalitu a nádherné oči.(8.6.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace