• JohnSmith

Téma super, retro super a začátek fakt dobrý, ale pak to začala být nuda a bylo to hrozně roztahaný.(15.11.2016)

Perníkový táta a Narcos se mi líbí mnohem víc. Na tomto filmu mě zaujala spíše velmi riskantní a nevděčná práce agentů, když se sblíží s lidmi byť kriminálníky a následně je musí zradit. Chápu, že to tak musí být, ale měl jsem z toho jakýsi divný pocit. Skvělý film, který mi zůstane dlouho ležet v hlavě, jen by to chtělo trochu větší šmrnc.(11.12.2016)

Nenudila jsem se ani chvilku, námět fajn, režie super, obsazení parádní. O špičkovém agentovi, který dokázal proniknout až k Escobarovi. Ztráta osobního života je věc, která jde stranou. Tři trilióny dolarů jdou z nezákonných obchodů. Tak nějak se mi v té chvíli udêlalo lidsky nedobře.(19.11.2016)

Jako, na světě není moc zaměstnání, ve kterých se po zdárném splnění několikaměsíčního projektu dostaví deprimující výčitky svědomí!(20.11.2016)

Poctivá krimi s charismatickým hlavním hrdinou, jež má navíc téměř dokumentární hodnotu a daří se jí zachytit atmosféru doby, ve které se odehrává. Takové filmy mám rád.(20.11.2016)

• - Kódové označení pro misi v utajení bylo "Operace C-Chace". (kellne)

• - Bryan Cranston stvárňuje vo filme Infiltrátor (2016) agenta Roberta Mazura, ktorý bojuje proti drogám. Paradoxne sa preslávil rolou zo seriálu Perníkový tatko (2008), kde čoby Walter White s drogami obchoduje. (Hexicek)

• - Filmovanie snímky prebiehalo predovšetkým na Floride v meste Tampa, v kalifornskom San Diegu, či na viacerých miestach v Londýne a jeho okolí. Natáčalo sa aj na britskom letisku Dunsfold Aerodrome, ktoré vybudovala kanadská armáda počas 2. sv. vojny. (MikaelSVK)