Krimi / Drama / Thriller

USA, 2012, 89 min

Průser. Takhle bych to vystihl. Očekával jsem skvělou komedii, ale dostala se mi pouze přehlídka těl a bezduchý příběh. Tohle opravdu nezachránila ani moje oblíbenkyně Selena, naopak mě tam docela i vytáčela. Fakt špatný, kdybych měl hodnotit jen scénář, musel bych dát odpad.(9.7.2013)

• S.Quentin QUALE

Během psaní následujícího komentáře si ještě rozmyslím, jestli nezměním jednu hvězdu na odpad. Dále přemýšlím, jak moc konkrétně nadávat, protože tak vykecám děj celé téhle nicky. Fajn, mámě čtyři lesby, který chytnou depku při lízání si koberců na kolejích, a tak se rozhodnou zajet si zapařit na pověstnou Floridu. Nemají škváru, protože ji asi utratily za robertky, takže se z nich stanou velký drsňačky, a peníze si nezákonně seženou. Přesun na Floridu. Jelikož krom filmů miluju i EDM, tak tohle mě kvalitně nasralo. Zrovna vloni jsem jako důkaz obdržel microSD se sérií fotek, jak to v létě na Miami Beach vypadá. Nebyl tam nikdo. Dva komercí prosmažený eventy za rok jsou evidentně akorát tak dost pro americký demetny, aby točily takovéto reklamy na nasraný a zkvašený v kýblu. Koks, hulení, dnb, kozy, šlice....hahahaha. Jsme v půlce filmu a mně se kroutí nehty na nohách a vypadává obočí. Stane se průser, takže na řadu přijde (bože za co?) James Franco jako největší gagnsterskej exot, jakýho jsem kdy viděl, aby vytáhl/natáhl naše čtyři lesby do ještě většího průseru. Dál už je to čistej odpad. Kdo tady vykládá, jak je to artový, tak neví, o čem ten film měl být. Stačí to na jednu hvězdu? Ne! Snižuju na odpad a jdu se vydýchat na čerstej luft. Evropa rulez!!! A jinak - pokud chcete vidět, jak to opravdu vypadá v Miami, když se tam paří, tak mrkněte na tento dokument.(29.12.2013)

• Aknah

Divný, divný, divný... Jo, čekala jsem film o zlobivých holkách, ale tohle mělo bohužel nulovou zápletku a ŽÁDNÝ příběh. Přišlo mi, jakoby někdo natočil celý příběh a režisér to pak celé prostříhal a co z toho zbylo, jsou Spring Brekaers. To, že bude celej film sex, drogy a zbraně, bylo už trošku nudné. Ačkoli věřim, že to takhle někde funguje a věřim i tomu, že gangsteři si myslej, že jim patřej ulice. Ani James Franco tomu nepomohl, jako gangster na mě nepůsobil zrovna tvrďácky, i když se asi snažil do role ponořit. Víceméně se ve filmu nemluvilo a když už jo, tak to byly opravdu trapné a oplzlé dialogy. A konec? Absurdní. Ze soucitu dávám minobod za Ashley Benson a Selenu Gomez, které mám ráda a minibod za historku o kuřátkách. Velká slabota.(13.8.2013)

Vlastně se ani nedivím tomu rozporuplnému hodnocení. Po první minutě jsem si řkal ááááá kozy, bikiny, no sem s tím, ať maj moje oči taky nějakou tu radost ze života, po devatý minutě jsem si říkal, no tak to asi vypnu, po třicatý minutě jsem si říkal, aha to není špatný, abych si na konci filmu řek, tak tohle byl pětihvězdičkovej nářez. Přestože já a MTV generace jdem každý po naprosto odlišný cestě, tak tohle mě sežralo. Film ukazuje kam až vede lidská prázdnota. Sice to ukazuje zvláštním až hypnotyzujícím (kombinace hudby s obrazem ), ale ukazuje to s takovou vytrvalostí, že jsem tomuhle filmovýmu hypnotičnu propad.(1.9.2013)

MTV art o naprosté zbytečnosti jedné generace.(23.3.2013)