Krimi / Drama / Thriller

USA, 2012, 94 min

TVLSTRŠŇMCVPHĎ(30.12.2015)

MTV art o naprosté zbytečnosti jedné generace.(23.3.2013)

Jak se holky hledaly, až se našly... v éře silikonových šedesátek zbavených ideálů a v oblouznění vakuových snů, ohraničených charaktery, oddělujícími stylizované beach bitches od nefalšovaných bestií, co usvědčí ze změkčilosti i pouličního gangstera, odchovaného černochem... Duch popkulturního MTV monstra v první polovině je divácky až bolestný, dojde však na jeho význam, stejně, jako u repetivních monologů, Alienovým zjevením nastane ta zajímavější část, kde se oddělí zrna od plev, aby byla za hypnotizujících účinků závěrečné fáze odváta vstříc svým životním vizím... Film na jedno rušivé zahloubání, za zhýralého romantika Jamese Franca zvedám na 60%.(28.7.2013)

Vlastně se ani nedivím tomu rozporuplnému hodnocení. Po první minutě jsem si řkal ááááá kozy, bikiny, no sem s tím, ať maj moje oči taky nějakou tu radost ze života, po devatý minutě jsem si říkal, no tak to asi vypnu, po třicatý minutě jsem si říkal, aha to není špatný, abych si na konci filmu řek, tak tohle byl pětihvězdičkovej nářez. Přestože já a MTV generace jdem každý po naprosto odlišný cestě, tak tohle mě sežralo. Film ukazuje kam až vede lidská prázdnota. Sice to ukazuje zvláštním až hypnotyzujícím (kombinace hudby s obrazem ), ale ukazuje to s takovou vytrvalostí, že jsem tomuhle filmovýmu hypnotičnu propad.(1.9.2013)

Doteď vlastně nevím, na jakou skupinu lidí vlastně tento film cílí. Každopádně vás buď film bude bavit, nebo ho budete nesnášet. Má totiž svůj vlastní osobitý styl, který určitě nesedne každému. Celý film je stejně zhulený jako jeho postavy a dává to najevo neustálým opakováním monotónních a jednoduchých dialogů. Je tu však James Franco, ačkoliv jsem ho ze začátku skoro nepoznal, protože jsem si ho do takové role nedokázal představit. No ale je tu, a je to drsňák...85%(27.6.2013)