Krimi / Drama / Thriller

USA, 2012, 89 min

• Jara.Cimrman.jr

Mám slabost pro ozbrojené polo, třičtvrtě i zcela nahaté slečny, ale to je jediné pozitivum, které jsem na snímku našel. Slečny se totiž většinou ztrácely v rozmazané tmě a tohle "umění" mi brzy začalo lézt krkem. Stejně tak i příběh o školačkám s Bohem v srdci, koksem v nose a sexem v bankovkách. Ve filmech o zbytečných lidech totiž očekávám tuny hlášek, vymazlený příběh a nějakou postavu, které bych přál přežít, ale nic z toho jsem tentokrát nedostal.(24.8.2014)

• S.Quentin QUALE

Během psaní následujícího komentáře si ještě rozmyslím, jestli nezměním jednu hvězdu na odpad. Dále přemýšlím, jak moc konkrétně nadávat, protože tak vykecám děj celé téhle nicky. Fajn, mámě čtyři lesby, který chytnou depku při lízání si koberců na kolejích, a tak se rozhodnou zajet si zapařit na pověstnou Floridu. Nemají škváru, protože ji asi utratily za robertky, takže se z nich stanou velký drsňačky, a peníze si nezákonně seženou. Přesun na Floridu. Jelikož krom filmů miluju i EDM, tak tohle mě kvalitně nasralo. Zrovna vloni jsem jako důkaz obdržel microSD se sérií fotek, jak to v létě na Miami Beach vypadá. Nebyl tam nikdo. Dva komercí prosmažený eventy za rok jsou evidentně akorát tak dost pro americký demetny, aby točily takovéto reklamy na nasraný a zkvašený v kýblu. Koks, hulení, dnb, kozy, šlice....hahahaha. Jsme v půlce filmu a mně se kroutí nehty na nohách a vypadává obočí. Stane se průser, takže na řadu přijde (bože za co?) James Franco jako největší gagnsterskej exot, jakýho jsem kdy viděl, aby vytáhl/natáhl naše čtyři lesby do ještě většího průseru. Dál už je to čistej odpad. Kdo tady vykládá, jak je to artový, tak neví, o čem ten film měl být. Stačí to na jednu hvězdu? Ne! Snižuju na odpad a jdu se vydýchat na čerstej luft. Evropa rulez!!! A jinak - pokud chcete vidět, jak to opravdu vypadá v Miami, když se tam paří, tak mrkněte na tento dokument.(29.12.2013)

Scenár je dosť neohrabaný a skôr by sa filmu hodila forma flashbackov. Totižto vždy, keď sa má príbeh pohnúť z jednej videoklipovej sekvencie do druhej, začína to drhnúť. Výnimočne mi je to ale úplne jedno, lebo pri Spring Breakers vôbec neide o to, O ČOM to je, ale AKO je to nakrútené! Tá dusná snová atmosféra je neopakovateľná a niečo podobné som nevidel od... asi od indie drám ako Virgin Suicides, či Dandelion. Obsah totálne nepodstatný, forma neskutočná!(18.4.2014)

• playboxguest

Na Spring Breakers jsem se těšila, co já vím, půl roku? Netrpělivě jsem očekávala pořádnej rip (aby ne po informacích o pěkném vizuálu), kór když to v kině jelo vždycky jen ty dny, kdy já trčela v práci. A nakonec jsem dostala film, kterej je sice plnej barviček a koziček, jak slibovala všelijaká proma, ale kromě toho už má v obsahu úplný hovno a od chvíle, kdy se na obrazovce objevil Franco, jsem začala se zaujetím mně nemilým studovat prach pod televizí. Tak nevím, jestli je tohle pro mě zklamání měsíce, nebo dokonce roku, každopádně jsem z výsledku děsně smutná a to, že jsem se nedostala do kina, se mi náhle stává útěchou. A to neustálý opakování hlášek a dialogů mě vyloženě iritovalo, to jako mělo bejt cool? Já v prvních chvílích myslela, že se mi trhá harddisk. 50%(30.6.2013)

video- clip/game/art aesthetics meets softcore porn(6.7.2013)

• - Ve filmu se objeví Rachel Korine, manželka režiséra Korineho, který film napsal i režíroval. (Rostiiik)

• - V prvej scéne po úvodnej párty beží v pozadí v televízii epizóda seriálu My Little Pony (2010). (RigorMortis)

• - Scenár k filmu bol napísaný za 10 dní. (Sufferer)