Nastala chyba při přehrávání videa.
 • dopitak
  ***

  Já myslím, že všechno potřebné už bylo vyřčeno kolegy dříve. Od Krásna jsem čekal venkovské osvěžení, výlet mimo město, filmařsky neprofláklou lokalitu. Dostal jsem k tomu i pořádný kus frackovství pána, jenž na jeden povedený flák potřebuje asi 10-15 pokusů. Jsou horší věci, i když paní Krausové jsem její roli nezáviděl. Matásek měl takový řekl bych saturninovský výser.(12.5.2014)

 • troufalka
  ***

  Spíš průměrná filmařina, scénář překombinovaný, ale nutno přiznat, že jsem se bavila. Poněkud osobitý humor, který je spíš křupanský než jemný a inteligentní, leč může na chvíli zabavit nenáročného diváka. Na cestu autobusem nebo k žehlení dobrý, za lístek do kina bych neutrácela.(6.9.2015)

 • hygienik
  *

  Už mesiace som nevidel film, ktorý by na mňa pôsobil tak skľučujúco. Komédia? Ja som sa pri "komických" situáciách cítil trápne, nie pobavene. Hnus.(15.1.2015)

 • Spiker01
  ***

  To, co poslední dobou vychází z české produkce bývá občas katastrofa a jen málokdy se najde něco, co stojí za to vidět i v kině. Ondřeji Sokolovi se to povedlo, povedlo se mu mě nalákat na trailery a ačkoli jsem nakonec kinoprojekci neabsolvoval, nelituji toho, že jsem si film vyhledal a shlédnul (konečně dal seznam.cz taky něco nového, takže tímto díky). Krásno je zjevně vysněný pochmurný Sokolův příběh, který nějakým způsobem chtěl přivést k životu a za to má můj respekt. I přes omezený rozpočet dokázal obsadit známé herce a vůbec vše skloubit do smysluplného tématu a podle mě se mu to až na ten přehnaně noir konec povedlo. Snímek určitě nevyhraje nikde žádné ceny, ovšem alespoň dokazuje, že se v ČR dá natočit i něco nestupidního typu Babovřesky...60%(10.9.2014)

 • Rosalinda
  ***

  Čekala jsem víc, čekala jsem víc, čekala jsem víc a těšila jsem se... A to je právě to, co se dělat nemá. Kdy už se poučím? Ale na druhé straně žádné zklamání nepřišlo a přišlo takové lehce škobrtavé bláznivé pohlazení s nádechem starých dob čišících hlavně z interiérů a exteriérů vlastně taky. I když to má zcela konkrétní obsah, tak i ten se nějak lehce rozplývá a stává se šimravě neuchopitelným. Šimrání mám ráda, jde jen o to, jakou část filmu to stačí naplnit. Když zůstanu u průměru... No... Tak úplně mi to nesedí, ale když chvilkový nadprůměr se smíchá s takovou podivnou hmotou... mohl by vzniknout průměr, že? Já na tu matematiku moc nejsem...(6.9.2015)

 • - Až po natočení filmu tvůrci zjistili, že ředitel pohřebního ústavu v Šumperku má stejnou sexuální orientaci jako smyšlená Rodenova postava. (GE3)

 • - Natáčení probíhalo v Šumperku v Kině Svět, divadle Šumperk, v místní nemocnici nebo v hotelu Sport a hotelu Grand. Dále se nátáčelo v obcích Olšany a Libina. (Terva)

 • - Monika (Zuzana Stavná) v jedné konfliktní scéně dostane od své matky Blanky (Jana Krausová) čtrnáct facek. (vyfuk)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace