Hodně příjemná vícechuťová podívaná. Je mi až k údivu, jak se Ondrovi povedlo zaobalit tolik vtípků do takového vážného nevtipného krimidramatického příběhu. Kromě toho se Ondrovi povedlo spoustu dalších věcí, jako je třeba herecký výkon, kde podle mě spolu s Martinem docela váleli :-) No a absolutním vítezstvím tohoto filmu je podle mě závěr, který jsem si zcela kompletně užíval a vychutnával. 80%. Viděno v kině na 40. LFŠ.(30.7.2014)

Šumperk nejsou Bruggy, ale Ondřej Sokol už má asi McDonagha pod kůží. Krásno je povedená černá komedie s dobře napsanými postavami (jednou z nich je i samotný Šumperk, což je rozhodně dobrý nápad), ale přece jen v pár ohledech nedotažená. Třeba závěr mi prakticky nedával smysl, takže nemůžu jít s hodnocením na čtyři hvězdičky. Ale jinak se mi film nad očekávání líbil.(1.2.2014)

• Dont

Film, který balancuje na hraně krimi, drama, komedie a parodie, přičemž tenhle pestrý mix mi dohromady neladil. Několik scének bylo určitě skvělých a zasloužily by si bez rozpaků čtyři hvězdy, ale pak se Krásno nevyhnulo momentům, kdy jsem jen nevěřícně kroutil hlavou, jak se mohlo tohle dostat do finálního střihu. Už ten námět ve mně vzbudil několik pochybností a chování postav jsem vnímal mnohdy jako extrémně nepravděpodobné a neuvěřitelné. Celkový dojem byl natolik rozpačitý, že to nestačí ani na tři hvězdy.(27.2.2014)

• claudel

Nesmírně si vážím a uznávám Ondřeje Sokola jako divadelního režiséra a Martina Fingera jako divadelního i filmového herce. Proto přecházím s klidem, že Krásno se opravdu nepovedlo. Nemám chuť se v tom příliš pitvat a rozebírat to, zkrátka pro mě jedno velké mínus. Chápu osobní vztah Fingera k tématu a pokud se mu podařilo uzavřít jednu bolestnou kapitolu v jeho životě, je dobře, že ten film vzniknul a on za něj dostal cenu. Ale já na Krásno zapomenu již po třech minutách od napsání tohoto komentáře a budu se těšit na čtvrtek do Činoheráku, kde mi Sokol s Fingerem předvedou své divadelní mistrovství.(25.1.2015)

• MartinezZ

Her Sokol a spol. by měli zůstat u divadla, kde jim to možná vychází. Film ale jako celek naprosto propad, protože to není ani tak černá komedie jako prostě jen černá. Humorů tam sice taky několik je a ne že nepovedených, ale pak to zase nesedí k až přehnané černotě a vůbec ten děj nedává v celku smysl. Výtvor by tak odpovídal múze ve tvaru několika litrových flašek vodky na laciném pokoji zapomenutého hotelu v jakémsi prdelákově.(2.6.2014)