Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Chrustyn
  **

  Naivně jsem věřil, že by v našich končinách mohla vzniknout zábavná, černá komedie. Opravdu naivně a opět marně. Utahaná nuda, která zaujme možná v první třetině, pak už se jen nezajímavě vleče a vleče celé dvě hodiny.(30.6.2014)

 • MartinezZ
  **

  Her Sokol a spol. by měli zůstat u divadla, kde jim to možná vychází. Film ale jako celek naprosto propad, protože to není ani tak černá komedie jako prostě jen černá. Humorů tam sice taky několik je a ne že nepovedených, ale pak to zase nesedí k až přehnané černotě a vůbec ten děj nedává v celku smysl. Výtvor by tak odpovídal múze ve tvaru několika litrových flašek vodky na laciném pokoji zapomenutého hotelu v jakémsi prdelákově.(2.6.2014)

 • Jara.Cimrman.jr
  ***

  Sokol je grázlík svěrákovského typu, který si nejlepší scény, hlášky a facky nechal pro svého Adama. Bohužel je však nedokázal prodat tak, abych se při nich potrhal smíchy, i když jsem z nich cítil velký potenciál. Dějově to bylo takové nijaké, takže spíše lze vychválit skvělé nápady typu opilý badminton na náměstí, zaparkování Škodověnky do kina, pregnantního recepčního či dokonalé borce v uniformě, ale na dvě hoďky toho bylo zkrátka málo. Příště bych doporučoval střihače s odvážnějšími nůžkami, které by přede mne nepustily všechny ty zadumané pohledy a kecy o ničem.(4.7.2015)

 • Sarkastic
  **

  „Ten dopisní papír budete platit hned nebo až při odjezdu?“ S Krásnem mám 1 základní problém. Po drtivou většinu filmu jsem se nedokázal naladit na jeho černý humor (často trapný, drhnoucí, těžkopádný, předvídatelný, rozpačitý). Tušil jsem, kde a čemu se mám asi smát, ovšem smích prostě nepřicházel. Podařilo se mi zaznamenat snad 3 vtipné hlášky (2 z toho z úst Matáskova kamenného ksichtu, suverénně nejvtipnější postavy filmu…no v podstatě skoro jediné vtipné), sem tam náznak zábavnější situace (banální kuřácká konverzace, policejní výslech, přehrávání skladeb na pohřeb). Krom recepčního byli ještě na hraně zábavnosti funebráci a Suchánkův policajt, zbytek byl více či méně trapný/nevtipný (nejvíc mě zklamal Ondřej Malý, od kterého jsem si hodně sliboval; nevyužití Kačer s Divíškovou zas bohužel jen zaplnili kolonky v hereckém obsazení veteránů). Krásno má i vážně scény, ještě ty nefungují, poněvadž je podrývají právě ty, které se snaží diváka rozesmát (a jak už jsem naznačil, většinou to u té snahy také jenom zůstává). A co se týče té krimi složky, pořádně se dostane ke slovu až ke konci a…působí natolik groteskně a rozpačitě, že člověk neví, jestli se má uchechnout nad tou bizarností nebo se pod tíhou trapnosti raději dívat do stropu. Podtrženo a sečteno, za těch pár zábavnějších postav a sem tam něco vtipnějšího dávám 2*. „Nezaseknul se vám kolega třeba?“ – „Jo tak to nevím, to nevím. Ale co vím určitě (plesk!)…že tady nejseš v Praze, víš? Tak se chovej slušně.“(19.8.2014)

 • VenDulin85
  ****

  Pro mě nesmírně milé překvapení v českých vodách, které možná způsobilo i to, že jsem přistoupila na pravidla hry a prostě se nechala bavit. Co postava, to perla a co se mi asi líbilo nejvíc, byl ten fakt, že mi ty charaktery přišly uvěřitelné, od kamenného ksichta recepčního Matáska až po hystericky vybuchující Janu Krausovou (fantasticky odehraní funebráci Roden s Pleslem už jsou mimo jakoukoli kategorii, ti jsou prostě.. first class). Čeho se tak trochu obávám, je to, že ve mně některé hlášky lehce zakořenily a pokud se mě někdo v brzké době zeptá, čeho chci v životě dosáhnout, asi ho poprskám smíchy (dobrá práce, Ondro, fakt :-).(11.6.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace