Chauthi Koot

• Velká Británie The Fourth Direction

kaylin

Rozhodně to není klasický indický film, nejsou zde žádné zpěvy a tempo je překvapivě pomalé, až skoro uspávající, ale přitom se zde dějí vypjaté scény, kdy třeba ta s vlakem je velmi dobrá, ale z mého pohledu jsem se nedokázal s postavami sžít, nedokázal jsem prožívat jejich drobná i větší dramata. ()

Aljak odpad!

Veľmi podivný film. Asi najnudnejší kinematografický zážitok aký som za posledné mesiace zažil... Počas filmu som sa sem-tam pozrel na časomieru, a za každým som si pomyslel, že už by sa veru mohlo konečne aj niečo začať diať. Čas plynul, film sa preklopil do ďalšej a ďalšej štvrťhodinky, a stále sa nič nedialo. Akosi sa mi nechcelo veriť, že celý film bude o dileme ohľadom brechajúceho psa, a o lyrickom cestovaní vlakom do Amritsaru. A ono to tak napokon skutočne bolo :( Dej hodnotiť v podstate ani nejde, lebo sa tu za celých 115 minút nestalo dokopy nič prevratné... Postavy nevýrazné, dialógy mdlé, a vrcholom filmu bolo asi napokon to, že hlučný pes to schytal lopatou... Málokedy dávam hodnotenie Odpad, o to viac mi to je ľúto takto ohodnotiť moju milovanú indickú kinematrografiu, ale tu niet za čo dať ani len tú 1*. Bohužiaľ. ()