Allenův sladký život, nemá tak trpkou příchuť, jako ten Felliniho, je rozhodně vtipnější, tak nějak sympatičtější. Film má velmi vtipné hlavní myšlenky ať je to chování "hvězd" nebo panikařícího 40, atd. Má to rozhodně švih, je to neodolatelně staromilské v jistém smyslu, rozhodně hodné vidění.(10.8.2011)

Allen o Allenovi bez Allena prostě není plnohodnotným Allenem. 70% Zajímavý komentář: kleopatra(15.12.2005)

• Xmilden

Woodyho filmy jdou opravdu hodně mimo mě. Někomu holt není přáno. Jediný kdo mě stál za pozornost byl Leo DiCaprio a krásné ženy (Janssen, Theron, Ryder).(2.6.2014)

Roli nervózního chlapíka ztvárnil Kenneth Branagh na jedničku. Ve filmu je mnoho scén, které mají nárok stát se kultovními bez debat a nevím, proč tomu tak není :-( MÉ TĚLO PATŘÍ MANŽELOVI. OVŠEM HLAVA, TO JE NĚCO JINÉHO. Nejlepší je ovšem scéna poslední. Méně slov, o to více významu. HELP...(17.3.2003)

Mě tenhle film trošičku zklamal. Kenneth Branagh je sice vynikající herec i režisér, ale tahle role nervózního koktajícího chlapíka mu podle mě přesně nesedla (i když ji zahrál skvěle, ale podle mě on není pro takovou roli správný typ). Taky mně malinko vadily ty nečekané skoky v čase, kdy se děj bez varování přenesl o kus dopředu a vše co bylo před tím rozehráno, bylo již po posunu dohráno. Škoda. Přesto ale musím konstatovat, že Woody Allen coby scénárista a vlastně i režisér si drží dlouhodobě relativně vysokou úroveň a byť jsem některým jeho dílkům nepřišel zcela na chuť, jejich atmosféra má vždycky něco do sebe.(9.9.2003)

• - Biele kupé, v ktorom jazdí Lee Simon (Kenneth Branagh), je Aston Martin DB6 z roku 1967. (hollci)

• - Když se modelka Frederique Van Der Wal otáčí kolem dokola v první barové scéně, můžeme zahlédnout bezdrátový mikrofon, resp. nahrávací zařízení kolem jejího pasu. (dokec)

• - Během scény v tanečním klubu hudba neodpovídá pohybům a hraní na nástroje kapely. (dokec)