Rozpočet $12miliónovTržby USA $5,078,660Tržby Celosvetovo $8,096,660/15%/(12.1.2007)

Pro mě jeden z nejslabších Woodyho filmů, který jsem zatím mohla shlédnout. Není vlastně špatný globálně, ale mezi ostatními díly prostě z mého pohledu dost ztrácí. Líbí se mi atmosféra, černobílý materiál, hudba a výborní herci (i když koktající Kenneth Branagh podle mě není to pravé ořechové). Co mi ale hlavně nesedlo již přede mnou stihl napsat Radyo - nečekané skoky v čase, kdy se rozehrál nějaký příběh, něco se začlo řešit, objevil se nějaký problém a pak najednou skok a jsme někde o kus dál, všechny problémy vyřešeny, jako by nebyly a vypráví se dál, jako by nic. Je mi jasné, že to musel být umělecký záměr, snaha o originalitu, ale na mě to bohužel nefungovalo úplně tak, jak asi mělo.(3.12.2010)

Woody Allen režíruje Kennetha Branagha, který hraje Woodyho Allena hrajícího novináře Lee Simona. Nejen pohyby a gesta jsou odkoukána dokonale, ale i intonace hlasu je natolik přesná, že jsem si občas nebyl jistý, jestli slyším Branagha nebo Allena. Skvělý scénář a perfektní dialogy, královsky jsem se bavil.(9.9.2003)

Vtipný, velmi povedený výsměch světu hvězd a hvězdiček umocněný tím, že Woody Allen se ovládl a přenechal hlavní roli beznadějného poplety a naivky věřícího vždycky znovu v opravdovost citů a slibů chlapáckému Kennethu Branaghovi, než aby ji hrál sám svým neurotickým, možná vtipnějším, ale určitě méně uvěřitelným způsobem.(31.7.2011)

filmy woodyho allena su prakticky totozne aj ked vzdy ine. jeho cuch na dobru latku plnu vyborne napisanych dialogov z neho cinia jedneho z najlepsich a najistejsich tvorcov. som velmi milo prekvapeny, ako vyborne jeho rolu zastal kenneth branagh.. ta podoba je sialena, nemyslim teraz na vyzor, ale sposob prevedenia..branagh je na platne druhym allenom. film nepostrada tradicny allenovsky humor, psychicke trable, problemy v manzelstve.. urcite sa oplati vidiet.(28.8.2007)

• - Během scény v tanečním klubu hudba neodpovídá pohybům a hraní na nástroje kapely. (dokec)

• - Biele kupé, v ktorom jazdí Lee Simon (Kenneth Branagh), je Aston Martin DB6 z roku 1967. (hollci)

• - Leonardo DiCaprio je ve filmu přesně 10 minut a 20 vteřin. (formelin)