V rámci Allenova díla určitě ne nejlepší film, ale přesto slušná a nadprůměrná komedie, která si vystačí narozdíl od režisérových starších komediálních kousků nacpaných hláškami jen se zachycením mondénního a deformovaného světa společenských celebrit. Jako herec mi Woody nechyběl, Kenneth Branagh ho dokázal dokonale zastoupit. Celkový dojem: 75 %.(24.4.2009)

Přes několik velmi laciných berliček (je nějaký důvod pro to, že je film černobílý, než že to "líp vypadá"?) to je velmi rutinní. Ne dost vtipné a rozhodně ne dost chytré, aby tahle Allenovka měla co nabídnout. Navíc je to zbytečně dlouhé. Tři hvězdy jen velmi těsně.(24.8.2012)

• Xmilden

Woodyho filmy jdou opravdu hodně mimo mě. Někomu holt není přáno. Jediný kdo mě stál za pozornost byl Leo DiCaprio a krásné ženy (Janssen, Theron, Ryder).(2.6.2014)

Aj keď neurotika Woodyho Allena neobľubujem, pokladám Celebrity za pozerateľný film. Niekedy je tých dialógov príliš, ale keď sa človek odhodlá pozerať Allenov film, musí s tým počítať. Na rozdiel od mnohých užívateľov som celkom privítal, že vo filme nevystupuje jeho autor, i keď si na stvárnenie svojho alter ega mohol vybrať vhodnejšieho herca, ako je Kenneth Branagh s tvárou Milana Chladila. To, že som tento film označil za pozerateľný neznamená nič viac, ani nič menej, ako toto slovo. Pozrieť, nenaštvať sa pritom, občas sa aj zasmiať a potom zabudnúť.(3.10.2012)

Roli nervózního chlapíka ztvárnil Kenneth Branagh na jedničku. Ve filmu je mnoho scén, které mají nárok stát se kultovními bez debat a nevím, proč tomu tak není :-( MÉ TĚLO PATŘÍ MANŽELOVI. OVŠEM HLAVA, TO JE NĚCO JINÉHO. Nejlepší je ovšem scéna poslední. Méně slov, o to více významu. HELP...(17.3.2003)