• mandes
  **

  rozpočet : ? tržby americke : $5,078,660(10.12.2006)

 • Dzeyna
  ***

  Tento snímek jsem si pustila kvůli Woodymu Allanovi a Leonardovi DiCapriovi. Leo tam skoro vůbec nebyl obsazen a Woody mě velmi zklamal, toto je snad jeho nejslabší film. Je to celé o ničem a celkem nudné a ještě ke všemu černobílé. Nejvíc mě bavilo asi posledních 10 minut, jelikož to mi přišlo jako svět celebrit, jinak se spíše jednalo o podrobnější život obyčejných lidí, ze kterých se stalo něco víc díky známostem, ale takový ten tlak na celebrity zde moc znázorněn není. Vážně mě tento snímek nenadchnul, spíše zklamal.(17.3.2012)

 • B!shop
  ****

  Mile prekvapeni. Po vcelku negativnich komentarich ve stylu "nejhorsi film Woodyho Allena" a ne prilis priznivym hodnoceni jak na imdb tak na csfd, jsem cekal fakt nakou slabotu, ale ta se nastesti nekonala. I kdyz tu je spousta znamejch hercu, vetsinu jsem jich nepoznal, ale vsichni do jednoho hrali skvele. A nejlip samozrejme Kenneth Branagh. Hodne me prekvapil Leonardo DiCaprio, ten byl dost brutalni. (respektive jeho role, on sam az zas tak uzasnej nebyl). Trochu mi vadilo to preskakovani v deji, neco se zaclo a prd, uz se delo neco jinyho, ale vetsinou se clovek hned zorientoval. Mozna bych dal i 5*, protoze to je skvelej mix komedie, dramatu a takovy ty kritiky celebrit, ale dost mi vadila jedna vec. A to, ze si hlavni roli nedal Woody Allen, nic proti Kenethovi, hral skvele jak uz jsem napsal, ale proste Woody je Woody a navic mi prislo, ze ho Kenneth dost napodoboval a to vcetne mluveni. Taky sem tak nak nepochopil, proc to Woody natocil cernobily, bylo to zbytecny a nevyniknul tak ten zarivej svet celebrit, ale nijak zvlast mi to nevadilo. Skoda toho Kennethovo napodobovani, takle to jsou jen hodne dobry 4*.(22.9.2005)

 • StarsFan
  *****

  Hned na úvod přiznávám, že nepatřím k obdivovatelům Woody Allena. Ne snad proto, že bych jeho filmy neměla ráda, prostě je jen neznám. Celebrity tak byly prvním dílem slavného režiséra, které jsem kdy viděla, a nutno říct, že mému rozpoložení sedly perfektně. Výborný náměť, originální scény, hezký druh humoru a hlavně můj oblíbenec v hlavní roli, díky kterému se "Woody na poprvé" z mé strany snáší mnohem lépe. Nechci tím jakkoliv útočit na Allena, možná že až časem zhlédnu jeho další filmové počiny, budu také hovořit o tom, jak je nenahraditelný, ale nic to nemění na prostém faktu, že momentálně před kamerou prostě uvidím radši někoho, ke komu jsem si už dříve vytvořila silný vztah. Dodatek 27. listopadu 2011 Po roce a půl si nemůžu odpustit pátou hvězdičku. Tento film si totiž kvůli svému černobílé ztvárnění, námětu i hereckému obsazení naprosto získal mou duši. Hlavně Ken Branagh, který hraje Woodyho Allena hrajícího Lee Simona, podobně jako v My Week With Marilyn dokazuje, že pokud dostane roli skutečné osoby, dokáže její mimiku a hlasový projev napodobit s takovou samozřejmostí, že v něm daného člověka i přes vzhledovou nepodobnost přímo vidíte. A jen jako perličku na konec tohoto jinak nesmyslného dodatku si dovolím jednu historku Kena Branagha o tom, jak dostal roli v tomto filmu: "Jednoho jarního dne mi přišel dopis. Na obálce stálo 'Woody Allen' a já se cítil, jako bych už byl v jeho filmu. Senzační. Začal slovy: 'Milý Kennethe Branaghu, prosím, podívej se na roli, kterou ti zasílám.' Úžasné, dostal jsem celý scénář, ne jen několik stránek. 'Posílám ti scénář k filmu Celebrity. Věnuj prosím pozornost postavě Lee Simona. Už když jsem tuto roli psal, věděl jsem, že existuje jen jeden jediný herec na světě, který by ji dokázal zahrát. Alec Baldwin. Ten ale bohužel nemá čas. Takže jsem nějakou dobu přemýšlel nad Melem Gibsonem, ale pak mi došlo, že ty bys byl asi vhodnější.' Takhle vypadala jeho podpora. A za tím vším stála ještě úžasná věta: 'Lee Simon je v základu loser, ale pamatuj si, že ho ženy považují za atraktivního. Tudíž žádné vousy.' "(18.4.2010)

 • AngelAngie
  ***

  Viděno 2x... a stále k tomu nemám tolik vřelý vztah, jak bych chtěla. Poměrně prázdné na téma, které má zobrazit.(13.3.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace