„Tamhle je režisér Papadakis. Umělec! Jeden z těch pitomců, co točí černobílé filmy.“ Škodolibá satira na showbyznys a celebrity. Škoda režisérova neobsazení se do hlavní role, na druhou stranu Kenneth Branagh hraje samotného Neurotika tak výborně, až má divák pocit, že je na plátně právě Allen. Ty gesta a mluva (chvílemi i hlas), celý Woody. Ale film není jen o něm, protože je zde celá paleta všemožných roztodivných postaviček, a to opravdu zdařilých, samozřejmě i díky jejich představitelům. Nejvíc se mi líbil Leo DiCaprio a jeho bohémský idol, pak podvedená a sama sebe hledající Judy Davis (její předvádění orální sexu na banánu mě totálně zničilo!) a nakonec nádherná, přelétavá Winona Ryder (která byla díky černobílému obrazu snad ještě více k sežrání). Sem tam se našla i nějaká ta podařená hláška, no a pak je tu ten všeříkající konec. Celkově to vidím na slušné 4*. „Podívejme, Donald Trump! Na čem pracujete?“ - „Chci koupit a dát zbourat katedrálu sv. Patricka. Postavím tam mrakodrap.“ - „To je báječné!“(28.1.2017)

Pro mě jeden z nejslabších Woodyho filmů, který jsem zatím mohla shlédnout. Není vlastně špatný globálně, ale mezi ostatními díly prostě z mého pohledu dost ztrácí. Líbí se mi atmosféra, černobílý materiál, hudba a výborní herci (i když koktající Kenneth Branagh podle mě není to pravé ořechové). Co mi ale hlavně nesedlo již přede mnou stihl napsat Radyo - nečekané skoky v čase, kdy se rozehrál nějaký příběh, něco se začlo řešit, objevil se nějaký problém a pak najednou skok a jsme někde o kus dál, všechny problémy vyřešeny, jako by nebyly a vypráví se dál, jako by nic. Je mi jasné, že to musel být umělecký záměr, snaha o originalitu, ale na mě to bohužel nefungovalo úplně tak, jak asi mělo.(3.12.2010)

Velmi mě to bavilo, protože pimprlátkový svět tzv. celebrit vnímám jako velmi vtipnou komedii. A tak to Woody také podal.(15.5.2006)

V rámci Allenova díla určitě ne nejlepší film, ale přesto slušná a nadprůměrná komedie, která si vystačí narozdíl od režisérových starších komediálních kousků nacpaných hláškami jen se zachycením mondénního a deformovaného světa společenských celebrit. Jako herec mi Woody nechyběl, Kenneth Branagh ho dokázal dokonale zastoupit. Celkový dojem: 75 %.(24.4.2009)

Roli nervózního chlapíka ztvárnil Kenneth Branagh na jedničku. Ve filmu je mnoho scén, které mají nárok stát se kultovními bez debat a nevím, proč tomu tak není :-( MÉ TĚLO PATŘÍ MANŽELOVI. OVŠEM HLAVA, TO JE NĚCO JINÉHO. Nejlepší je ovšem scéna poslední. Méně slov, o to více významu. HELP...(17.3.2003)

• - Když se modelka Frederique Van Der Wal otáčí kolem dokola v první barové scéně, můžeme zahlédnout bezdrátový mikrofon, resp. nahrávací zařízení kolem jejího pasu. (dokec)

• - Během scény v tanečním klubu hudba neodpovídá pohybům a hraní na nástroje kapely. (dokec)

• - Biele kupé, v ktorom jazdí Lee Simon (Kenneth Branagh), je Aston Martin DB6 z roku 1967. (hollci)