Celebrita kam se podíváš, kamkoli nohu položíš, šlápneš na celebritu. Dokonce ani pověstných 15minut slávy je moc na místě, kde je celebritou každý, kdo se byť jen otřel o divadelní prkno nebo modelingové molo, hérečka, jejíž tělo patří manželovi, ale hlava jen jí, vlastním banánem přidušená lektorka sexu, učitelka, z které partner z branže vyrobí moderátorku prostě tím, že jí dá do ruky mikrofon, a moře dalších hysterických figurek, které své ego prožívají způsobem, jenž vyprovokoval Woodyho Allena k této velmi trefné a vtipné reakci.(4.9.2005)

Tento snímek jsem si pustila kvůli Woodymu Allanovi a Leonardovi DiCapriovi. Leo tam skoro vůbec nebyl obsazen a Woody mě velmi zklamal, toto je snad jeho nejslabší film. Je to celé o ničem a celkem nudné a ještě ke všemu černobílé. Nejvíc mě bavilo asi posledních 10 minut, jelikož to mi přišlo jako svět celebrit, jinak se spíše jednalo o podrobnější život obyčejných lidí, ze kterých se stalo něco víc díky známostem, ale takový ten tlak na celebrity zde moc znázorněn není. Vážně mě tento snímek nenadchnul, spíše zklamal.(17.3.2012)

Strašně mi to připomíná Felliniho Sladký život, byť obojí je o něčem jiném.(23.9.2003)

Woody Allen a jeho černobílé vyprávění o neúspěšném a neurotickém scénáristovi, který na své pouti za udáním svého scénáře potkává více či méně zajímavé celebrity, které více či méně ovlivní jeho život.(22.7.2011)

Příjemné retro, které však bylo v první části mnohem svižnější než na konci. Woodyho Allena jako herce nemám v lásce, s režií je to jiné, nedávno viděné Cassandra's Dream to potvrzují.___Z předvedených výkonů bych chtěl vyzdvihnout Leonarda di Capria, ten kluk prostě zahraje moc fajnově cokoliv. "Yeah. Take the banana and give me your best blowjob. Go ahead. Yeah, down the hatch. Oh my God! - Have you ever injured him?"(22.7.2008)