Mě tenhle film trošičku zklamal. Kenneth Branagh je sice vynikající herec i režisér, ale tahle role nervózního koktajícího chlapíka mu podle mě přesně nesedla (i když ji zahrál skvěle, ale podle mě on není pro takovou roli správný typ). Taky mně malinko vadily ty nečekané skoky v čase, kdy se děj bez varování přenesl o kus dopředu a vše co bylo před tím rozehráno, bylo již po posunu dohráno. Škoda. Přesto ale musím konstatovat, že Woody Allen coby scénárista a vlastně i režisér si drží dlouhodobě relativně vysokou úroveň a byť jsem některým jeho dílkům nepřišel zcela na chuť, jejich atmosféra má vždycky něco do sebe.(9.9.2003)

• Xmilden

Woodyho filmy jdou opravdu hodně mimo mě. Někomu holt není přáno. Jediný kdo mě stál za pozornost byl Leo DiCaprio a krásné ženy (Janssen, Theron, Ryder).(2.6.2014)

Roli nervózního chlapíka ztvárnil Kenneth Branagh na jedničku. Ve filmu je mnoho scén, které mají nárok stát se kultovními bez debat a nevím, proč tomu tak není :-( MÉ TĚLO PATŘÍ MANŽELOVI. OVŠEM HLAVA, TO JE NĚCO JINÉHO. Nejlepší je ovšem scéna poslední. Méně slov, o to více významu. HELP...(17.3.2003)

Nedokážem presne opísať svoje dojmy z Celebrít, pretože ako inak, obsahujú všetky allenovské vzácne prvky vystavané na premise krutej irónie, sarkazmu, ľahostajnosti a nezameniteľného humoru. Postava neúspešného a komického scenáristu, ktorý sa snaží cez romániky, flirty a kokety prebiť do siene slávy, bola napísaná presne na Woodyho Allena, aj keď ju tentokrát prepožičal nemenej vynikajúcemu Kenneth Branaghovi. Všetky radosti i krutosti hollywoodskeho života, premietnuté v živote celebrít, podal Allen tak presvedčivo, že s týmto filmom nemám žiaden osobný problém, ibaže to nie je tak celkom Allen, na akého som zvyknutá a priznávam, že mi tu veľmi chýbali jeho svojské hlášky typu: ,,Ja nič... ja muzikant." Judy Davis a DiCaprio sú perfektní. 70%(21.7.2010)

• jhrasko

Tak excelentný cast a taká veľká škoda. Sklamanie, film ako tak zachraňujú výborný Kenneth Brannagh, opäť raz neurotická Judy Davis, sexy Charlize na módnej prehliadke a ČB kamera. Medzi Woodyho komédiami zabudnuteľný titul, pre vačšinu hercov nepodstatná položka vo filmografii..ešte raz škoda..(16.1.2009)

• - Biele kupé, v ktorom jazdí Lee Simon (Kenneth Branagh), je Aston Martin DB6 z roku 1967. (hollci)

• - Když se modelka Frederique Van Der Wal otáčí kolem dokola v první barové scéně, můžeme zahlédnout bezdrátový mikrofon, resp. nahrávací zařízení kolem jejího pasu. (dokec)

• - Leonardo DiCaprio je ve filmu přesně 10 minut a 20 vteřin. (formelin)