Viděno 2x... a stále k tomu nemám tolik vřelý vztah, jak bych chtěla. Poměrně prázdné na téma, které má zobrazit.(13.3.2009)

Celebrita kam se podíváš, kamkoli nohu položíš, šlápneš na celebritu. Dokonce ani pověstných 15minut slávy je moc na místě, kde je celebritou každý, kdo se byť jen otřel o divadelní prkno nebo modelingové molo, hérečka, jejíž tělo patří manželovi, ale hlava jen jí, vlastním banánem přidušená lektorka sexu, učitelka, z které partner z branže vyrobí moderátorku prostě tím, že jí dá do ruky mikrofon, a moře dalších hysterických figurek, které své ego prožívají způsobem, jenž vyprovokoval Woodyho Allena k této velmi trefné a vtipné reakci.(4.9.2005)

Celebrity jsou pro mě jedním ze slabších Allenových filmů, což je opravdu velká škoda, protože už jen díky obsazení jsem si myslel, že půjde o herecký koncert. Ten se ale bohužel nijak výrazně nekonal. Kenneth Branagh je dobrý herec a zde mi jeho postava trochu připomínala Mastroianniho ve Sladkém životě - novinář, který zachycuje celebrity, které jsou stejně neřestné jako on sám. Nejvíce mě tam asi provokoval Leonardo DiCaprio, kterého mám obyčejně rád, ale tady mi ten jeho vznětlivý charakter lezl hodně na nervy. A ikdyž šlo o komedii, tak jsem se výrazněji pobavil asi jen při Branaghově školní slezině po letech - to je celkem málo. Zkrátka film, který je možná pro jiné publikum než jsem já, protože jinak si to nedokážu vysvětlit.(4.2.2012)

Allen o Allenovi bez Allena prostě není plnohodnotným Allenem. 70% Zajímavý komentář: kleopatra(15.12.2005)

Mám ráda filmy, které jsou o tom, jak to chodí ve filmovém průmyslu, takže potud spokojenost. Allen nám tu nabízí pohled neotřelý a s ironií sobě vlastní servíruje příběh chudáka novináře pachtícího se za rádoby celebritami. Já bych však ocenila, kdyby to byl příběh trochu kratší, místy to totiž bylo docela nudné.(22.10.2003)