• mandes

rozpočet : ? tržby americke : $5,078,660(10.12.2006)

Pro mě jeden z nejslabších Woodyho filmů, který jsem zatím mohla shlédnout. Není vlastně špatný globálně, ale mezi ostatními díly prostě z mého pohledu dost ztrácí. Líbí se mi atmosféra, černobílý materiál, hudba a výborní herci (i když koktající Kenneth Branagh podle mě není to pravé ořechové). Co mi ale hlavně nesedlo již přede mnou stihl napsat Radyo - nečekané skoky v čase, kdy se rozehrál nějaký příběh, něco se začlo řešit, objevil se nějaký problém a pak najednou skok a jsme někde o kus dál, všechny problémy vyřešeny, jako by nebyly a vypráví se dál, jako by nic. Je mi jasné, že to musel být umělecký záměr, snaha o originalitu, ale na mě to bohužel nefungovalo úplně tak, jak asi mělo.(3.12.2010)

Rozpočet $12miliónovTržby USA $5,078,660Tržby Celosvetovo $8,096,660/15%/(12.1.2007)

Roli nervózního chlapíka ztvárnil Kenneth Branagh na jedničku. Ve filmu je mnoho scén, které mají nárok stát se kultovními bez debat a nevím, proč tomu tak není :-( MÉ TĚLO PATŘÍ MANŽELOVI. OVŠEM HLAVA, TO JE NĚCO JINÉHO. Nejlepší je ovšem scéna poslední. Méně slov, o to více významu. HELP...(17.3.2003)

Allen o Allenovi bez Allena prostě není plnohodnotným Allenem. 70% Zajímavý komentář: kleopatra(15.12.2005)