Neplavci (studentský film)

Krátkometrážní

Česko, 2011, 23 min

Jakub Šmíd
  • dita.krizova

Nic moc, spíš nic než moc. Buď jsem to nepochopila, nebo je to opravdu o ničem. "Hlavní hrdinka" je nesympatická, nudná a má debilní hlas. Zbytek nějak splývá s okolím.(12.11.2013)

• TomasKotlant

Řemeslnně docela pěkné, hercům se dají postavy relativně věřit, což v podobných filmech obzvláště na studentské úrovni není standardem. Bohužel co se týče nápaditosti je snímek naprosto průměrný a díky dramaturgickým nedostatkům místy dosti škobrtá, což podráží celkový dojem. *** Ve zkratce: Sem strašně coool holka, protože sem z Prahy a nemusíte se vůbec snažit, abych s váma šla do postele.(18.4.2012)

• rapstorm

Krátkometrážní sex, 7 vteřin !(13.2.2014)

Takhle povedený český studentský film jsem neviděl už dlouho. Souhlasím s tím, že zápletka nepřichází s ničím originálním, ale co nového chcete vymýšlet na příběhu po lásce toužících puberťáků? Kamera skvělá, herci dobří, dialogy uvěřitelné. Víc takových filmů.(18.3.2016)

• Anteia

Hm, zajímal by mě význam tohoto snímku třeba podle pana režiséra, protože to nechápu, nic se tam neděje a herci? brr, děs běs prostě.(21.11.2013)