Neplavci (studentský film)

Non-swimmers

Krátkometrážní

Česko, 2011, 23 min

Jakub Šmíd

Zajímavý snímek, který ovšem jak začne, tak skončí, bez toho, aby v divákovi cokoliv zanechal.(3.3.2012)

• rapstorm

Krátkometrážní sex, 7 vteřin !(13.2.2014)

Takhle povedený český studentský film jsem neviděl už dlouho. Souhlasím s tím, že zápletka nepřichází s ničím originálním, ale co nového chcete vymýšlet na příběhu po lásce toužících puberťáků? Kamera skvělá, herci dobří, dialogy uvěřitelné. Víc takových filmů.(18.3.2016)

• dita.krizova

Nic moc, spíš nic než moc. Buď jsem to nepochopila, nebo je to opravdu o ničem. "Hlavní hrdinka" je nesympatická, nudná a má debilní hlas. Zbytek nějak splývá s okolím.(12.11.2013)

• Renesco

Klasika. Zase téma "milostného vztahu", který se hroutí, jakmile hrozí, že se o něm dozví někdo třetí a bude se smát. Tentokrát heterosexuálního. Je to mládím postav, nebo celkovou demencí společnosti?(11.11.2012)

• - Film vyhrál cenu Magnesia pro nejlepší studentský film za rok 2011. (P. J. D.)