Neplavci (studentský film)

Krátkometrážní

Česko, 2011, 23 min

Jakub Šmíd
  • Renesco

Klasika. Zase téma "milostného vztahu", který se hroutí, jakmile hrozí, že se o něm dozví někdo třetí a bude se smát. Tentokrát heterosexuálního. Je to mládím postav, nebo celkovou demencí společnosti?(11.11.2012)

• rapstorm

Krátkometrážní sex, 7 vteřin !(13.2.2014)

• Sevcik

Tenhle film ve mně zanechal jediný dojem - nic. Otravní herci, divná myšlenka, jestli teda o nějaké myšlence mužů vůbec mluvit. Je to naprostá nuda, která se nijak nerozvíjí a i postavy nám od začátku až do konce zůstávají stejné a černobílé. Pokud chcete vyjádřit tu "nudu" a ticho, nemůžete mít nudné herce a jenom ticho...(21.3.2015)

• Anteia

Hm, zajímal by mě význam tohoto snímku třeba podle pana režiséra, protože to nechápu, nic se tam neděje a herci? brr, děs běs prostě.(21.11.2013)

• Flexaret

Typické téma studentských filmů - omladina a jejich povrchní vztahy-nevztahy. Kdyby byla forma vyprávění alespoň nějak zajímavá, ale to lehce dokumentární ladění je spíš iritující.(5.3.2015)

• - Film vyhrál cenu Magnesia pro nejlepší studentský film za rok 2011. (P. J. D.)