• honajz

To jako vážně? Rozmělnit už tak řídký děj do mnoha vztahových sekvencí, zbytečných, nudných a umělých podobně jako rádoby akční honičky, kterých tam pár tvůrci vrazili, jen aby se neřeklo. Nevěrohodní herci, scénář, nedomyšlené situace, nedomrlé postavy, které jsou mi úplně šumák. Zlatej Tomík Cruisůj.(9.4.2012)

• MoiJe

Do 1x08. Stale som cakala, ze sa rozhybu, a oni nie. Potesia herci z BSG.(24.2.2012)

• Indominus

Průměrný seriál, ovšem vhledem k žánru jsou desítky lepších zpracování tématu práva a podsvětí... Nehledě na to, že J. Lucas není zrovna extra herec a absolutně postrádá charisma.(28.8.2015)

• rodier

zacatek zajimavej, potom pretoceni o x tejdnu zpet.. a nuda. S Firmou to ma spolecnyho akorat namet. advokacie a na pozadi mafie. vyrizovani uctu. Bohuzel je to tak 90% advokacie, 10% nejaka akce kolem mafie a ke konci spetka konspirace. Nuda :( asi jako Mentalista - o hlavnim nametu Red John je tam taky jen neco a obcas. Akoratze Mentalista ma Mentalistu, Firm ma Joshe Lucase kterej je nic moc.(24.1.2012)

• SuzieS

nezazivne... plus jeste tomu srazi uz tak nizkou kvalitu ten priserny cesky dabing...(5.4.2013)

• Josh Lucas