• Casablanca

Hodnotím pilot.(7.12.2012)

• sulimo

Nudný to začalo být už po deseti minutách, po dvaceti minutách to ztratilo moji pozornost a po celém pilotovi jsem si řekla, že tohle právnické/kriminální/rodinné seriálové drama nemá smysl dále sledovat už ani pro Joshovy modré oči. Nuda.(24.1.2012)

Pořád jsem si nemohl vzpomenout odkud znám Juliette Lewis (jednu z hlavních rolí). ÁÁÁÁ mys hrůzy s Robertem de Niro, hrála tam tu mladou holku. :) Trochu zestárla..(1.2.2013)

• SolamBee

Nuda bez děje a podstaty. Velké zklamání.(15.4.2012)

• rodier

zacatek zajimavej, potom pretoceni o x tejdnu zpet.. a nuda. S Firmou to ma spolecnyho akorat namet. advokacie a na pozadi mafie. vyrizovani uctu. Bohuzel je to tak 90% advokacie, 10% nejaka akce kolem mafie a ke konci spetka konspirace. Nuda :( asi jako Mentalista - o hlavnim nametu Red John je tam taky jen neco a obcas. Akoratze Mentalista ma Mentalistu, Firm ma Joshe Lucase kterej je nic moc.(24.1.2012)