poster

Eva tropí hlouposti

Komedie

Československo, 1939, 90 min

 • viperblade
  *****

  Češi jsou holt průlomoví. Nebo snad byla někde jinde a dřív takováto crazy komedie natočena?? Ne. A překrásná Gollová, to je prostě klasika.(26.12.2007)

 • balba
  *****

  Po generace úspěšný film podle humoristického románu F.Vavřincové.Hudební doprovod je dílem předních swingařů a ozývají se tu orchestrální verze nejpopulárnějších písniček té doby.(18.11.2006)

 • triatlet
  *****

  Knižní podobu crazypříběhu Fan Vavřincové převedl Martin Frič dokonale do filmové podoby. K pohodě přispěli i Nataša Gollová, Oldřich Nový, Zdeňka Baldová nebo Josef Gruss. "Olé!"(30.4.2011)

 • B!shop
  ****

  Tenhle film je ze zacatku slusna jizda, ale bohuzel mu ke konci uz krapet dochazi dech. Je fajn, ze film neni zadna romanticka volovina jako vetsina takle starejch ceskejch filmu a i bez pritomnosti Buriana je to dost dobra komedie, tentokrat hlavne zasluhou Novyho a Gollove, ktery tady fakt jedou ve velkym. Ale bohuzel vseho moc skodi, takze ke konci neustaly padani Gollovy zacne bejt krapet otravny a filmu by prospela o 15 minut kratsi stopaz. Ale celkove jsem se dobre bavil.(3.10.2007)

 • gouryella
  ****

  Film presne pro Natasu Gollovou - zadne sentimentalni romanticke limonady, ale poradne ztrestena komedie.(7.8.2002)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace