Eva tropí hlouposti

Komedie

Československo, 1939, 90 min

Krásné!(27.7.2008)

Zábavná a vůbec jedna z prvních crazy komedií. Nataša Gollová hraje potrhlou Evu výborně a moc ji to sluší. Oldřich Nový je noblesní a elegantní jako vždy. Bohužel k plnému hodnocení mi něco chybělo, možná až to uvidím podruhé, tak hodnocení o hvězdičku zvednu........(27.7.2008)

Příjemná komediální klasika, která ničím neurazí ani nenadchne. Bodíky navíc za Natašu Gollovou a Jiřinu Sedláčkovou (Eliška). Prvorepublikoví producenti měli na tyhle holky opravdu čich, škoda že dneska už to tak není, protože tyto dvě slečny samy udělaly film (na dámské publikum zase nejspíš zafunguje Oldřich Nový). 65 %(28.12.2015)

Stokrát omletá crazy komedie, ale přesto se na ni dá pořád koukat a stále člověka rozesměje:-) Ve svém žánru pak ale zcela určitě jeden z nejlepších a zásadních filmů.(28.10.2011)

Máte ráda vlahé letní večery? - Ano. A proč? - No jen tak, kvůli houbám.(1.5.2015)