Eva tropí hlouposti

Komedie

Československo, 1939, 90 min

Češi jsou holt průlomoví. Nebo snad byla někde jinde a dřív takováto crazy komedie natočena?? Ne. A překrásná Gollová, to je prostě klasika.(26.12.2007)

Po generace úspěšný film podle humoristického románu F.Vavřincové.Hudební doprovod je dílem předních swingařů a ozývají se tu orchestrální verze nejpopulárnějších písniček té doby.(18.11.2006)

Knižní podobu crazypříběhu Fan Vavřincové převedl Martin Frič dokonale do filmové podoby. K pohodě přispěli i Nataša Gollová, Oldřich Nový, Zdeňka Baldová nebo Josef Gruss. "Olé!"(30.4.2011)

Tenhle film je ze zacatku slusna jizda, ale bohuzel mu ke konci uz krapet dochazi dech. Je fajn, ze film neni zadna romanticka volovina jako vetsina takle starejch ceskejch filmu a i bez pritomnosti Buriana je to dost dobra komedie, tentokrat hlavne zasluhou Novyho a Gollove, ktery tady fakt jedou ve velkym. Ale bohuzel vseho moc skodi, takze ke konci neustaly padani Gollovy zacne bejt krapet otravny a filmu by prospela o 15 minut kratsi stopaz. Ale celkove jsem se dobre bavil.(3.10.2007)

Film presne pro Natasu Gollovou - zadne sentimentalni romanticke limonady, ale poradne ztrestena komedie.(7.8.2002)