Crazy Joe

Redemption

Crazy Joe

Žoldnier

Thriller / Drama / Krimi / Akční

Velká Británie / USA, 2013, 100 min (SE: 90 min)

Na Stathama až příliš nevídaný kousek zamýšlejícího se vál.veterána, který nehodlá nechat náhodu netknutou a využít "podané ruky" a pomstít smrt kamarádky..(4.7.2014)

70% Romantika (mimojiné) o vztahu bezdomovce a jeptišky - se Stathamem? A docela slušně funkční? Ano.(17.11.2013)

• Jara.Cimrman.jr

Devět z deseti Stathamů mne dokáže spolehlivě pobavit, ale Joseph Smith alias Joey Jones mezi ně nepatří. Patrně proto, že je po celý film traumatizovaný, vyměňuje si moudra s rovněž traumatizovanou jeptiškou a těch pasáží, kdy někoho zábavně demoluje, je po hříchu málo. Při snaze o dramatický herecký výkon se navíc Statham pokouší uspět pohledem ztraceného jorkšíra, přičemž stále připomíná buldoka, který se chystá někomu zakousnout do krku. Prostě si myslím, že by se Jason neměl pokoušet hrát si na herce a měl by jen mlátit lidi. V tom je naprosto věrohodný.(29.11.2013)

• SeBig

Já nemám slov tohle mě naprosto zklamalo já nevim co na tom jako vidíte akčního? Jako ano jsou tam dvě tři bitky ale to je všechno jinak po celý film nějaká zasraná hnusná vyhublá jeptiška která mi lezla nehorázně krkem ani neuměla pořádně mluvit..20 vteřinový tichý místa bez mluvení jenom čumim na jeptišku jak řídí auto? Dělate si ze mě prdel? Uplná nudná pičovina že se divim že se Statham takový kokotine upsal je mi ho líto vtom filmu opravdu zvrácenost.. tohle neni akční ani za mák. Přemýšlel jsem že dám hvezdu aspon za tech pár fightu ale to proste nejde.. utrpení.. a fakt náhoda že se vloupá do domu ve kterém NÁHODOU není alarm, NÁHODOU si majitel vyrazil na výlet na skoro celý rok a náhodou mu to řekne do záznamníku..a jeste ktomu mu NÁHODOU prijde kreditní karta i s pinem?? To si ze me už fakt delate prdel ne? Nebudu tuhle hloupost už dále rozebírat co si otom myslím jsem napsal. Doufám že další film co si pustim bude lepší..(31.7.2013)

Jason je sázka na jistotu a stále to potvrzuje. Je to jeden z osvědčených týpků, jehož přítomnost mi dělá radost, ať střílí ze zbraně či slovy nebo jen tak plandá městem či kanálama, aniž by vydal jedinou hlásku. V tomto víceméně čistě sociálním dramatu o posttraumatickém syndromu obou obětí, jenž si nesou po celý svůj další život jako břímě a úděl, se dostalo i na pár fajnových akcí pro fajnšmekry bojových i vtipných (vernisáž fotek přírodních penisů ;-) "Šaty pošlu do Afriky, ne že ne!"☺ K tomu příjemná doprovodná hudba a naděje, že alespoň občas dojde na spravedlnost a správnou věc, co na tom, kdo a jak ji udělá a zda se dotyčný stane dobrým člověkem. Když zla je všude tolik...(4.8.2013)