Tygrův příběh

Animovaný / Komedie / Rodinný

USA / Japonsko, 2000, 77 min

Jun Falkenstein

Předloha:

Alan Alexander Milne (kniha)

Tygr - moje nejoblíbenější postava z medvídka Pú se dočkal svého vlastního filmu. S hledáním tygrovi rodiny mi to přišlo jako docela zajímavý nápad.(25.2.2006)

Toto je asi najslabšia časť Medvedíka Pooh. Aj dabing, hlavne tigra je v novších dieloch lepší. Ale oplatí sa pozrieť, taká jednohubka.(20.5.2013)

Tygr - ohromokouzlující světoun a hezák - chu-chu-chu-chůůůů!(27.10.2011)

Takový průměrný příběh ze světa medvídka Pů. Nijak dobré a výjimečné to není, ovšem díky hyperaktivnímu tygrovi, který zde provádí všemožné skopičiny a obstojnému českému dabingu malé diváky k smrti rozhodne neunudí.(11.8.2009)

Ac jsem jako dite medvidka Pu nemel prilis v oblibe, tento film me natrosto uchvatil a to i diky skvelemu ceskemu dabingu.(31.7.2002)

• - Když Tygr hledá v sudu důkaz o existenci své rodiny, vyhodí z něj záchranný kruh, na němž je napsáno "HMS MILNE", což je odkaz na autora Medvídka Pů A.A.Milneho. (HappySmile)

• - Po 29 letech první Disneyho film po Bedknobs and Broomsticks, kde se objevují písničky od Richarda M. Shermana a Roberta B. Shermana, kteří stáli u zrodu Disneyho. (HappySmile)

• - Původní trailer k filmu obsahoval písničku "Semi-Charmed Kind of Life" od rockové skupiny Third Eye Blind. Později byl ale změněn, protože písnička je o závislosti na alkoholu. (HappySmile)