poster

Útěk z planety Země

 • USA

  Escape from Planet Earth

 • slovenský

  Útek z planéty Zem

Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Rodinný / Sci-Fi

USA / Kanada, 2013, 89 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • elanius
  ***

  (51/2013, DVDRip) / Tak ja som sa slušne zabavil. Trošku mi animák pripomínal kombináciu Monsters a Toy Story. Pár slušných vtípkov, dobrý soundtrack. (6/10).(25.5.2013)

 • Tessie
  *

  Tohle bylo opravdu silné kafe. Hádám věkovou kategorii maximálně tři léta, nikdo starší to nemůže zvládnout bez psychické újmy až do konce. Jednu hvězdu dávám za bluetube a docela pěknou grafiku.. Z nudy jsem si ale musela začít prohlížet katalog RockPointu.. až tak to bylo ubohé..(26.5.2013)

 • JohnnyCrash
  ***

  Typický příklad animáku dnešní doby, jehož vizuální stránka je postavena mnohem víš, než stránka obsahová. Ale kupodivu mi to právě u tohohle filmu nějak extra nevadilo, zřejmě proto, že akční scény jsou ve 3D opravdu výborné a humor, ačkoliv je převážně určený pro dětskou část publika je též skvělý. A o vizuálu ani nemluvím, je vidět že zde si dal někdo hodně záležet. Silnější 3 hvězdičky. (Kino Čas)(30.8.2014)

 • Terva
  ****

  CITÁT - Mimochodem, jmenuju se Bing, James Bing....... Hlavní hrdina letí na záchrannou misi do neznámé Galaxie na Temnou planetu, kde někdo volá o pomoc. Na této planetě, jde inteligence pozpátku a tou planetou je naše Země. Jak výstižné. CITÁT - Je čas to tu vyčistit........ Je to docela temný příběh, ale naštěstí je prošpikován humorem a to nejen černým. Mimozemšťané jsou graficky povedení a zábavní, ikdyž z některých jde strach. Převládá modrá barva. CITÁT - Ti tvoji modří idioti všechno zničili........ Je tu pár hlášek a situací z několika známých filmů. Například hláška Hasta la vista Halley, je předělávka hlášky Arnolda Schwarzeneggera Hasta la vista baby, dále tu je situace okolo 68 minuty, která evokuje sérii Vetřelec, můžeme tu vidět honičku ala Hvězdné války a nebo let Supermana. Prostě převzaté věci použité minimálně, aby to nevypadalo jako kopírace a potěšilo to vnímavého diváka. CITÁT - Myslím, že už jsem ti říkal, že přicházím v míru!!!....... Já se bavil, děti taky. Něco málo tomu chybělo, ale co se dá dělat, jako celek to funguje. DIALOG: HAWK (Steve Zahn) - Hele, nechcete nás unést? GARY (Rob Corddry) - Tohle mi neděláme. HAWK - Oni opravdu přišli v míru, to je úžasný.............(12.12.2014)

 • M.i.k.e
  **

  tuctový animák zaměřený především na dětské diváky,který víc než co jiného připomíná Planetu 51.K tomu všemu spusta laciných a prvoplánových vtípků,které ocení právě hlavně děti.Na jedno podívání ok,ale je spousta lepších a zábavnějších kousků...40%(25.6.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace