poster

Útěk z planety Země

 • anglický

  Escape from Planet Earth

 • slovenský

  Útek z planéty Zem

Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Rodinný / Sci-Fi

USA / Kanada, 2013, 89 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • venison
  ***

  Spíše pro mladší diváky, ale sekvence na planetě Zemi mě bavila velmi, zejména zajatí UFOnci a dva podivní fandové mimozemšťanů :-D(22.7.2013)

 • Enšpígl
  **

  Myslím si, že dnešní možnosti umožňují daleko krásnější animace a příběh mě přišel také značně obehraný, odkazy na jiné filmy nefungovaly a návrat do dětského světa se rovněž nekonal, spíš naopak zůstal jsem v tom dospělém, kde peníze jsou na prvním místě. Vlastně ty dvě hvězdy jsou jen proto, že na poli animovaných filmů jsem absolutní laik a netuším zda ty ostatní jsou ještě blbější a nebo naopak hrají tu nejvyšší ligu. Lecos jsem schopen odpustit, ale vypočítavost mezi to nepatří.(29.5.2016)

 • Martin741
  **

  slaboducha animovana rozpravka : 30 %(11.11.2014)

 • Dzeyna
  ****

  Já to vždycky věděla, že mimozemšťané jsou skvělí a nechtějí lidem ublížil, ale kamarádit se!(1.11.2013)

 • korbitch22
  **

  Naprosto neškodný animák, jehož forma daleko přesahuje obsah.Tuna klišé (když pointu uhádnete po 5 minutách, je to blbý dokonce i na pohádku pro děti) minimum vtipů, dokonce i ta naše malá vačice se u toho docela nudila.Animace je sice pěkná, ale potenciál je strašně nevyužitý.V oblasti 51 se dalo určitě vytvořit zajímavější a rozmanitější prostředí včetně mimozemšťanů, kteří jsou navíc jen upravenou škálou z filmu Příšerky s.r.o. Jednou jsem vyprsknul smíchem a za to dám milosrdné 2*, víc ani ťuk, 40%.(27.12.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace