poster

Útěk z planety Země

 • USA

  Escape from Planet Earth

 • slovenský

  Útek z planéty Zem

Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Rodinný / Sci-Fi

USA / Kanada, 2013, 89 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • T2
  ***

  Rozpočet $40miliónovTržby USA $57,012,977Tržby Celosvetovo $74,617,406Tržby za predaj Blu-ray v USA $4,308,527 //počet predaných kusov 161,262Tržby za predaj DVD v USA $5,684,596 //počet predaných kusov 297,866║ príbeh a animácia na úrovni v rámci možnosti a rozpočtu, slušne zábavné a miestami fajn uletené, slušný priemer /60%/(20.12.2014)

 • klerik
  ***

  Pohodovka s kopou parodických scénok. Scenáristický nič nové (rodinné hodnoty bla-bla), ale akcia je celkom solídna a hlášky ma pobavili. Škoda, že práve úsek filmu, ktorý ma ukázať, že IQ je niekedy viac ako svaly, je najmenej zaujímavý... O niečo slabšie ako MEGAMOZOG i MONŠTRÁ VS. VOTRELCI...(29.7.2014)

 • Stružák
  ***

  Scenáristi naprali do Útěku z planety Země snad všechna klišé, co existují: dialogy počínaje a různými scénami konče. U vzhledu jednotlivých postaviček je HODNĚ znát inspirace jinými animáky (Shrek, Příšerky s. r. o., Megamysl). Na druhou stranu mě pobavilo množství parodií (James Bond, CNN a další) a samotnej příběh vlastně zas taková ptákovina není. :-) Jenom to holt není film, na který se bude dlouho vzpomínat…(2.7.2013)

 • Frajer42
  odpad!

  Tak tohle pro mě bylo skutečně utrpení. Nejvýraznějším nedostatkem tohoto snímečku je to, že není ani malinko vtipný. Dokonce jsem si ho dopřál ve třech dimenzích, přičemž s výjimkou asi 2 až 3 scének jsem celou stopáž pozoroval dimenze pouze 2. Základní myšlenka příběhu byla rozhodně zajímavá a instruktážní video o životě na Zemi očima emzáků bylo také hrozně fajn a v podstatě také tím jediným vtipným. Příběh se velmi brzy přehoupne do sraček, ze kterých už se mu po zbytek stopáže nepodaří vyplavat. Všechny postavičky jsou hrozně nezajímavé a nudné. Vidím to tak, že se budu muset ponořit i s hodnocením hodně hluboko, protože tento počin je blbý snad v každém ohledu a nějaká pozitiva se dají vidět jen pod hodně tlustou lupou. Takže takový mírnější odpádek. Viděno v rámci Filmové poznávačky. Film jsem dostal od uživatelky tatanapope.(31.8.2015)

 • ledzepfan
  ***

  Asi to neurazí a koho to ještě neomrzelo, ten se i pobaví, ale mě už tahle animákovská šablona leze krkem. Pořád dokolečka ty samé rodinné zápletky, ty samé vtipné charaktery a jejich "nenucené vtípky", ty samé akce, emotivní chvilky.... Prostě výplach.. Když tyhle animáky začínaly, stálo to tolik peněz a úsilí, že si s tím tvůrci fakt pohráli a ledaskdy do toho dokázali vložit i nějákou tu myšlenku která přesahovala hranice rodinného animáku. Dnes už to jde tak snadno, že se z toho stala mechanická, tovární záležitost. Vtipný animák z pásové výrobní linky.... Jasně je to vtipné, relativně zábavné a uteče to jako voda, ale ........................ :/(1.5.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace