poster

Útěk z planety Země

 • USA

  Escape from Planet Earth

 • slovenský

  Útek z planéty Zem

Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Rodinný / Sci-Fi

USA / Kanada, 2013, 89 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • JohnnyCrash
  ***

  Typický příklad animáku dnešní doby, jehož vizuální stránka je postavena mnohem víš, než stránka obsahová. Ale kupodivu mi to právě u tohohle filmu nějak extra nevadilo, zřejmě proto, že akční scény jsou ve 3D opravdu výborné a humor, ačkoliv je převážně určený pro dětskou část publika je též skvělý. A o vizuálu ani nemluvím, je vidět že zde si dal někdo hodně záležet. Silnější 3 hvězdičky. (Kino Čas)(30.8.2014)

 • Martin741
  **

  slaboducha animovana rozpravka : 30 %(11.11.2014)

 • Dzeyna
  ****

  Já to vždycky věděla, že mimozemšťané jsou skvělí a nechtějí lidem ublížil, ale kamarádit se!(1.11.2013)

 • honajz
  ***

  Animák, který svými hláškami pobaví spíše rodiče („Georgi! Lucasi! Jamesi! Camerone!“) a neochvějně stojí na rodinných hodnotách, kde si bratři přes svou rozdílnost pomáhají a doplňují se, a kde synové prozřou, že jejich otcové jsou rovněž hrdinové. Hodně věcí jsem doufal, že se nějak lépe vyřeší / uzavře / vysvětlí / vypointí. Šedí mimozemšťané, ta podivnost s otcem hvězdářem (kde to mělo nějakou pointu?), i ostatní mimoni jsou jen do počtu. Celkově příjemně oddechové, s pár skutečně dobrými hláškami či vtípky, ale celkově nedotažené a scenáristicky vlastně vachrlaté (když to srovnám s propracovanými animáky jako Příběh hraček nebo Megamysl).(8.8.2015)

 • tatanapope
  *****

  výborná pohádka,co jí trochu kazí průměr je,že je plná ironického humoru,který bohužel většina lidí ani nepochopí,ale kdo má tenhle humor rád by jí měl rozhodně vidět.Je zajímavá,pěkná,vtipná a rozhodně nebude pohoršovat děti jelikož právě tenhle humor nejspíš vůbec nepochopí,ale ani děti se u ní nudit nebudou.Byla jsem na ní v kině a upřímně asi 90 % divaků nepoznalo vtip,to byl ale klídeček :D konečně jsem si jednou užila film bez toho,aby mi do toho někdo vydával nějaké zvuky.Prostě výborná(16.4.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace