poster

Útěk z planety Země

 • anglický

  Escape from Planet Earth

 • slovenský

  Útek z planéty Zem

Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Rodinný / Sci-Fi

USA / Kanada, 2013, 89 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • klerik
  ***

  Pohodovka s kopou parodických scénok. Scenáristický nič nové (rodinné hodnoty bla-bla), ale akcia je celkom solídna a hlášky ma pobavili. Škoda, že práve úsek filmu, ktorý ma ukázať, že IQ je niekedy viac ako svaly, je najmenej zaujímavý... O niečo slabšie ako MEGAMOZOG i MONŠTRÁ VS. VOTRELCI...(29.7.2014)

 • Perry-
  *

  Pro děti do 3 let asi super, jinak strašná nuda s debilními vtipy (ale na druhou stranu 2 stály za to).(14.6.2013)

 • ledzepfan
  ***

  Asi to neurazí a koho to ještě neomrzelo, ten se i pobaví, ale mě už tahle animákovská šablona leze krkem. Pořád dokolečka ty samé rodinné zápletky, ty samé vtipné charaktery a jejich "nenucené vtípky", ty samé akce, emotivní chvilky.... Prostě výplach.. Když tyhle animáky začínaly, stálo to tolik peněz a úsilí, že si s tím tvůrci fakt pohráli a ledaskdy do toho dokázali vložit i nějákou tu myšlenku která přesahovala hranice rodinného animáku. Dnes už to jde tak snadno, že se z toho stala mechanická, tovární záležitost. Vtipný animák z pásové výrobní linky.... Jasně je to vtipné, relativně zábavné a uteče to jako voda, ale ........................ :/(1.5.2014)

 • Rosana
  *

  Uječený animák pro děti, který hned zapadne mezi tucty dalších animáků, které jsou všechny na jedno brdo.(19.9.2015)

 • MoiJe
  ***

  Nie zlé, ale oproti pixarovkám a pod. všetky vtípky určené naozaj pre detské publikum. Čo je trochu divné, lebo ponaučením z filmu je, že manželstvo je viac cool ako medzigalaktické dobrodružstvá...(19.5.2013)

 • - Jedná se o první film od společnosti Rainmaker Entertainment, který byl v kinech uveden ve 3D rozlišení. (Cheeker)

 • - Jména žlutých stráží oblasti 51 jsou vybraná jména a příjmení slavných režiserů, scenáristů nebo herců. Stráže se jmenují Peter, Jackson, George, Lucas, Christopher, Nolan, James, Cameron, Bruce and Willis, které odpovídají Peteru Jacksonovi, Georgi Lucasovi, Christopheru Nolanovi, Jamesi Cameronovi a Bruci Willisovi. (finy_cz)

 • - Režisér Tony Leech a filmový producent Brian Inerfeld žalovali The Weinstein Company, protože se jim nelíbilo, že mají dostat je 20 % zisku. (Terva)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace