Útěk z planety Země

• slovenský

Útek z planéty Zem

Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Rodinný / Sci-Fi

USA / Kanada, 2013, 89 min

Typický příklad animáku dnešní doby, jehož vizuální stránka je postavena mnohem víš, než stránka obsahová. Ale kupodivu mi to právě u tohohle filmu nějak extra nevadilo, zřejmě proto, že akční scény jsou ve 3D opravdu výborné a humor, ačkoliv je převážně určený pro dětskou část publika je též skvělý. A o vizuálu ani nemluvím, je vidět že zde si dal někdo hodně záležet. Silnější 3 hvězdičky. (Kino Čas)(30.8.2014)

• Martin741

slaboducha animovana rozpravka : 30 %(11.11.2014)

Já to vždycky věděla, že mimozemšťané jsou skvělí a nechtějí lidem ublížil, ale kamarádit se!(1.11.2013)

Animák, který svými hláškami pobaví spíše rodiče („Georgi! Lucasi! Jamesi! Camerone!“) a neochvějně stojí na rodinných hodnotách, kde si bratři přes svou rozdílnost pomáhají a doplňují se, a kde synové prozřou, že jejich otcové jsou rovněž hrdinové. Hodně věcí jsem doufal, že se nějak lépe vyřeší / uzavře / vysvětlí / vypointí. Šedí mimozemšťané, ta podivnost s otcem hvězdářem (kde to mělo nějakou pointu?), i ostatní mimoni jsou jen do počtu. Celkově příjemně oddechové, s pár skutečně dobrými hláškami či vtípky, ale celkově nedotažené a scenáristicky vlastně vachrlaté (když to srovnám s propracovanými animáky jako Příběh hraček nebo Megamysl).(8.8.2015)

výborná pohádka,co jí trochu kazí průměr je,že je plná ironického humoru,který bohužel většina lidí ani nepochopí,ale kdo má tenhle humor rád by jí měl rozhodně vidět.Je zajímavá,pěkná,vtipná a rozhodně nebude pohoršovat děti jelikož právě tenhle humor nejspíš vůbec nepochopí,ale ani děti se u ní nudit nebudou.Byla jsem na ní v kině a upřímně asi 90 % divaků nepoznalo vtip,to byl ale klídeček :D konečně jsem si jednou užila film bez toho,aby mi do toho někdo vydával nějaké zvuky.Prostě výborná(16.4.2015)