poster

Útěk z planety Země

 • USA

  Escape from Planet Earth

 • slovenský

  Útek z planéty Zem

Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Rodinný / Sci-Fi

USA / Kanada, 2013, 89 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • klerik
  ***

  Pohodovka s kopou parodických scénok. Scenáristický nič nové (rodinné hodnoty bla-bla), ale akcia je celkom solídna a hlášky ma pobavili. Škoda, že práve úsek filmu, ktorý ma ukázať, že IQ je niekedy viac ako svaly, je najmenej zaujímavý... O niečo slabšie ako MEGAMOZOG i MONŠTRÁ VS. VOTRELCI...(29.7.2014)

 • MartinezZ
  ***

  Čekal od toho snad někdo něco velkolepě inovativního? ~ Vypadá to pěkně, autoři si vyhráli s detaily, ale tohle nevzniklo kvůli Oscarům nebo dokonce něčemu dosud neviděnému. Tohle je standard přesně podle příručky. Najdete tu skutečně jen minimum něčeho, co byste již neviděli někde jinde. Ale víte co? Je to jedno. Odsejpá to a nebyl jsem natolik znuděn, že bych posouval v ději. Prostě jednohubka na jede deštivý večer (a je fuk, že dneska nepršelo :) ~ 2,5* ~ To stejné po sto padesáté. Ale uteče to, je to krátké ;) ~ (thx czmimi)(31.5.2013)

 • Pavlínka9
  **

  Byla to sice skvělá snaha o to, udělat z toho nejoblíbenější animák roku, ale podle mě se jim to opravdu vůbec nepovedlo. Přišlo mi to trapné a zbytečné. Je tam sice plno hlášek, ale nejsou tak vtipné, jak si mysleli (spíše - jak tu již párkrát padlo - je to spíše pro malé děti, které se smějou téměř všemu), ale pro mě to bylo spíše velké utrpení. Snaží se to dost uhrát na efektech, které ale nejsou tak efektivní a na zrychlení veškerých scén, aby se ušetřil jak čas, tak se i kladl důraz na akci....Pro malé děti ten film chválím, ale nad 10 let si myslím, že je už bavit nebude...(27.5.2015)

 • Enšpígl
  **

  Myslím si, že dnešní možnosti umožňují daleko krásnější animace a příběh mě přišel také značně obehraný, odkazy na jiné filmy nefungovaly a návrat do dětského světa se rovněž nekonal, spíš naopak zůstal jsem v tom dospělém, kde peníze jsou na prvním místě. Vlastně ty dvě hvězdy jsou jen proto, že na poli animovaných filmů jsem absolutní laik a netuším zda ty ostatní jsou ještě blbější a nebo naopak hrají tu nejvyšší ligu. Lecos jsem schopen odpustit, ale vypočítavost mezi to nepatří.(29.5.2016)

 • Rosana
  *

  Uječený animák pro děti, který hned zapadne mezi tucty dalších animáků, které jsou všechny na jedno brdo.(19.9.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace