Mít milostný poměr na pracovišti bývá komplikované. Obzvláště tehdy, kdy to nevyjde. To pak může ovlivnit nejen vztahy v kolektivu, ale i celkovou produktivitu pracoviště. Proto existují firmy, které mají ve svých pracovních smlouvách i body týkající se této problematiky, jejichž porušení se přísně trestá. V jedné takové firmě pracuje i Jib (Preechaya Pongthananikorn), která má mimo jiné na starosti i vyhazování pracovníků, kteří ono nařízení poruší. Problém je ale v tom, že i ona sama udržuje milostný vztah se svým kolegou Suaem (Chantavit Dhanasevi), přičemž tlak z neustálé snahy ho tajit ji pomalu, ale jistě ubíjí. Jsou jen dvě možnosti, jak provalení se zabránit. Buďto se Jib a Sua okamžitě rozejdou, nebo se naopak musí vzít. První možnost nepřipadá v úvahu. Takže co zůstává? Svatba. Tím ale vyvstává další problém – musí se rozhodnout, kdo z nich dá výpověď, přičemž ani jeden o tom nechtějí ani slyšet. Začíná boj o udržení pozice, ale i samotného vztahu. (EMIA)

Lacike

Skôr komedia ako romantika. A naviac dost blazniva s detinskym humorom. Neviem, ci je tento styl humoru v Thajskym komediach bezny alebo vynimkou, ale mne to sadlo tak na pól. Niektore vtipy ma rozosmiali, ine mi pripadali neskutocne trapne. Romanticka linka je taka tuctova. K dojimavym korejskym ma sakra daleko. Vysledkom je taka blazniva komedia s trochu priblblym humorom na jedno pozretie. Mohlo to byt kratsie aspon o 20 minut, aby to bolo sviznejsie. 6/10. ()

sniper18

Bez problémov pozerateľná romantická komédia, ktorá ale mala podľa mňa naviac. Spočiatku sa ukáže niekoľko zaujímavých témat, ako potreba utajiť vzťah na pracovisku alebo snaha dostať späť peniaze od klientov banky, ktoré získali vďaka chybe v systéme, ale časom to ide dosť do úzadia a aj situácie, ktoré sa tomu venujú ma nakoniec ani tak nezaujali, ako som spočiatku čakal. A navyše ani tá romantická línia moc nefunguje, keďže tvorcovia snažili klásť dôraz práve na tú komédiu, čo im ale vyšlo len čiastočne. Pretože na jednej strane mi tu humor úplne nevyhovoval, síce to nebolo trápne, ale ani moc vtipné, no zase mi sadlo to uletené prevedenie, vďaka ktorému sa mi viacero scén páčilo. Chválim aj sympatické hlavné duo, ktoré to bez problémov ťahá, len škoda, že nemajú väčšiu podporu vo vedľajších postavách, jej druhý nápadník mi prišiel otravný, jeho nápadníčka zase nevyužitá a ten zvyšok ma už vlastne ani nezaujímal. A poteší aj nadmieru svižné tempo, toto mi ušlo veľmi rýchlo a skvelý nápaditý vizuál. A tak síce ATM Er Rak Error nepatrí medzi filmy, ktoré by som si chcel ešte pozrieť, aj medzi thajskými romantickými komédiami sa dajú nájsť aj podstatne lepšie kúsky, ale to jedno pozretie určite neľutujem, celkom mi to zdvihlo náladu. 64% ()

Aljak

Celkom fajn scenár, len mi tam vadila tá typická aziatská preafektovanosť, ktorá sa vyhne len máloktorej komédií z tohto kútu sveta. Ale ako príbeh a zápletka celkom obstojné, dokonca sa dalo na niektorých scénkach aj zasmiať. A ústredná dvojica bola naozaj milá a sympatická, aj keď sa občas správali ako idioti. Tá súťaživosť a rivalita bola občas zbytočne prehnaná, ale aspoň to nebolo až tak moc presladené a klišovité ako mnoho romantických komédií zväčša býva. ()