Tomorrow Will Be Better

Zítra bude líp

Dokumentární / Sportovní

Česko, 2012, 75 min

Pro Vlašimáka povinnost.(10.5.2013)

Nejsem motorkář, ale na freestyle motokros se vždycky rád podívám. Špičkový dokument.(11.5.2013)

Nevím proč, ale většina dokumentů se dá zařadit pro člověka, který nemá s daným odvětvím mnoho společného za nudné. Tohle je však naprosto něco jiného, ač jsem na ,,krosce,, nikdy nejel a ani jezdce nijak nesledoval, tušil jsem, že motokros je něco, na co bych se šel klidně podívat a nemýlil jsem se! To, co mi bylo nabídnuto v 73 minutách bylo něco neuvěřitelného. Strhující tempo a Liborův humor Vás naprosto vtáhnou do děje a vy prožíváte s Podmolem všechny jeho závody, každý skok čekáte, zda se povede... Pády, zranění nic zde nechybí. Celé to doplňuje výborná hudba. S klidným svědomím mohu prohlásit, že jsem nikdy neviděl lepší dokument! I po druhé návštěvě kina se zdá film bez chybičky! Klaním se a děkuji!(30.6.2012)

Cesta malého českého pepíka z Ostravy až za světovou slávou... Důkaz , že člověk nemusí mít velkýho pinďu hlavně že má obrovský koule. A že když se chce tak to vlastně jde. Pokud vás fmx mx bmx a podobný "X" věci neberou tak se na tohle stejně rozhodně podívejte, protože to je jízda po které budete lovit mouchy mezi zubama a vyprávět kamarádům v hospodě v pátek u pivka. A o ten fmx tam vlastně ani moc nejde , spíš o vůli , nadšení a odvahu. 95% za žánr a vůbec všechno. Dobrej film nemusí stát miliardy.(28.8.2013)

Velmi uvolněná sonda do pozadí opravdu náročného zato však divácky atraktivního sportu, sledující vzestup jednoho z nejlepších současných jezdců. Na to že film vznikl v dosti omezených podmínkách jde o skutečně velmi dobrou podívanou, která rozhodně za shlédnutí stojí... 85%(21.6.2012)