Zítra bude líp

• Česko

Tomorrow Will Be Better

Dokumentární / Sportovní

Česko, 2012, 75 min

Mě to moc bavilo. vidět dokument můžete zde: https://www.youtube.com/watch?v=9ohF6WxbTgY(12.1.2017)

Velmi uvolněná sonda do pozadí opravdu náročného zato však divácky atraktivního sportu, sledující vzestup jednoho z nejlepších současných jezdců. Na to že film vznikl v dosti omezených podmínkách jde o skutečně velmi dobrou podívanou, která rozhodně za shlédnutí stojí... 85%(21.6.2012)

Ani dobře vystavěné drama vám pravděpodobně nerozbuší srdce tolik jako dokument o freestyle motokrosovém jezdci Liboru Podmolovi a jeho cestě za titulem Mistra světa. Ani ty nejlépe narafičené horrorové scény vás nepostraší tolik jako běžné skoky předních FMX jezdců zachycených v dokumentu Tomorrow Will Be Better. Ani ty nejsladší dojáky vás nedostanou tak, jako příběh napsaný životem. Vítejte v mimořádně zdařilém dokumentu režiséra Martina Přívratského, který objel půlku světa, aby zdokumentoval nejen neuvěřitelný příběh boje o cenu mistra světa ve freestyle motokrosu, ale také zásadní rok v životě kluka, který šel za svým snem. A že jste dosud nevěděli, co vlastně FMX znamená? Vůbec nevadí.(23.4.2012)

Skvěle zmapovaná Liborova cesta od prvních dnů v USA až po vrchol jeho kariéry. Jako nepříliš velkého fanouška motocrossu mě dokument bavil.(22.5.2012)

Nevím proč, ale většina dokumentů se dá zařadit pro člověka, který nemá s daným odvětvím mnoho společného za nudné. Tohle je však naprosto něco jiného, ač jsem na ,,krosce,, nikdy nejel a ani jezdce nijak nesledoval, tušil jsem, že motokros je něco, na co bych se šel klidně podívat a nemýlil jsem se! To, co mi bylo nabídnuto v 73 minutách bylo něco neuvěřitelného. Strhující tempo a Liborův humor Vás naprosto vtáhnou do děje a vy prožíváte s Podmolem všechny jeho závody, každý skok čekáte, zda se povede... Pády, zranění nic zde nechybí. Celé to doplňuje výborná hudba. S klidným svědomím mohu prohlásit, že jsem nikdy neviděl lepší dokument! I po druhé návštěvě kina se zdá film bez chybičky! Klaním se a děkuji!(30.6.2012)