poster

Tomorrow Will Be Better

 • Česko

  Zítra bude líp

Dokumentární / Sportovní

Česko, 2012, 75 min

(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • B_EyE
  ****

  Velmi uvolněná sonda do pozadí opravdu náročného zato však divácky atraktivního sportu, sledující vzestup jednoho z nejlepších současných jezdců. Na to že film vznikl v dosti omezených podmínkách jde o skutečně velmi dobrou podívanou, která rozhodně za shlédnutí stojí... 85%(21.6.2012)

 • tokyno
  ****

  Skvěle zmapovaná Liborova cesta od prvních dnů v USA až po vrchol jeho kariéry. Jako nepříliš velkého fanouška motocrossu mě dokument bavil.(22.5.2012)

 • Cazzysvjet
  *****

  Cesta malého českého pepíka z Ostravy až za světovou slávou... Důkaz , že člověk nemusí mít velkýho pinďu hlavně že má obrovský koule. A že když se chce tak to vlastně jde. Pokud vás fmx mx bmx a podobný "X" věci neberou tak se na tohle stejně rozhodně podívejte, protože to je jízda po které budete lovit mouchy mezi zubama a vyprávět kamarádům v hospodě v pátek u pivka. A o ten fmx tam vlastně ani moc nejde , spíš o vůli , nadšení a odvahu. 95% za žánr a vůbec všechno. Dobrej film nemusí stát miliardy.(28.8.2013)

 • Quisp
  ****

  Nečekejte vyčerpávající pohled na historii a vznik freestyle motokrosu, ani hlubokou sondu do duše mladého talentovaného závodníka z Čech. Uvolněná jízda, kde za srdce a bránici berou hlavně malé roztomilé momenty z osobního života, ale nic podobného nepotřebuje. Nenápadný dokumentární feel good film.(18.4.2012)

 • ElBadelin
  *****

  Pro Vlašimáka povinnost.(10.5.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace