poster

Tomorrow Will Be Better

 • Česko

  Zítra bude líp

Dokumentární / Sportovní

Česko, 2012, 75 min

(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • ElBadelin
  *****

  Pro Vlašimáka povinnost.(10.5.2013)

 • predator.1
  ****

  Nejsem motorkář, ale na freestyle motokros se vždycky rád podívám. Špičkový dokument.(11.5.2013)

 • venca206
  *****

  Nevím proč, ale většina dokumentů se dá zařadit pro člověka, který nemá s daným odvětvím mnoho společného za nudné. Tohle je však naprosto něco jiného, ač jsem na ,,krosce,, nikdy nejel a ani jezdce nijak nesledoval, tušil jsem, že motokros je něco, na co bych se šel klidně podívat a nemýlil jsem se! To, co mi bylo nabídnuto v 73 minutách bylo něco neuvěřitelného. Strhující tempo a Liborův humor Vás naprosto vtáhnou do děje a vy prožíváte s Podmolem všechny jeho závody, každý skok čekáte, zda se povede... Pády, zranění nic zde nechybí. Celé to doplňuje výborná hudba. S klidným svědomím mohu prohlásit, že jsem nikdy neviděl lepší dokument! I po druhé návštěvě kina se zdá film bez chybičky! Klaním se a děkuji!(30.6.2012)

 • Cazzysvjet
  *****

  Cesta malého českého pepíka z Ostravy až za světovou slávou... Důkaz , že člověk nemusí mít velkýho pinďu hlavně že má obrovský koule. A že když se chce tak to vlastně jde. Pokud vás fmx mx bmx a podobný "X" věci neberou tak se na tohle stejně rozhodně podívejte, protože to je jízda po které budete lovit mouchy mezi zubama a vyprávět kamarádům v hospodě v pátek u pivka. A o ten fmx tam vlastně ani moc nejde , spíš o vůli , nadšení a odvahu. 95% za žánr a vůbec všechno. Dobrej film nemusí stát miliardy.(28.8.2013)

 • B_EyE
  ****

  Velmi uvolněná sonda do pozadí opravdu náročného zato však divácky atraktivního sportu, sledující vzestup jednoho z nejlepších současných jezdců. Na to že film vznikl v dosti omezených podmínkách jde o skutečně velmi dobrou podívanou, která rozhodně za shlédnutí stojí... 85%(21.6.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace