• Tommassi3
  ****

  "Ondyno jsem ve snu viděla anděla nebeskýho padat hlavou do kopřiv.. A tady to maj, milostpane !!" ;)(17.12.2015)

 • zette
  ***

  Dobre herecke obsazeni a vtipne napsane dialogy delaji z tohoto filmu prijemnou podivanou. Jen ten vecne stejny scenar ceskych veseloher ze 30. let uz me unavuje.(7.2.2016)

 • blackrain
  ****

  Rozjezd byl trošku slabší. Ale vše bylo potom vynahrazeno, protože se to parádně zamotalo a přitom to bylo všechno tak jednoduché. Herecké obsazení bylo výborné. Ale nejvíce mi v hlavě utkvěly scény s Jindřichem Plachtou. Jeho slaňování z okna bylo nezapomenutelné. Hugo Haas byl kouzelný.(9.2.2013)

 • topi
  *****

  " Nežeňme se, nežeňme se, hop héééj, nežeňme se, nežeňme se, hop héééj!!! " Tahle kultovní písnička z úst třech starých mládenců v podání Hugo Haase, Jindřicha Plachty a Jiřího Plachého jsou absolutně kouzelné! No a když se jeden z nich natajmo ožení (Hugo Hass) a svoji ženu (Jiřina Štěpničková) před svými dvěma kamarády vydává za svou dceru, je o zábavu sakramentsky postaráno! Tolik výborných situací, hlášek a vynikajících rolí všech dalších skvělých herců dělají z této veselohry opravdu nestárnoucí srandu, u které se vždycky, ale opravdu vždycky od srdce zasměju! " My jsme spolu domluvili pane nadporučíku, vy mi dáte satisfacky!! " Hahahahaha, prostě neskutečnej kult!!!(9.2.2013)

 • marťan
  ****

  Komedie s Hugo Haasem a Jiřinou Štěpničkovou v hlavních rolích. Notář Voborský se zamiluje na přelomu nového století do Emilky, kterou celou noc pozoruje přes dvě šikovně vytvořené dírky pro oči v novinách, a zvláštní náhodou se stane že se ocitne v jejím pokoji a je nucen se oženit. Po svatbě odjíždějí do jeho vily, kam přijíždí za ním nejen jeho přátelé, se kterými se vsadil,že se neožení a kdo by tuto přísahu porušil, příjde o vlasy, ale i Eminny rodiče s mladší sestrou. Zápletka stíhá zápletku. Kdo nezná pravé znění 11-tého přikázání: tak to zní ...nezapřeš ženy své...(28.2.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace