poster

Pevnost Boyard (TV pořad)

 • Velká Británie

  Fort Boyard

Dobrodružný / Soutěžní

Velká Británie, 1998, 47 min

Kamera:

Jean-Yves Coic
 • Blacks
  ****

  Nezáleží na kvalitě, nezáleží na provedení, nezáleží na ničem, prostě jsem jako malý pevnost boyard žral a to se nezapomíná!(26.4.2014)

 • Kamca_
  ***

  Dneska je to už klasika ... Lepších 60%.(10.8.2015)

 • dav110
  ***

  Původní francouzskou verzi jsem měl strašně rád a proto jsem byl nesmírně potěšený, když jsem se dozvěděl že Prima Cool bude tuto dobrodružnou soutěž znovu po několika letech vysílat. Sice ne jako originál, ale to mi vůbec nevadilo. Nesledoval jsem to kvůli francouzskému patriotismu, ale protože se mi velmi líbil koncept. Proto se divím, že se po těch několika letech mé nadšení z této soutěže poněkud vytratilo jelikož koncept je stále stejný. Bohužel neumím popsat co mě tak zklamalo, možná to je absence otce Fury, otřesný dabing nebo jsem jednoduše ztratil svůj dětský vkus. Každopádně proti původní verzi je tato britská jednoznačný úpadek. 50%(27.3.2012)

 • blackrain
  **

  Originál je prostě originál. Otec Fura se nedá nahradit ničím a nikým. Tohle britské pokračování nemá pořádný smysl. Uživatel Pepinec to vystihl celkem trefně.(8.2.2012)

 • Hismael
  **

  Když zapomenu na soutěže, tak můžu říct, že to je hrozný. Francouzká verze je mnohem lepší.(11.2.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace