poster

Pevnost Boyard (TV pořad)

 • Velká Británie

  Fort Boyard

Dobrodružný / Soutěžní

Velká Británie, 1998, 47 min

Kamera:

Jean-Yves Coic
 • Vxxx
  odpad!

  Trapnost nad trapnost. Zlatá původní verze. Tohle je úplně otřesné. Rádoby drsňácký výraz "pana Boyarda" je nucený a novém otci Furovi je až moc vidět, že je to jen herec.. a vůbec né dobrý :D Opravdu úděsné a ta blondcka, co vypadá že si po večerech vydělává u tyče je hrozně nesympatická. Odpad.(6.2.2012)

 • boshke
  **

  Musím se kouknout na tu původní verzi. Ta přece nemůže být tak stupidní jako ta britská. Jako moderátora mohli jen těžko obsadit něco hloupějšího. Její komentáře byly opravdu k popukání, třeba "pomozte mu vylézt" a vzápětí "zvládne to sám". Postava pana Boyarda je zcela nesmyslná, postava toho 35 let vězněného kapitána zase příliš stupidní (zřejmě mu pan Boyard pere i žehlí, protože i po těch letech má sněhobílou, nažehlenou košili). Soutěžící byli navíc v tomto konkrétním díle dost neschopní (no jo, wrestleři), tak asi v šesti lidech vyhráli pouhých 19 liber... 40%(28.3.2012)

 • corona
  ***

  Boyard si po Francúzoch prenajali aj iné krajiny a toto je anglická verzia. To že tam chýba otec Fouras, to chápem, on bol Francúz a Angličnom by sa jeho indície ťažko hádali, čo je ale úplná katastrofa, to sú moderátori. Pôvodní Patrice, Sophie a Cendrine boli dobrí, anglická blondýna, čo ani neviem ako sa volá, bola vybraná určite kvôli iným prednostiam, nakoľko jej moderátorský prejav pozostáva z 3 viet: "Ide ti ti dobre", "Ešte máš dosť času" a "Bol si fantastický/á" a to vraví aj ked súťažiaci nezvládol úlohu. Neviem či je "pán Boyard" taký blbec aj v skutočnosti alebo to len musí hrať, úloh je menej, sú menej obtiažne a neviem, či je to zámer ale po tom čo súťažiaci nezvládne úlohu, ide vždy dosť jednoduchá, asi aby každý vyhral a obral "Pána Boyarda" o "jeho peniaze". Fracúzsky originál bol ťažší, zábavnejší, lepší a súťažiaci vždy bojovali pre niekoho, kto by to nezvládol sám.(14.2.2012)

 • FFilipCZ
  *

  Originál je jen jeden!(4.3.2013)

 • ainny
  *

  Já se tak těšila a ono houby... Tahle anglická verze stojí za kulový. Míň času, miň soutěžících a hlavně příšerný moderátor, který se snaží tvářit drsně a vůbec mu to nejde... Dala bych přednost původní francouzské verzi, i když je starší. K tomu bych si střihla s radostí i Xapatan a Pago Pago...(7.2.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace