Hotel Paradise

(pořad)
Reality-TV / Romantický
Česko / Slovensko, 2012, 90x45 min

Nechte se unést do Dominikánské republiky na ostrov La Española, kde se nachází luxusní hotel s kompletním servisem. Na tři měsíce se díky Prima Love ocitnete v dokonalém ráji a budete mít možnost sledovat show plnou dobrodružství, napětí, flirtování a hlavně vznikajících vztahů.
Skupina vyvolených bude bojovat o to, kdo ve vile vydrží nejdéle. Ráj ale netrvá věčně – pro někoho může skončit za týden, někdo si ho bude užívat celé tři měsíce. Každý týden bude muset tropický ráj opustit ten soutěžící, který zůstane na ocet, a tím uvolní místo dalšímu. Na konci pobytu čeká vítězný pár výhra 50.000 eur (1 250 000 Kč).
Do exotického hotelu v Dominikánské republice přijíždí první den pět žen a pět mužů, kteří se nikdy neviděli. Jejich prvním úkolem je seznámit se a vytvořit páry, které spolu budou sdílet postel. Idylku později naruší jedenáctý hráč, který po příchodu do hotelu dostane imunitu a bude na pokoji sám. Když si ho po týdnu nikdo nevybere, bude si vybírat sám – rozbije tedy fungující pár. Kdo zůstane bez partnera, okamžitě opouští hotel. V hotelu nebude nouze o party, přebírání partnerů, randění ani dobrodružství.
O vítězi budou zásadním způsobem rozhodovat také diváci. Je tedy na soutěžících, jak se budou v této show před diváky prezentovat a jak se jim zalíbí.
Hotel Paradise se rozkládá na ploše o rozloze téměř 1000 m2. Přípravné práce na show trvaly vice jak tři měsíce a štáb se bude skládat ze 60 lidí. Celkem bude hotel snímat více než 40 kamer. Zatím se muselo koupit více jak 100 letenek a toto číslo ještě není finální. (oficiální text distributora)

T2 odpad!

asi 15minút pozrel a väčší humus a spodinu som asi v TV nevidel, že Hotel Paradise skôr Welcome to Hell ()

Djkoma

Velká část lidí je na úrovni právě toho odpadu, co tu všichni rozdávají, jak Ježíšek dárky na Vánoce, ale realita je holt taková. V čem je problém? Koncept klasický a prověřený a protagonisté ukazují své já v deseti různých variacích a přetvářkách. Co komu může vadit? Že jsou úplně blbí, občas dobře vypadající, mluví o sexu jako o pití panáku v baru? A jsou snad lidi jiní? Nebuďte naivní. Tohle je jedna z mála show, která si nehraje naprosto na nic a naprosto přímo říká, co chce ukázat a jakou část "reality" vám ukáže. Vždyť i ta krásná upřímnost některých aktérů člověku daruje divákovi (s dostatkem nadhledu) tolik chvil plných smíchu... já se směju skoro neustále, třeba když největší idiot je současně největší magnet na všechny holky, ale moc rád by některé z nich jenom op*chal, po*hcal a kopl do p*dele (jeho slova, viď Leo:)). Ovšem to nejsmutnější je, že ty holky mu na to ještě skočí... a poslední drobnost na závěr, kluci si vybírají podle vzhledu? Kam se hrabou na ženské! PS: nedoporučují lidem s naivní představou o současném vzorku "těch nejhezčích a nejméně chytrých lidí v ČR a SK". Úprava: za druhou půlku hvězda dolů, ty lidi, co přicházeli, neměli žádnou přidanou hodnotu kromě blbosti:)). ()

hirnlego

Panenka pije a čůrá. _____ (škoda tý malý vyhrocenosti, zatim je to kolovrátková nuda - porota na castingu měla možná až moc velký voči) _____ Tak už to jede, už se to točí ("ona teď úplně obrátila, otočila se o 360°!") a je to hezounký, tolik veselých postaviček, tolik louteček. Niko v roli Martina Mrhálka potěší. ()

Marius odpad!

Dievča s fotogenickou pamäťou a priebojný playmate, ktorý sa nepotreboval nikam pretrtkať. Zvyšok čítajte u Zecka. 0/10 ()

Zeck odpad!

Vydržel jsem to do první reklamy a už si ten odpad dokážu obhájit. Sračka nad sračky, odpornější než Big Brother na Nově, což tenkrát byla desetinásobně větší žumpa než VyVolení, takže Hotel Sračkadaise je absolutním vrcholem hoven posazených na hlavu českého diváka. Pořad je řádně uklizen na Primě Love, na kterou nikdo nekouká a vysílací čas naznačuje rovněž sebereflexi tvůrců, kteří po dokončení projektu usoudili, že na tuhle píčovinu vážně nikdo koukat nebude, takže když to stálo těch pár milionů, tak to odvysílat prostě musí, i kdyby se posrali. Je evidentní, že v tomhle pořadu bude hrát prim to, jestli si párečky parádně zašukají a kolik přírazů budou muset ti gayové předvést, než se vystříkají do těch plastikových kund potřených husím sádlem, aby funkčností co nejvíce připomínaly píču. Casting je prvoplánový, plný vymaštěných idiotů, aby předváděli přesně to, co od nich produkce očekává. Vypatlaný steroid idiot s vyholenou prdelí dává přednášky o tom, že miluje lidské zápachy a čte motivační knihy, další ocas je v show kvůli mámě, aby si skrze jeho šukání prohlídla Karibik, od pohledu děvka hnusná jak noc, údajná "playmate" posílá diváky dopředu do píče kvůli jejich údajné závisti, že je v televizi, protože se dokázala dostat do pořadu skrze "svoje odhodlaní" a kvality a ne přes postel, ale že tam ta píča je jenom proto, aby roztáhla nohy a ukázala kozy, to už jí nedojde.... ne vzdávám to, buďto bych se při sledování musel posrat smíchy nebo zeblít z podoby. Ten pořad je zkrátka ohavný a i když snesu hodně, tuhle spartakiádu debility nesnesu. Tak okatě dělat z diváků čuráky jako tento pořad, to se snad ještě nikomu nepovedlo. Cílová skupina: holky 14-16 let, nikdo normální při smyslech na to prostě koukat nedokáže. Pokud si budu chtít prohlédnout pěkné nahé holky, vyhoním si ho u porna, nebudu čumět na pokusy Gavriely o moderování show plné postižených lidí. 0% ()

igi B. odpad!

Tý vado! A ta Dianka >jebnička jedna< (nebo že by jednička jebna?) má fak "fotogenickou paměť", fakt to řikala, nekecám! . . . Jinak zase jednou prdlajs paradajs a kdo nevěří ať tam běží, pochcat ryby na pobřeží... A ať ta žumpa moc nezamoří vody v moři Karibském... %-/.. - - - P.S. Ještě bych měl dotaz na vydru Gavridru - dočkáme se prosím análního sexu mezi hoši na pokoji Ho-no-lu-lu? - - - - - (Poprvé a naposledy /s nutkáním zvracet ze vší té krásy dívenek a moudrosti chlapců/ nahlédnuto zase jednou bezdůvodně ze stupidně studijních důvodů 6.3.2012 na rodinné (sic!) tv >príma fablily< , hovnocení rovnosté, komentchcář zde jako třichcátý - 6.3.2012) ()

Aluska88 odpad!

Já snesu hodně. Seriously. Ale co se týče situace v českém filmu, seriálech, zábavních pořadech, reality show a podobných "craps", se už opravdu přestávám ovládat a mé smysly se bouří. To, co se děje, už přestává být únosné a není to už ani směšné. Je to bídné, trapné a ostudné. Stydím se za to, kam naše tvorba a poměry dospěly. Jestli osoby vystupující v tomto "ráji" mají představovat výsledek evoluce, tak se někde něco zatraceně hodně posralo. Mayové měli pravdu. Jestli to takhle půjde dál, bude to skutečně znamenat nenávratný kolaps. Jsou mezi námi. Ale nejsou to inteligentní mimozemské bytosti. Je to banda primitivních, extrémně sebevědomých, totálně vymaštěných a umělých "subjektů," kteří nemají s civilizovanými, normálními, chytře uvažujícími lidmi nic společného. Něco jako osobnost, intelekt, inteligenci, rozum, mysl či snad duši zde nenajdete. Ha Ha! Kdeže! To přece nejsou ingredience pro reality show, že? To přece blbost a jednoduchost přitahuje diváky, že? Díváme se na to, nechápeme a říkáme si, proč se na to sakra díváme... Prosím armádu ostřílených hochů vzdušných sil, aby shodili na toto místo bombu, než bude pozdě. This is the new taste of terror! A jak bylo řečeno v traileru k filmu Vetřelec vs. Predátor: Whoever wins, we lose... ()

mysicka

neskutečnej materiál.. šmírungtečkacézet..:) s odstupem času je to pikantnější o to, jak účastníci se svojí chvilkovou slávou naložili... ()

zelvopyr odpad!

Záměr pořadu: vychovat ze 13tiletých, což je cílová skupina diváků, stejné vymaštěnce jako jsou účastníci. Pak budou děsně žrát předkládané pořady a sledovanost stoupne... Vypálit účastníkům cejch prostitutek a posadit na galeje. ()

castor odpad!

Úspěch Vyvolených je už pořádně zaprášený, takže Prima si houkla a chtěla oslovit diváky dalším veledílem. Jenže tentokrát šlápla pořádně vedle. Prvoplánový casting naznačuje, že novácký Big Brother ani zdaleka nebyl špičkou ledovce.. Kolovrátková nuda, tlachání o ničem od nezajímavých namakaných pornoherců a plastikových blondýn a hlavně – žádný posun v „ději“.. Soutěžící totiž nedostávají žádné úkoly, nemají žádné povinnosti. Takže se jen povalují u bazénu a řeší, kdo má víc nabušené břicho nebo která „kost“ má nejhezčí nos. Samozřejmě střílím od boku, viděl jsem za těch pár týdnů možná tak dohromady hodinu, i tak si ale bohužel nejde nevšimnou mizerné zvukové kvality. Je prapodivně utlumený, takže hluboké myšlenky soutěžících ani kolikrát neslyšíme, navíc při jejich vytříbeném slovníku musí tvůrci každé páté slovo vypípat. Uff.. ()

MM_Ramone odpad!

Toto je úplne dno televíznej zábavy. Ani si nechcem predstaviť, že by sa dalo klesnúť ešte hlbšie. No verím, že pri súčastnom trende vývoja reality show sa to v blízkom čase určite niekomu podarí. Zatiaľ však v mojom rebríčku prízemnej primitivity jasne vedie "Hotel Paradise". Toľko hlúpych, namyslených ľudí bez akýchkoľvek morálnych a mravných zásad som pokope doposiaľ nevidel. Ešte aj tá moderátorka, Martina Gavriely, je poriadna kurva. Kiež by ich tam všetkých spláchla do mora nejaká nečakaná tsunami. Veď presne to treba spraviť z každým hovnom. Spláchnuť ho. Hnus. Robí sa mi z toho zle. Nedá sa na to pozerať. Odporný odpad! ()

kulyk odpad!

Moc netuším, o co produkci jde. Buď ať tam ti gejští pornoherci rovnou ukážou svraštěry a kotrmelíny odhodí plafky s tím, že větší množství tmelu v dudách a rovnější čárka vítězí, nebo nechť to zabalí, protože jiný přínos rozhodně nebude dosažen. Celý pořad je zmatečný souhrn nesmyslných promluv na téma silikony či kdo koho by co a za co, což patrně vychází nejen z vrozené imbecility soutežících, ale též z dramatické neschopnosti realizačního týmu. Jisté milé osobě jsem v slabé chvilce slíbil, že tento pořad zkouknu, abych ho mohl ohodnotit. Dokázal jsem dát několikrát pár minut a dnes - celý díl. Taje pravidel souboje o vítězství mi zůstaly skryty, vypadá to, že se jedná o nekonečnou smyčku střídání mentola za vypadlou šlápotu a naopak. Patrně se vítězem vyhlásí ten, kdo vydrží bez přísunu pervitinu nejdéle.... Ke castingu bych si dovolil též několik poznámek. Evidentně nějaký psycholog dobešovského ražení vybíral co ,,nejzajímavější" typy podle výšky (nízkosti) jejich inteligence, schopnosti se exhibovat a sexuální apetence. A byl-li dotyčný jedinec někdy spojen s čímkoliv nemravným či tabuizovaným, o to lépe. No tak tento odborník to posral, neboť vybral jenom tlupu chlapíků, z nichž většina nosí na tváři nepokrytě kreténský výraz, a děvčátek, které se i při drsných babských hádkách trapně ztrácí uprostřed věty, marně hledajíc správný výraz pro cokoliv složitějšího než make up. Tento pokus o bůh ví co se ani nedá hodnotit. Odpad nevystihuje faktický stav. Smutně vzpomínám na vyhnojený, kde jsem se mohl ztotožnit s Jindrou, zanenávidět si Tonyho a opakovaně si pozvracet nohy z Hranáče. P.S:- ještě mi tak napadá, že tam oni krásní a uvědomělí jedinci neustále bojují o imunitu. Tak to je zase pěkné, že po dobu pobytu v jakési ostrovní destinaci nakazí akutním selháním imunity maximálně tak neopatrné domorodce. Vlastně by mohli zůstat ve vyhnanství nastálo i s tím Hivem - něco na způsob leprosárií..... ()

freddy

Skoro nemám slov. Hlavními hrdinkami jsou krávy s IQ houpacího koně, hlavními hrdiny jsou potom namistrovaní frajírci, o jejichž inteligenci lze taky pochybovat, a vrcholem všeho je nějaká slovenská playmate, která vypadá jako výsledek nepovedené operace chlapa, který se nechal přeoperovat na ženskou. Do toho všeho je zde ještě naprosto odpudivá moderátorka (kde proboha tenhle hnusnej exemplář vyhrabali, to se fakt někomu tahle ženská líbí?), na kterou když se koukám, tak je mi hrozně smutno po vynikající Terezce Pergnerová, na kterou se dalo koukat a byla ten správný typ člověka pro moderování vztahové reality show. Moderátorka tohohle Paradise hotelu vypadá s prominutím jako šlapka, a ani sebelepší šaty na tom nic nezmění. A nyní k osazenstvu hotelu. O inteligenci soutěžících lze docela úspěšně pochybovat. Co jiného si totiž myslet o holce, která má jako první ze všech holek možnost vybrat si z pěti kluků toho, s nímž se chce spárovat, a pak musí divák nějakých deset minut poslouchat, jak hroznýho kluka si vybrala. Holka, vybrala sis ho a nikdo ti ho nenutil, tak teď nekafrej, je to tvoje blbost žes volila rozumem a ne srdcem. A když tam pak ta slovenská playmate říkala divákům něco o tom "já jsem v teple tady, zatímco vy tam mrznete, haha, to bych nechtěla ani za nic", tak už jsem měl nutkání to vypnout. Tak za co nakonec dávám tu jednu hvězdu? Je to za to, že jsem přece jenom v té vile zaznamenal náznak inteligence, a to u páru, který se spároval jako poslední, totiž u Jany a Martina. Ti dva vypadají rozumně, do debat se příliš nezapojovali a myslím si, že povahově se k sobě asi budou hodit a mohlo by jim to dlouho vydržet. Nevím, jestli ten pořad budu sledovat dál, ale vím, že tohle se vážně nepovedlo. ()

Ded@M@tes odpad!

Podle upoutávek v TV to nevypadalo špatně, ale spíš jsem nevěděl co mě čeká. Reality blbost podobná např. Bigh Broder a Vyvolení. Slečinky, frajírci a vymaštěný palice !!! Otřesné. / Viděné epizody cca *2.díly / Děkuji a stačilo navždy. ( Hodnocení: 0/10 ) ()

Spooner odpad!

Že se Hotel Paradise vůbec nepovedl, vlastně ani žádné překvapení není. Zklamal ale v tom, že vlastně obsahuje minimum té zvrácené zábavy, u které se s kámoši příjemně opijete a pobavíte. Zde se zkrátka sešla ta nejjednodušší skvadra, která vypadá jak banda vytrénovaných pornoherců a hezkých pornohereček, která celej den jen vysedává u bazénu a vypouští z pusy totálně trapný dialogy. Hlouběji už snad v českých reality shows ani klesnout nejde. ()

gogo76 odpad!

Sračka všetkých sračiek, totálna spodina, ale divákov si nájde, to som si istý. Slováci, Češi i Moraváci to je národ závistlivý a všetci budú tvrdiť, že to nepozerajú , ale jedným očkom...aby potom mohli začať- a ten je taký magor a tá je taká vygumovaná krava a videl si aké má kozy?... novinári si tiež prídu na svoje, opäť sa zaplnia titulky bulváru odhalenými kozami a to im vyhovuje. Vyhovuje to mnohým, dokonca aj samotným účinkujúcim, ktorým nevadí, že väčšina národa ich má za kurvy a kurevníkov s hnojom v hlave. A mne? Stačila upútavka, 5 minút z úvodnej epizódy a extra debilný príhovor, extra škaredej playmate -" Ja? ... Ja, som v telke a je tu horúco a potím sa...A vy? Vy si tam mrznite doma"...Pre mňa to akoby ani neexistovalo a ostatným stačí prepnúť kanál alebo vypnúť. Kto chce nahotu, požičia alebo kúpi si porno a nemusí počúvať tie sračky z úst debilných rýchlo nakvasených akože "celebrít"... ()

Tom_Lachtan odpad!

to jsem si takhle jednou znovu četl společenstvo prstenu a v tom mi počala téct krev z nosu a protože se při tom moc číst nedá, tak jsem zapnul tv a tam.... No během toho, co jsem se snažil zakrvácet dostatečné množství papírových kapesníků konsternovaně jsem seděl a pozoroval onu sběř, co vyšla z castingů. Možná by si to pár hvězdiček zasloužilo, ale pouze v případě že by: se účastnili zajímaví lidé, najali lepšího střihače, lepší kameramany, režii, Catering, zajistily kvalitnější techniku a hlavně zamořily atmosféru naší planety rajským plynem ()

Phobia odpad!

Bordel Hell se mi na TV obrazovce zjevil pouhou nešťastnou náhodou, ale pud sebezáchovy hanebně selhal a nechal mě nevěřícně, s pootevřenými ústy, husí kůží a nutkáním ke zvracení zírat, co všechno se v dnešní "osvícené" době dostane beztrestně na veřejnost. Banda kozatých štětin a svalnatých žužu kreténů má za úkol balit, šukat, hlavně nezůstat singl bez pichu. Riskuju sice, že po mně POMO hodí banán, ovšem charakterizovat tuto česko-slovenskou grcality show nelze bez použití přiléhavého výraziva... nebudu jemnocit adminů zbytečně dráždit a použiji k popisu jedno jediné slovo: kurvačurákpičakokotkundachujmrdkajebákFUJ!!! Jak to jen ještě přiblížit... co vnímáte při pohledu na pářící se psy, případně na nevábné duo houmlesáků rozdávajících si to v prochcaném zákoutí mezi popelnicemi? Takže asi tak! Od spatření tohoto smradlavého, mazlavého sajrajtu budu s udílením odpadů velmi šetřit, vždyť ve srovnání s Bordelem Hell má všechno určitou kvalitu a nesporná pozitiva. 0,0% ()