Šest prstů v Zeleném (amatérský film)

Horor / Krimi

Česko, 2012, 52 min

Lukáš Bulava

Nejvice se me na tomto kousku libila vynikajici hudba, celkove me to vsak tak nenadchlo, jako predchozi Lukasovi kratasy. Herecke vykony nema cenu resit, je to prece amatersky film. Potesilo par narazek na ostatni hororove klasiky, celkove me to vsak poradne nedostalo. Ale v ramci amaterske produkce je Lukas jednicka.(10.2.2012)

Takže celkem solidní film který má dvě velké negativa. Prvním je extrémě špatný herecký obsazení. To bylo opravdu neskutečný, to co tady předváděj je fakt neskutečný, žádný emoce, žádný pokusy o to hrát. Opravdu jedni z nejhorších amatérských herců co jsem viděl. Druhá nevýhoda je vrah, jeho motiv sice ujde, ale je tu tak zatraceně málo jako jeho postava takže je to totálně slabé. Nicméně zbytek filmu je pravděpodobně nejlepší co amatérský Český hororový žánr nabízí. Giallo žánr je tak trochu dnes už mrtvý a je pěkné že zrovna Češi se ho snažily vzkřísit. Atmosféra je pěkná, vrah je celkem nápaditej a hudba je na jedničku. Rozhodně nadprůměr ale zase ne tak velký.(2.7.2014)

• choze

Po deseti minutách jsem to vzdal (takže nehvězdičkuju) a to jsem prosím giallo fan a amatérský filmař a sám bych rád nějaké giallo natočil. Amatéřina nejhrubšího zrna. Ne, že bych to od filmu s takovým plakátem nečekal.(21.8.2012)

• - Snímek na festivalu Noci hororu obsadil první příčku. (JasonIX)

• - Na krátkou chvíli se v televizi objevuje film Cannibal Ferox (1981). (JasonIX)