poster

Šest prstů v Zeleném (amatérský film)

Horor / Krimi

Česko, 2012, 52 min

Režie:

Lukáš Bulava
 • SOLOM.
  ****

  Do třetice všeho dobrého a zlého a opět nadprůměrná podívaná. Jde vidět, že Lukáš ví jak diváka zaujmout – už má přeci něco nakoukáno. No mě samozřejmě navnadil již prvním záběrem na lahváče, co kluci drželi v ruce a hned jsem si taky jednoho „Radíka“ musel dát. Tvůrce musím pochválit především za pestré mordy a hudební doprovod. Byla to jedním slovem lahoda. Herecké výkony některých jedinců byli sice trošku slabší, ale zachraňovali to svým nezaměnitelným nářečím a hláškami. Jj souhlasím s kolegou, že Barbora Kosiecová byla rozhodně příjemným oživením…(28.2.2012)

 • topi
  ***

  Nejvice se me na tomto kousku libila vynikajici hudba, celkove me to vsak tak nenadchlo, jako predchozi Lukasovi kratasy. Herecke vykony nema cenu resit, je to prece amatersky film. Potesilo par narazek na ostatni hororove klasiky, celkove me to vsak poradne nedostalo. Ale v ramci amaterske produkce je Lukas jednicka.(10.2.2012)

 • Tommassi3
  ***

  "Ty nesviť mi tu s tím majákem a dej mi radši cigáro, ty cipe !!" ;)(24.4.2014)

 • - Snímek na festivalu Noci hororu obsadil první příčku. (JasonIX)

 • - Na krátkou chvíli se v televizi objevuje film Cannibal Ferox (1981). (JasonIX)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace