poster

Vítejte v džungli

 • USA

  Welcome to the Jungle

 • slovenský

  Vitajte v džungli

Akční / Dobrodružný / Komedie

USA / Velká Británie, 2013, 95 min

Režie:

Rob Meltzer

Scénář:

Jeff Kauffmann

Kamera:

Eric Haase

Hudba:

Karl Preusser

Producenti:

Justin Kanew

Střih:

Harry Yoon

Scénografie:

Leslie Keel

Kostýmy:

Anita Ramirez
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • DruidKarel
  **

  1507. hodnocený film:(10.5.2014)

 • Tuxedo
  ***

  Výchozí situace podobně slibná jako u Millerovi na tripu. Prvních 30 minut jsem se poměrně příjemně bavil, pak postavy začnou trochu moc mluvit o svých problémech a děj nehezky často variuje Pána much bez jakéhokoliv humorného znevažování. Film má posléze sklon občas diváku připomenout, že sleduje komedii, ujeté až parodické vsuvky však leckdy působí spíš nepatřičně (zvracení krve). Promarněná šance (výchozí situace, kdy rozličně typizované postavy jsou vrženy do pro ně atypického prostředí, vlastně nehraje roli), nejlépe z toho překvapivě vychází „ústřední“ hvězda Van Damme, jenž má na svědomí nejúsměvnější momenty. 2,5*(2.2.2014)

 • FilmFan24
  *

  Výchozí myšlenka vrhnout kancelářské myšky do víru džungle není špatná, ale výsledek působí značně nevyváženým dojmem. Komediální vsuvky a fekální momenty působí značně nesourodě. Trailer lákal na svižnou podívanou s navrátivším se Van Dammem...podruhé už vidět nemusím.(10.4.2014)

 • Malarkey
  **

  Já tak nějak nevím, jak tenhle film hodnotit. Mám radost, že JCVD si taky konečně střihnul trošku jinačí roli, než obvykle točí. S jinými herci a s jiným režisérem a to je fakt moc příjemná změna. A zase si nemyslím, že by tam byl tak málo, jak tady zdejší lidi tvrdí. Druhá věc ale je, že tenhle film je jedna velká kravina. Dobře, uznávám, že místy jsem se zasmál, ale celkově mně to přišlo víc jako kravina, než jako komedie. Pořád přemýšlím jestli dát dvě nebo tři hvězdičky. Megan Boone totiž byla dost sexy.(15.8.2014)

 • Morholt
  **

  A přitom to nemuselo být tak špatné. Ten námět s teambuildingem na opuštěném ostrově a následnou nemožností odlehlou lokalitu opustit dává prostor jak pro thriller/horor, tak pro komedii. A v první chvíli se zdálo, že se bude jednat o celkem podařenou B komedii. Jenže ve chvíli, kdy byl JCVD odejit, šlo všechno do kopru a děj se omezil na zmatené pobíhání dvou znepřátelených skupin úředníčků, kteří si dělali naschvály. Pár slušných momentů film sice měl (Brenda, tygr), ale těšil jsem se na víc. 25%(24.4.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace