Vítejte v džungli

Scénografie:

Leslie Keel

Kostýmy:

Anita Ramirez

Vždycky jsem věděl, že JCVD má(!) smysl pro humor a nebojí se ho prodat (však se stačí podívat na nějaký dokument o něm anebo aspoň na video na YT, kde třeba paroduje Slye či svého "velkého kámoše" Seagala) a tenhle film to zas a znova potvrzuje, protože to, co tu Van Damme předvádí, je neskutečná bžunda, o to spíš, když si ho člověk pamatuje z rolí "otočka, kop do ksichtu". Zbytek ansáblu těžce za ním, absurdno často spíš uhozený, ale... tady o to fakt nejde, na všech je vidět, že vědí, že hrají ve sračce a co? Užívají si to, film těžce na pohodu. Navíc vám ta slunná džungle skvěle prosvítí jeden upršený podvečer. "Ty panáčky jsem kreslil já." :-)(21.9.2016)

• Beky

Otřesný!(11.1.2015)

• Gilmour93

Pán retardovaných much. Rozpolcenost mezi jízlivou blbinou se sociálním podtextem a infantilní sračkou s padesáti odstíny hnědi byla očividná, stejně jako krajně amatérsky odvedené filmové řemeslo. Jean-Claude sice není žádný Buster Keaton, ale co se týká líčidel, začíná ho dohánět..(8.8.2016)

Výchozí situace podobně slibná jako u Millerovi na tripu. Prvních 30 minut jsem se poměrně příjemně bavil, pak postavy začnou trochu moc mluvit o svých problémech a děj nehezky často variuje Pána much bez jakéhokoliv humorného znevažování. Film má posléze sklon občas diváku připomenout, že sleduje komedii, ujeté až parodické vsuvky však leckdy působí spíš nepatřičně (zvracení krve). Promarněná šance (výchozí situace, kdy rozličně typizované postavy jsou vrženy do pro ně atypického prostředí, vlastně nehraje roli), nejlépe z toho překvapivě vychází „ústřední“ hvězda Van Damme, jenž má na svědomí nejúsměvnější momenty. 2,5*(2.2.2014)

• Dont

Už to tady fantasticky shrnul uživatel LIVINGDEAD, takže mě nezbývá než s tím souhlasit. Jedna hvězdička jen za to, že Brenda musela nutně jít vykonat potřebu. Jinak to byl jasný odpad a scény s JCVD snad s výjimkou úvodní prezentace vyloženě za hranicí dobrého vkusu.(27.2.2014)