poster

Vítejte v džungli

 • USA

  Welcome to the Jungle

 • slovenský

  Vitajte v džungli

Akční / Dobrodružný / Komedie

USA / Velká Británie, 2013, 95 min

Režie:

Rob Meltzer

Scénář:

Jeff Kauffmann

Kamera:

Eric Haase

Hudba:

Karl Preusser

Producenti:

Justin Kanew

Střih:

Harry Yoon

Scénografie:

Leslie Keel

Kostýmy:

Anita Ramirez
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Malarkey
  **

  Já tak nějak nevím, jak tenhle film hodnotit. Mám radost, že JCVD si taky konečně střihnul trošku jinačí roli, než obvykle točí. S jinými herci a s jiným režisérem a to je fakt moc příjemná změna. A zase si nemyslím, že by tam byl tak málo, jak tady zdejší lidi tvrdí. Druhá věc ale je, že tenhle film je jedna velká kravina. Dobře, uznávám, že místy jsem se zasmál, ale celkově mně to přišlo víc jako kravina, než jako komedie. Pořád přemýšlím jestli dát dvě nebo tři hvězdičky. Megan Boone totiž byla dost sexy.(15.8.2014)

 • ConanVJ
  ***

  Tak tohle je opravdu pěkná konina, u který jsem se místy i pěkně zasmál. Už podle traileru bylo jasný, že to nebude asi nic světobornýho, ale co se tu děje, to se musí vidět. JCVD zde není hlavním hrdinou, tím je nudná kancelářská nula, ale jeho hlášky jsou fakt peckový. Bitka s tygrem mě dostala do kolen a ty hlášky u toho taky. Film mě ale chytl a dokoukal jsem ho s úsměvem na tváři. Je to taková odreagovačka na vypnutí. Nic víc, nic míň. 50% :)(16.2.2014)

 • Tuxedo
  ***

  Výchozí situace podobně slibná jako u Millerovi na tripu. Prvních 30 minut jsem se poměrně příjemně bavil, pak postavy začnou trochu moc mluvit o svých problémech a děj nehezky často variuje Pána much bez jakéhokoliv humorného znevažování. Film má posléze sklon občas diváku připomenout, že sleduje komedii, ujeté až parodické vsuvky však leckdy působí spíš nepatřičně (zvracení krve). Promarněná šance (výchozí situace, kdy rozličně typizované postavy jsou vrženy do pro ně atypického prostředí, vlastně nehraje roli), nejlépe z toho překvapivě vychází „ústřední“ hvězda Van Damme, jenž má na svědomí nejúsměvnější momenty. 2,5*(2.2.2014)

 • AlistairMir
  ****

  Vůbec na mě nedávejte já se asi zbláznil ten film je neskutečná hovadina a nezaslouží si víc než dvě hvězdy...ale já se fakt bavil :D Ani nevim proč a vím že bych se měl stydět že mě takováhle blbost bavila ale je to tak. JCVD je tady neskutečnej masér - TY PANÁČKY JSEM KRESLIL JÁ - no nemohl jsem z něj fakt bych nevěřil že mu komedie takhle sedne. No a tak mi z něj cvaklo že hodnotím jak hodnotím ale tenhle film doporučit nemůžu protože bláznů jako jsem já co se jim to bude líbit bude určitě málo..ale je to skvělý :D(7.5.2014)

 • T2
  **

  Rozpočet $3,5milióna║ teda riadne uletená prachsprostá praštenosť /35%/(21.5.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace