poster

Vítejte v džungli

 • USA

  Welcome to the Jungle

 • slovenský

  Vitajte v džungli

Akční / Dobrodružný / Komedie

USA / Velká Británie, 2013, 95 min

Režie:

Rob Meltzer

Scénář:

Jeff Kauffmann

Kamera:

Eric Haase

Hudba:

Karl Preusser

Producenti:

Justin Kanew

Střih:

Harry Yoon

Scénografie:

Leslie Keel

Kostýmy:

Anita Ramirez
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Morholt
  **

  A přitom to nemuselo být tak špatné. Ten námět s teambuildingem na opuštěném ostrově a následnou nemožností odlehlou lokalitu opustit dává prostor jak pro thriller/horor, tak pro komedii. A v první chvíli se zdálo, že se bude jednat o celkem podařenou B komedii. Jenže ve chvíli, kdy byl JCVD odejit, šlo všechno do kopru a děj se omezil na zmatené pobíhání dvou znepřátelených skupin úředníčků, kteří si dělali naschvály. Pár slušných momentů film sice měl (Brenda, tygr), ale těšil jsem se na víc. 25%(24.4.2014)

 • Foox
  **

  Tohle opravdu ne! Hrozná nuda ze všech stran. 30%(25.11.2014)

 • Beky
  odpad!

  Otřesný!(11.1.2015)

 • AlistairMir
  ****

  Vůbec na mě nedávejte já se asi zbláznil ten film je neskutečná hovadina a nezaslouží si víc než dvě hvězdy...ale já se fakt bavil :D Ani nevim proč a vím že bych se měl stydět že mě takováhle blbost bavila ale je to tak. JCVD je tady neskutečnej masér - TY PANÁČKY JSEM KRESLIL JÁ - no nemohl jsem z něj fakt bych nevěřil že mu komedie takhle sedne. No a tak mi z něj cvaklo že hodnotím jak hodnotím ale tenhle film doporučit nemůžu protože bláznů jako jsem já co se jim to bude líbit bude určitě málo..ale je to skvělý :D(7.5.2014)

 • Big Bear
  **

  Nečekal jsem nic moc a dostalo se mi celkem slušné zábavy. Neříkám, že jsem měl křeče od smíchu, ale některé scénky na ostrově a začátek stály za vidění. Tohle paroduje mnoho věcí. Hlavně všechny ty ztroskotanecké příhody a možná i Pána much :-). Přiznávám, že mne před viděním filmu účast Van Damme děsila. Netušil jsem však, že si zde bude dělat prdel sám ze sebe. Je to už holt zvykem, že tihle terminátoří hoši jako Sly, Árny, De Niro ad... točí dnes zase filmy, kde i když je jim 80, boxujou a třískaj s desperátama o zem jako tenkrát... Vyjímkou bylo Jako za starech časů, kde si Christopher Walken ve vykradený lékárně bere pro sebe prášky na tlak, protože maj vysokej dopatek... :-)))). Naštěstí Jen-Claude tu nehraje namachrovance a tak to jeho angažmá celkem ušlo. Já osobně považoval za nejvtipnější střety Brodyho s bohem ostrova Orcou a jeho lidem... :-). Dávám dvě vysílačky - obě nefunkční. * *(26.7.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace