Vítejte v džungli

Jeff Kauffmann

Eric Haase

Karl Preusser
  • Bobik9

Slibný začátek, můj oblíbenec Adam Brody, pár hezkých holek, jedny prsa a naprosto báječný JCVD. Nic víc ten film nenabídne. Kdyby se shrnul do 40 minut, tak se člověk pobaví víc a nebude litovat těch dalších 50, které u toho strávil.(4.7.2014)

• Beky

Otřesný!(11.1.2015)

• Khumbac

JaVamDam hraje jak totální neherec. Komedie o srací paní co už dlouho neudrží bobánek. Jo a abych nezapoměl..".Srat se bude 50 m od tábora"...(2.10.2014)

• Morholt

A přitom to nemuselo být tak špatné. Ten námět s teambuildingem na opuštěném ostrově a následnou nemožností odlehlou lokalitu opustit dává prostor jak pro thriller/horor, tak pro komedii. A v první chvíli se zdálo, že se bude jednat o celkem podařenou B komedii. Jenže ve chvíli, kdy byl JCVD odejit, šlo všechno do kopru a děj se omezil na zmatené pobíhání dvou znepřátelených skupin úředníčků, kteří si dělali naschvály. Pár slušných momentů film sice měl (Brenda, tygr), ale těšil jsem se na víc. 25%(24.4.2014)

• Fanucci

Až na prvních 20 minut (život v kanclu) a pár světlých výjimek v podání hlášek Kristen Schaal z Daily Show je tento film strašný.(5.2.2014)