Vítejte v džungli

Jeff Kauffmann

Eric Haase

Karl Preusser
  • Foox

Tohle opravdu ne! Hrozná nuda ze všech stran. 30%(25.11.2014)

• Gilmour93

Pán retardovaných much. Rozpolcenost mezi jízlivou blbinou se sociálním podtextem a infantilní sračkou s padesáti odstíny hnědi byla očividná, stejně jako krajně amatérsky odvedené filmové řemeslo. Jean-Claude sice není žádný Buster Keaton, ale co se týká líčidel, začíná ho dohánět..(8.8.2016)

• Xmilden

Zcela určitě to není taková pecka jako film s duem Scott/Johnson. Tady máme pro změnu JCVD, který ovšem ve 30. minutě je nemilosrdně odstraněn z plátna (nebudu prozrazovat jestli se do příběhu vrátí nebo ne). Film je de fakto jasnou komedií na variaci Lord of the Flies. Bohužel možná plánovaný comeback belgické roznožky do vyšší hollywoodské ligy se nekoná. 45%(12.2.2014)

• Wormboy

Opat tu mame celu rodinu Van Dammovcov na cele s Majstrom, ktory ked je na obrazovke dominuje a dava z filmu pocit, ze snad by to tak zle nemuselo byt. Problem je,ze jeho postava ma priestor asi tak na 15 minutach a ten zvysok stoji za jedno velke natocene nie pivo. Nechapem na co taketo filmy vobec vznikaju...1,5/5*(22.4.2014)

• LIVINGDEAD

J.C. Van Damme ve vedlejší roli, navíc trvající asi 15 minut! A pokud by Brenda nechtěla srát, byl by to jasný ODPAD! Co se týče obsahu, zprvu zajímavý úřednický týmový workshop v džungli, se mění v naprostou *hovadinu*. Nazval bych to jinak, ale nechci být sprostý. A docela mne štve, že jsem se na tento film těšil. Starý Van Damme opět zklamal! 10%(4.2.2014)