poster

Vítejte v džungli

 • USA

  Welcome to the Jungle

 • slovenský

  Vitajte v džungli

Akční / Dobrodružný / Komedie

USA / Velká Británie, 2013, 95 min

Režie:

Rob Meltzer

Scénář:

Jeff Kauffmann

Kamera:

Eric Haase

Hudba:

Karl Preusser

Producenti:

Justin Kanew

Střih:

Harry Yoon

Scénografie:

Leslie Keel

Kostýmy:

Anita Ramirez
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Ramirez85
  ***

  Vždycky jsem věděl, že JCVD má(!) smysl pro humor a nebojí se ho prodat (však se stačí podívat na nějaký dokument o něm anebo aspoň na video na YT, kde třeba paroduje Slye či svého "velkého kámoše" Seagala) a tenhle film to zas a znova potvrzuje, protože to, co tu Van Damme předvádí, je neskutečná bžunda, o to spíš, když si ho člověk pamatuje z rolí "otočka, kop do ksichtu". Zbytek ansáblu těžce za ním, absurdno často spíš uhozený, ale... tady o to fakt nejde, na všech je vidět, že vědí, že hrají ve sračce a co? Užívají si to, film těžce na pohodu. Navíc vám ta slunná džungle skvěle prosvítí jeden upršený podvečer. "Ty panáčky jsem kreslil já." :-)(21.9.2016)

 • Beky
  odpad!

  Otřesný!(11.1.2015)

 • Gilmour93
  **

  Pán retardovaných much. Rozpolcenost mezi jízlivou blbinou se sociálním podtextem a infantilní sračkou s padesáti odstíny hnědi byla očividná, stejně jako krajně amatérsky odvedené filmové řemeslo. Jean-Claude sice není žádný Buster Keaton, ale co se týká líčidel, začíná ho dohánět..(8.8.2016)

 • Tuxedo
  ***

  Výchozí situace podobně slibná jako u Millerovi na tripu. Prvních 30 minut jsem se poměrně příjemně bavil, pak postavy začnou trochu moc mluvit o svých problémech a děj nehezky často variuje Pána much bez jakéhokoliv humorného znevažování. Film má posléze sklon občas diváku připomenout, že sleduje komedii, ujeté až parodické vsuvky však leckdy působí spíš nepatřičně (zvracení krve). Promarněná šance (výchozí situace, kdy rozličně typizované postavy jsou vrženy do pro ně atypického prostředí, vlastně nehraje roli), nejlépe z toho překvapivě vychází „ústřední“ hvězda Van Damme, jenž má na svědomí nejúsměvnější momenty. 2,5*(2.2.2014)

 • Dont
  *

  Už to tady fantasticky shrnul uživatel LIVINGDEAD, takže mě nezbývá než s tím souhlasit. Jedna hvězdička jen za to, že Brenda musela nutně jít vykonat potřebu. Jinak to byl jasný odpad a scény s JCVD snad s výjimkou úvodní prezentace vyloženě za hranicí dobrého vkusu.(27.2.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace