Vlastní zbraň podmínkou

Safety Not Guaranteed

Komedie / Drama / Romantický / Sci-Fi

USA, 2012, 82 min

Další schematické, ale sympatické indie o schematických, ale sympatických loserech. Jednou za čas není nic lepšího než takovýhle malý příjemný film.(16.3.2013)

Rozpočet $750,000Tržby USA $4,010,957Tržby Celosvetovo $4,413,000▐ hravý roztomilý film, ktorý neurazí ale k patričnému nadšeniu mi tam chýba nejaký silnejší impulz /50%/(21.5.2013)

CITÁT - Co takhle začít tím inzerátem o cestování časem?......... Tak jsem se na to velmi těšil, ale nakonec celkem zklamání. Když se tam asi hodinu nic neděje, ptal jsem se sám sebe, proč se to ostatním tak moc líbí? Šedesát minut pryč a jen je tu takový průměrný dialog, cestování časem zatím žádné, hudba průměrná a herci nic moc. Tak snad jen ten konec nakonec za něco stál. Film je stavěn na dialogu, je potřeba jej pozorně sledovat nebo vám uniknou důležité věci. Závěr se totiž musí vysledovat.(15.3.2014)

Hodně prima nazávislý film debutujícího režiséra. Zrovna tenhle snímek je důkazem toho, že "malé" nízkorozpočtové filmy dokáží být často mnohem zajímavější a zábavnější než velké hollywoodské bijáky.(11.11.2012)

Safety Not Guaranteed je hodně příjemná záležitost o tom, že každý máme důvod pro návrat v čase - jen to není do dob faraonů nebo dinosaurů, ale do chvíle, kdy můžeme změnit nebo ovlivnit chod našeho vlastního života! PS: Popravdě si Jurský park IV. od Colina Trevorrowa nedokážu moc dobře představit, ale volba je to celkem zajímavá.(18.3.2013)