poster

Vlastní zbraň podmínkou

 • USA

  Safety Not Guaranteed

Komedie / Drama / Romantický / Sci-Fi

USA, 2012, 82 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • zipper111
  ****

  Parádní film o...o... o čem? No cestování včase to tak úplně nebudě, spíš lidské vztahy, promarněné mládí, krásná a skvěle hrající Aubrey...no a vlastně cestovaní časem. Přirovnal bych to k 10 Items or less... Je to pecka, zdejší mírné hodnocení nemá hodnotu, film je o třídu výš. Lepší 4*(21.10.2012)

 • Radek99
  ****

  Láska je jako cestování časem! Tohle zjištění je tím nejdůležitějším pro tenhle malý, nízkorozpočtový, nezávislý alternativní romantický film, který má určitě obrovský potenciál a může mnohé nabídnout, určitě více, než než by se dalo podle nízkého hodnocení tady očekávat (mimochodem na imdb má hodně nad sedmdesát procent). Velmi osobitý celovečerní debut amerického režiséra Colina Trevorrowa, který je překvapivě dojemnou směsí komedie a dramatu. Film s dobrými mimikry a překvapivým/nepřekvapivým závěrem, který se dá chápat buď jako velmi stylový, nebo úplně úlítlý, je to na vás. A to je právě asi největší deviza téhle komedie - nebudete se u ní válet smíchy, ale někde za ní je plno skutečného života, stačí být empatický a dát hrdinům šanci. Odměnou bude zjištění, že i romantická komedie může být osobitá a plná nevysloveného pochopení pro lidi, kteří jsou krásní spíše uvnitř, než navenek, pro které je láska jako cestování časem...(18.10.2012)

 • xxmartinxx
  ****

  Další schematické, ale sympatické indie o schematických, ale sympatických loserech. Jednou za čas není nic lepšího než takovýhle malý příjemný film.(16.3.2013)

 • dezorz
  **

  romantika zarucena, kvalita zostala v rovine scifi.(23.10.2012)

 • predators
  ***

  Tak předem moc nechápu český překlad! Ano, v obsahu filmu zazní věta, vlastní zbraň podmínkou, ale proč prostě nepojmenovat film Bezpečnost nezaručena?! No, ale přejděme k samotnému obsahu...moc jsem nepobral, co ta holčina viděla na onom podivínovi, ale pokud vemu v potaz ženský vkus, tak se není čemu divit...dobrá. Samotný děj není nikterak zajímavý, většinou se točí kolem již zmíněného páru a jediným držákem je stroj času, který nakonec nemusí být až takovým sci-fi... 60%(16.11.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace