poster

Vlastní zbraň podmínkou

 • USA

  Safety Not Guaranteed

Komedie / Drama / Romantický / Sci-Fi

USA, 2012, 82 min

 • maseer2
  ***

  ani komedie, ani sci-fi.. spíš drama říznuté romantikou, na které se kvůli jeho nenáročnosti a krátké stopáži vcelku příjemně dívá.. ale ke 4* něco málo chybí..(28.10.2012)

 • Pepinec
  ****

  Tohle byla od Amíků rána nad pás, a dost vydařená k tomu. Ono občas stojí za to namířit svoje kroky za holkou, která si v klidu čte v rohu, zatímco ostatní jančí na parketu. Stává se totiž, že s takovou pohodářkou si nakonec zapaříte ze všech nejvíc.(3.7.2015)

 • Psema
  ****

  Chybí mi ono "něco" (asi myšlenka), které by celek povzneslo do pozice srdeční trvalky, ale jinak naprosto bezproblémová prácička, ve které vše zapadne přesně na místo, motivy se uzavřou a celé je to svižné jako Johnsonův humor. Začínám mít pocit, že je toho kluka na šaškování v New Girl trochu škoda. Stejně jako Trevorrowa na blbnutí v Jurském parku. Na druhou stranu, čerstvější krev jim do oběhu vlít asi nemohli. 7/10(12.1.2014)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • - Veľa scén vo filme je výsledkom improvizácie hercov. Napríklad scéna, kde Jeff (Jake M. Johnson) dáva Arnovi (Karan Soni) slnečné okuliare, vyhrnie mu golier a povie, že vyzerá ako pilot, ktorý jazdí na stíhačke. (erapo)

 • - V obchode, kde Kenneth (Mark Duplass) pracuje, sú na pultoch uložené známe polievky Campbell's Soup. Toto jedlo pozná celý svet najmä vďaka maľbe Andyho Warhola. (Darth Maul)

 • - Pri scéne, kedy Darius (Aubrey Plaza) s Arnauom (Karan Soni) sledujú poštové schránky, môžeme vidieť aj autora skutočného inzerátu, na základe ktorého je film založený. Volá sa John Silveira a je to starší šedivý muž v okuliaroch, ktorý prichádza k poštovým schránkam ako prvý. (erapo)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace