poster

Vlastní zbraň podmínkou

 • USA

  Safety Not Guaranteed

Komedie / Drama / Romantický / Sci-Fi

USA, 2012, 82 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Cervenak
  ****

  Veľmi milý, svižný film so skvelým scenárom, sympatickými postavami a ohromným zmyslom pre humor. Šikovnej réžii podráža nohy nešikovný strih, plus to spuchnuté teľa v hlavnej úlohe to trochu kazí... Napriek tomu je Trevorrow jasný kandidát na veľkú hollywoodsku budúcnosť.(16.3.2013)

 • Psema
  ****

  Chybí mi ono "něco" (asi myšlenka), které by celek povzneslo do pozice srdeční trvalky, ale jinak naprosto bezproblémová prácička, ve které vše zapadne přesně na místo, motivy se uzavřou a celé je to svižné jako Johnsonův humor. Začínám mít pocit, že je toho kluka na šaškování v New Girl trochu škoda. Stejně jako Trevorrowa na blbnutí v Jurském parku. Na druhou stranu, čerstvější krev jim do oběhu vlít asi nemohli. 7/10(12.1.2014)

 • hous.enka
  ****

  Nepříjemná Aubrey Plaza v hlavní roli mě celou dobu mírně iritovala, zato Jake M. Johnson mě donutil sledovat film ostřížím zrakem (ano, dost dám na to, jak na mě herec působí - a nestydím se za to!). Co se dějové linky týče, nemám jí co vytknout a do poslední chvíle jsem nevěděla, jak to s tím strojem času vlastně bude. Závěr s loďkou se mi líbil a díky němu dávám tak vysoké hodnocení, protože jinak by to byl jen takový "nic moc artový" snímek, kterých je na každém kroku pět. Možná i deset. Možná :-)(16.10.2013)

 • nunka
  **

  Nebudem klamať, ak napíšem, že som čakala viac. Viac od postáv, hercov, scenára...atď... Viem si predstaviť, že niekto sa môže nad týmto nezávislým štýlom rozplývať a označiť ho za originálny. Pre mňa cestovanie časom a téma lásky na čele s absolutne nesympatickou dvojicou, ktorú dopĺňa banda podobných kreatúr (FBI agenti) bola skôr utrpením, kde samotným vykúpením boli konečné titulky.(19.8.2013)

 • Pepinec
  ****

  Tohle byla od Amíků rána nad pás, a dost vydařená k tomu. Ono občas stojí za to namířit svoje kroky za holkou, která si v klidu čte v rohu, zatímco ostatní jančí na parketu. Stává se totiž, že s takovou pohodářkou si nakonec zapaříte ze všech nejvíc.(3.7.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace