poster

Vlastní zbraň podmínkou

 • USA

  Safety Not Guaranteed

Komedie / Drama / Romantický / Sci-Fi

USA, 2012, 82 min

 • dezorz
  **

  romantika zarucena, kvalita zostala v rovine scifi.(23.10.2012)

 • Radek99
  ****

  Láska je jako cestování časem! Tohle zjištění je tím nejdůležitějším pro tenhle malý, nízkorozpočtový, nezávislý alternativní romantický film, který má určitě obrovský potenciál a může mnohé nabídnout, určitě více, než než by se dalo podle nízkého hodnocení tady očekávat (mimochodem na imdb má hodně nad sedmdesát procent). Velmi osobitý celovečerní debut amerického režiséra Colina Trevorrowa, který je překvapivě dojemnou směsí komedie a dramatu. Film s dobrými mimikry a překvapivým/nepřekvapivým závěrem, který se dá chápat buď jako velmi stylový, nebo úplně úlítlý, je to na vás. A to je právě asi největší deviza téhle komedie - nebudete se u ní válet smíchy, ale někde za ní je plno skutečného života, stačí být empatický a dát hrdinům šanci. Odměnou bude zjištění, že i romantická komedie může být osobitá a plná nevysloveného pochopení pro lidi, kteří jsou krásní spíše uvnitř, než navenek, pro které je láska jako cestování časem...(18.10.2012)

 • maseer2
  ***

  ani komedie, ani sci-fi.. spíš drama říznuté romantikou, na které se kvůli jeho nenáročnosti a krátké stopáži vcelku příjemně dívá.. ale ke 4* něco málo chybí..(28.10.2012)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • - Film je založen na skutečném inzerátu otištěném roku 1997 v „Backwood Home Magazine“ a zpopularizovaném v pořadu Noční show Jaye Lenoe (od r. 1992). (Brousitch)

 • - Veľa scén vo filme je výsledkom improvizácie hercov. Napríklad scéna, kde Jeff (Jake M. Johnson) dáva Arnovi (Karan Soni) slnečné okuliare, vyhrnie mu golier a povie, že vyzerá ako pilot, ktorý jazdí na stíhačke. (erapo)

 • - V obchode, kde Kenneth (Mark Duplass) pracuje, sú na pultoch uložené známe polievky Campbell's Soup. Toto jedlo pozná celý svet najmä vďaka maľbe Andyho Warhola. (Darth Maul)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace