poster

Pako mých snů (TV film)

 • USA

  Geek Charming

 • SK název

  Pako mojich snov

Komedie

USA, 2011, 88 min

Komentáře uživatelů k TV filmu (29)

 • MoiJe
  *

  Slabučké. Neherci, hlavná postava sympatická hádam len keď sa točí na stoličke. Žiadny poriadny vtip, ak sa nepočíta, že hlavný ´geeksky´ hrdina ešte nezvláda chôdzu po schodoch.(12.3.2013)

 • Krissty
  ****

  Disney přešel od muzikálů k filmu o filmu a vyplatilo se.. Tenhle počin je podle mě úplně jinde a mnohem výš než ostatní nové Disneyho filmečky.. Hlavní hrdinové byli sympatičtí a přesně takhle si mimochodem představuji typickou "královnu".. Mělo to něco do sebe a ten dokument byl nakonec vážně super!!! Děj sice trošku předvídatelný a plný klišé, ale to mi tentokrát vůbec nepřekáželo.(3.8.2012)

 • ABLABLABLA
  **

  Ach bože. Ten dabing byl strašný a silně pochybuju, že originál byl lepší. Ale víte co? Učila jsem se na státnice a tohle byl přesně ten pitomý oddechový film k obědu, abych se neuučila k smrti, čili svůj účel splnil... A i trochu toho vtipu tam bylo. Ovšem to sako mu neslušelo, ta bunda už jo aneb "je fajn, když se mnou holky mluví, i když nechtějí pomoct s úkolem z matiky."(27.7.2015)

 • zdenotvor
  **

  Obohratá romantická komédia s presladeným scenárom, ktorá mi však padla celkom vhod pri prepínaní programov v nedeľu doobeda. Hlavná hrdinka ma očarila a fajn sa mi na ňu dívalo,aj napriek tomu nechutnému slovenskému dabingu a jej pubertálno-blondínkovským manierom.(1.9.2013)

 • carly
  ****

  zaobišla by som sa bez inšpiratívnej reči na záver, ale inak to bol veľmi príjemný filmík. vytvorili čiernobiely svet a potom do neho vliali dávku farby. celé to stálo hlavne na obsadení hlavnej dvojice a to im vyšlo na jednotku. Sarah aj Matt boli presvedčiví vo všetkých polohách ich rôl a aj supporting cast bol dobre vybraní. hlavne rodičia, Usher a Amy. dej bol predvídateľný, ale film nenudil a pobavil.(1.9.2013)

 • ecceHOMMO
  *

  Iba pre mladšiu teenagerskú generáciu!!!!! ( tam sa nemožno čudovať väčšiemu počtu hviezdičiek). Zámerne prehrávané, detsky naivné a umelé.....malo to však zmysel pre ponaučenie, a niekoľko sekundovú dobrú pasáž (Projekt popularita).(29.2.2012)

 • Ev.D.
  **

  Korunovaná kravina. Jediný co ušlo byla povaha Joshovy matky. Taky chci filmový kroužek :o(31.8.2013)

 • kikka20
  ****

  Tradiční, ale přitom netradiční děj. Tradiční jelikož je to opět teenagerovská komedie s klasickým dějem a netradiční, protože.. ani nevím, prostě to mělo šmrnc. To snad stačí, ne?(14.2.2012)

 • Rufete
  ****

  Nevím proč, ale Disney filmy se mi vždy tak nějak líbily. Snad to bude tím, že je vždy v hlavní roli nějaká roztomilá, slaďounká holčička, která se s filmovým společníkem vytasí příběhem o mladé lásce. Sarah Hyland mě naprosto okouzlila, byla krásná a milá a takové typy mám prostě rád. Strašně moc mi připomínala mlaďoučkou Alyson Hannigan. Začátek filmu byl dost rozpačitý a nezábavný, nicméně o dalších pár minut později, když se začala ukazovat pravá stránka téhle roztomilé tvářičky, jsem se do filmu zažral a skvěle jsem se bavil. Přispěla k tomu také Sasha Pieterse, kvůli které jsem vlastně o film zavadil. Znovu se ukázala v roli okouzlující a všemi milující blondýnky a znovu dokázala odzbrojit nejednoho diváka. Zato herci z podobných filmů na mě dojem nikdy neudělali. Matt Prokop byl snesitelnější, než kdokoliv jiný. Ale je třeba zdůraznit, že tyto typy herců zrovna do světa filmu moc neprorazí. Ovšem nebudu na film zbytečně házet negativitu, té je tady až přebytečně moc. Vyzdvihnu raději ty krásné okamžiky, které se ve filmu podařilo uskutečnit. Některé sice naprosto průhledné a očekávané, ale s nádechem novoty a krásy. Proměna Dylan na mě zapůsobila, hlavní herečka ukázala, že na působení ve filmu rozhodně má. A s tímhle úsměvem se dostane daleko. Celé "Pako mých snů" beru jako slušnou komedii, převážně pro mladé diváky. Ale ani někdo jako já si nenechá podobnou věc ujít.(24.7.2013)

 • lardko
  *****

  Skvělej film. Tenhle se mi moc líbil je dost srandovní.(4.1.2014)

 • Hollohlaway
  *

  Další várka plastikových, bezpohlavních, a jako vejce vejci si podobných postaviček ze stáje Disney. Podobné komedie mi celkem nevadí, s jistou mírou shovívavosti je zkouknu, ale tato je vyjímečně nezábavně, nenápaditě a nelogicky natočená. Neutkvělo mi v hlavě nic, a hlavní hrdinka vypadá na 13 let, je ale údajně na střední....nesympatičtí herci...prostě nic. I takové klišé se dá natočit lépe proboha.(26.2.2012)

 • Daewiik
  odpad!

  Nejnesympatičtějšího hlavního hrdinu v takovém slaďáku jsem ještě neviděla.(17.8.2014)

 • Chinese Ashio
  ***

  Tomuto filmu by bola chyba dať odpad ale taktiež aj 5*. Je to niečo... medzi? Jednoducho to je film na takých tých 60% - 50%. Je to film pre ľudí, ktorí si chcú pozrieť niečo čo sa v realite proste nestáva, aspoň nie podľa mňa. Som rada, že ma tento film moc nesklamal, pretože som sa na ňom dokázala aj zasmiať (omg, jakého paka z neho spravili xD), ale tiež sa mi páčili tie scény, kde Dylan hovorila o svojej mame. Celkom milé. Proste ak sa vám páčia oddychové filmy, alebo máte chuť vidieť niečo nenáročné, alebo sa proste nudíte, pozrite si to. ;) No, ja som tomu dokázala venovať tú hodinu a pol (plus-mínus) a nebola som až tak sklamaná ako pri iných podobných filmoch tomuto. Takže dávam silnejšie 3*. :) Plus pre baby - Matt Prokop je dosť fešák. ;) (Teda... každej správnej tínedžerke, ktorá túži po fešákovi na bielom koni by sa mal páčiť. xD)(11.2.2012)

 • jasanka
  ***

  Klasická "romantická komedie" pro teenagery. Nebylo to špatné, ale v tomto žánru určitě vznikly i lepší filmy.(20.3.2012)

 • Destinytte
  odpad!

  Sladkej film s veeelmi neočekávaným dějem a upištěnou hlavní hrdinkou, ehm..(10.8.2012)

 • 007.
  odpad!

  Hlavní postava: ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ spadla mi kabelka. ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ ....ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ....ÁÁÁÁÁÁ..... A POZOR!!! Když není všechno podle Dylan, stane se z ní DĚSNÁ TH = TOTÁLNÍ HYSTERKA. 30 minut stačilo. 5%(9.2.2014)

 • DadysGirl
  ***

  Americké pozlátko s lehkým ponaučením (opravdu velmi velmi lehkým)... ale je to tak roztomilý, žemusím přiznat, že shlédnutí nelituji... Nevém jestli je to dokonalou tvářičkou sarah nebo tím, že spolu hlavní představitelé randí, ale kouká se na to jako na pohádku... :)(21.5.2013)

 • carodejb
  ***

  Nedotiahnuté ale milé. Dabing je otravný. Inak je to film o tom, že všetky subkultúry sú v zásade povrchné. Nech žije individualita (a narcizmus?).(14.2.2015)

 • Simoušek
  *****

  Naprosto dokonalý film!!! Kdybych mohla dám víc než 5 hvězdiček :)(8.2.2012)

 • Todd_Hewitt
  odpad!

  No jo, no jo, Disney Channel.(13.8.2012)

<< předchozí 1 2