Pako mých snů (TV film)

Pako mojich snov

Komedie

USA, 2011, 88 min

• MoiJe

Slabučké. Neherci, hlavná postava sympatická hádam len keď sa točí na stoličke. Žiadny poriadny vtip, ak sa nepočíta, že hlavný ´geeksky´ hrdina ešte nezvláda chôdzu po schodoch.(12.3.2013)

Disney přešel od muzikálů k filmu o filmu a vyplatilo se.. Tenhle počin je podle mě úplně jinde a mnohem výš než ostatní nové Disneyho filmečky.. Hlavní hrdinové byli sympatičtí a přesně takhle si mimochodem představuji typickou "královnu".. Mělo to něco do sebe a ten dokument byl nakonec vážně super!!! Děj sice trošku předvídatelný a plný klišé, ale to mi tentokrát vůbec nepřekáželo.(3.8.2012)

• Ev.D.

Korunovaná kravina. Jediný co ušlo byla povaha Joshovy matky. Taky chci filmový kroužek :o(31.8.2013)

• Hollohlaway

Další várka plastikových, bezpohlavních, a jako vejce vejci si podobných postaviček ze stáje Disney. Podobné komedie mi celkem nevadí, s jistou mírou shovívavosti je zkouknu, ale tato je vyjímečně nezábavně, nenápaditě a nelogicky natočená. Neutkvělo mi v hlavě nic, a hlavní hrdinka vypadá na 13 let, je ale údajně na střední....nesympatičtí herci...prostě nic. I takové klišé se dá natočit lépe proboha.(26.2.2012)

• zdenotvor

Obohratá romantická komédia s presladeným scenárom, ktorá mi však padla celkom vhod pri prepínaní programov v nedeľu doobeda. Hlavná hrdinka ma očarila a fajn sa mi na ňu dívalo,aj napriek tomu nechutnému slovenskému dabingu a jej pubertálno-blondínkovským manierom.(1.9.2013)