Pako mých snů (TV film)

Geek Charming

Pako mojich snov

Komedie

USA, 2011, 88 min

zaobišla by som sa bez inšpiratívnej reči na záver, ale inak to bol veľmi príjemný filmík. vytvorili čiernobiely svet a potom do neho vliali dávku farby. celé to stálo hlavne na obsadení hlavnej dvojice a to im vyšlo na jednotku. Sarah aj Matt boli presvedčiví vo všetkých polohách ich rôl a aj supporting cast bol dobre vybraní. hlavne rodičia, Usher a Amy. dej bol predvídateľný, ale film nenudil a pobavil.(1.9.2013)

• MoiJe

Slabučké. Neherci, hlavná postava sympatická hádam len keď sa točí na stoličke. Žiadny poriadny vtip, ak sa nepočíta, že hlavný ´geeksky´ hrdina ešte nezvláda chôdzu po schodoch.(12.3.2013)

• ABLABLABLA

Ach bože. Ten dabing byl strašný a silně pochybuju, že originál byl lepší. Ale víte co? Učila jsem se na státnice a tohle byl přesně ten pitomý oddechový film k obědu, abych se neuučila k smrti, čili svůj účel splnil... A i trochu toho vtipu tam bylo. Ovšem to sako mu neslušelo, ta bunda už jo aneb "je fajn, když se mnou holky mluví, i když nechtějí pomoct s úkolem z matiky."(27.7.2015)

• Ev.D.

Korunovaná kravina. Jediný co ušlo byla povaha Joshovy matky. Taky chci filmový kroužek :o(31.8.2013)

Disney přešel od muzikálů k filmu o filmu a vyplatilo se.. Tenhle počin je podle mě úplně jinde a mnohem výš než ostatní nové Disneyho filmečky.. Hlavní hrdinové byli sympatičtí a přesně takhle si mimochodem představuji typickou "královnu".. Mělo to něco do sebe a ten dokument byl nakonec vážně super!!! Děj sice trošku předvídatelný a plný klišé, ale to mi tentokrát vůbec nepřekáželo.(3.8.2012)