Pako mých snů (TV film)

Geek Charming

Pako mojich snov

Komedie

USA, 2011, 88 min

Nevím proč, ale Disney filmy se mi vždy tak nějak líbily. Snad to bude tím, že je vždy v hlavní roli nějaká roztomilá, slaďounká holčička, která se s filmovým společníkem vytasí příběhem o mladé lásce. Sarah Hyland mě naprosto okouzlila, byla krásná a milá a takové typy mám prostě rád. Strašně moc mi připomínala mlaďoučkou Alyson Hannigan. Začátek filmu byl dost rozpačitý a nezábavný, nicméně o dalších pár minut později, když se začala ukazovat pravá stránka téhle roztomilé tvářičky, jsem se do filmu zažral a skvěle jsem se bavil. Přispěla k tomu také Sasha Pieterse, kvůli které jsem vlastně o film zavadil. Znovu se ukázala v roli okouzlující a všemi milující blondýnky a znovu dokázala odzbrojit nejednoho diváka. Zato herci z podobných filmů na mě dojem nikdy neudělali. Matt Prokop byl snesitelnější, než kdokoliv jiný. Ale je třeba zdůraznit, že tyto typy herců zrovna do světa filmu moc neprorazí. Ovšem nebudu na film zbytečně házet negativitu, té je tady až přebytečně moc. Vyzdvihnu raději ty krásné okamžiky, které se ve filmu podařilo uskutečnit. Některé sice naprosto průhledné a očekávané, ale s nádechem novoty a krásy. Proměna Dylan na mě zapůsobila, hlavní herečka ukázala, že na působení ve filmu rozhodně má. A s tímhle úsměvem se dostane daleko. Celé "Pako mých snů" beru jako slušnou komedii, převážně pro mladé diváky. Ale ani někdo jako já si nenechá podobnou věc ujít.(24.7.2013)

Disney přešel od muzikálů k filmu o filmu a vyplatilo se.. Tenhle počin je podle mě úplně jinde a mnohem výš než ostatní nové Disneyho filmečky.. Hlavní hrdinové byli sympatičtí a přesně takhle si mimochodem představuji typickou "královnu".. Mělo to něco do sebe a ten dokument byl nakonec vážně super!!! Děj sice trošku předvídatelný a plný klišé, ale to mi tentokrát vůbec nepřekáželo.(3.8.2012)

• zdenotvor

Obohratá romantická komédia s presladeným scenárom, ktorá mi však padla celkom vhod pri prepínaní programov v nedeľu doobeda. Hlavná hrdinka ma očarila a fajn sa mi na ňu dívalo,aj napriek tomu nechutnému slovenskému dabingu a jej pubertálno-blondínkovským manierom.(1.9.2013)

Tradiční, ale přitom netradiční děj. Tradiční jelikož je to opět teenagerovská komedie s klasickým dějem a netradiční, protože.. ani nevím, prostě to mělo šmrnc. To snad stačí, ne?(14.2.2012)

• MoiJe

Slabučké. Neherci, hlavná postava sympatická hádam len keď sa točí na stoličke. Žiadny poriadny vtip, ak sa nepočíta, že hlavný ´geeksky´ hrdina ešte nezvláda chôdzu po schodoch.(12.3.2013)