Pako mých snů (TV film)

Pako mojich snov

Komedie

USA, 2011, 88 min

• Hollohlaway

Další várka plastikových, bezpohlavních, a jako vejce vejci si podobných postaviček ze stáje Disney. Podobné komedie mi celkem nevadí, s jistou mírou shovívavosti je zkouknu, ale tato je vyjímečně nezábavně, nenápaditě a nelogicky natočená. Neutkvělo mi v hlavě nic, a hlavní hrdinka vypadá na 13 let, je ale údajně na střední....nesympatičtí herci...prostě nic. I takové klišé se dá natočit lépe proboha.(26.2.2012)

Disney přešel od muzikálů k filmu o filmu a vyplatilo se.. Tenhle počin je podle mě úplně jinde a mnohem výš než ostatní nové Disneyho filmečky.. Hlavní hrdinové byli sympatičtí a přesně takhle si mimochodem představuji typickou "královnu".. Mělo to něco do sebe a ten dokument byl nakonec vážně super!!! Děj sice trošku předvídatelný a plný klišé, ale to mi tentokrát vůbec nepřekáželo.(3.8.2012)

• ecceHOMMO

Iba pre mladšiu teenagerskú generáciu!!!!! ( tam sa nemožno čudovať väčšiemu počtu hviezdičiek). Zámerne prehrávané, detsky naivné a umelé.....malo to však zmysel pre ponaučenie, a niekoľko sekundovú dobrú pasáž (Projekt popularita).(29.2.2012)