Carmen

Zvuk:

Ivo Heger

Kostýmy:

Andra Bartha

Takto hodnotím kino-verzi; viděla-li bych Carmen naživo, domnívám se, že bych dala plný počet.(26.1.2013)

• vimanzen

Brabec už mě pěkně sere, a asi nejen mě. Jak si můžeme všimnout, sere i všechny svoje adaptace. A sere je natolik, že se z toho kouří, kouří se však i z diváků, kteří si dají za úkol na to podívat do konce. Brabče, Brabče, Brabče, s tebou to jde z kopce... A chudák Lucka, sice ji nemám moc v lásce, tohle bych jí ale vážně napřál.(28.1.2013)

Tady musím jen poznamenat, že podobně povýšené divadelní záznamy na umění by se měly stát normou. Jedině tak má možnost divadlo přežít. #finaleplzen(25.4.2013)

Temperamentní Carmen perfektně sedla Lucii Bílé a Lucka se Carmen perfektně prozpívala a protancovala. Je to velmi silný zážitek a ikdyž to není naživo, ale jen na DVD, stojí to za to. Tak hrdě do toho. Není to sice nejlepší muzikál, co jsem viděl, ale dobrých 70% je dostatečná cena.(24.4.2014)

Lucku Bílou jsem chtěla vždy vidět v nějakém muzikálu, ale Praha je pro mě moc daleko. Hlavně chtěla jsem vidět Carmen, kterou již bohužel nehrají, proto jsem byla moc ráda, že jsem měla tu možnost vidět to v kině. Byla jsem jen na 2D, ale i přesto to byl dobrý zážitek. Lucka je kus baby, a k tomu kostým od Carmen - tahle role ji sedla. Jako zpěvačka nemá snad konkurenci, jako herečka - umí, ale není to nic převratného, ale přece je to hlavně zpěvačka. Co se týče celého filmu (představení), velice se mi líbily některé duety (Carmen a Katarina v kostele - to mě až zamrazilo), dialogy měly i vtip (postava tetičky - nebuť labuť a dej mu :D ). Přesto není to film, je to jen záznam a vidět to na živo, a sama si určit jestli zrovna bych sledovala tamtu postavu nebo tamtu boční scénu, by bylo jiné a lepší. Proto tři hvězdy. Ale rozhodně kdo by chtěl vidět tento muzikál a neměl tu možnost jak já v Praze, tak doporučuji shlédnout.(24.1.2013)