poster

Carmen

Muzikál

Česko, 2012, 126 min

Režie:

F. A. Brabec

Kamera:

F. A. Brabec

Producenti:

Dana Voláková

Střih:

Viliam Vala

Zvuk:

Ivo Heger

Kostýmy:

Andra Bartha
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Terva
  ****

  Temperamentní Carmen perfektně sedla Lucii Bílé a Lucka se Carmen perfektně prozpívala a protancovala. Je to velmi silný zážitek a ikdyž to není naživo, ale jen na DVD, stojí to za to. Tak hrdě do toho. Není to sice nejlepší muzikál, co jsem viděl, ale dobrých 70% je dostatečná cena.(24.4.2014)

 • vimanzen
  odpad!

  Brabec už mě pěkně sere, a asi nejen mě. Jak si můžeme všimnout, sere i všechny svoje adaptace. A sere je natolik, že se z toho kouří, kouří se však i z diváků, kteří si dají za úkol na to podívat do konce. Brabče, Brabče, Brabče, s tebou to jde z kopce... A chudák Lucka, sice ji nemám moc v lásce, tohle bych jí ale vážně napřál.(28.1.2013)

 • Pavlík
  *

  26. 08. 2014 (214.); muzikál zfilmován?, nemusím(26.8.2014)

 • NinadeL
  ***

  Tady musím jen poznamenat, že podobně povýšené divadelní záznamy na umění by se měly stát normou. Jedině tak má možnost divadlo přežít. #finaleplzen(25.4.2013)

 • insurgentes
  odpad!

  A hele. kultůůůra.(25.11.2013)

 • - Spoiler: Když Carmen (Lucie Bílá) umírá, má v každém záběru jinak položenou ruku. Jednou je na břiše, a podruhé na zemi. (TheStitch630)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace