poster

Carmen

Muzikál

Česko, 2012, 126 min

Režie:

F. A. Brabec

Kamera:

F. A. Brabec

Producenti:

Dana Voláková

Střih:

Viliam Vala

Zvuk:

Ivo Heger

Kostýmy:

Andra Bartha
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • kaylin
  *

  Velmi povedené... Myslím to ironicky. F. A. Brabec nedal kamerovým záznamem muzikálu naprosto vůbec nic. Vypadá jen male, což se na divadle přece jen eliminuje zaplněným hledištěm a blízkostí herců. Neskutečně mě překvapily špatné střihy, které by se hodily spíše k filmařovi začátečníkovi. Tohle je jen komerční snaha vytřískat z muzikálu, který sám zas tak skvělý není, něco víc. A nemyslím z hlediska kvality, ale z hlediska peněz. Nasazení do kin se asi vyplatilo, protože výrobní náklady na kino verzi byly minimální. Stejně jako úsilí filmařů. Ale hodnotím "film" a ten je jen marketingovou ubohostí.(22.4.2014)

 • insurgentes
  odpad!

  A hele. kultůůůra.(25.11.2013)

 • NinadeL
  ***

  Tady musím jen poznamenat, že podobně povýšené divadelní záznamy na umění by se měly stát normou. Jedině tak má možnost divadlo přežít. #finaleplzen(25.4.2013)

 • Sweeneyyy
  *

  -Toto dílo bylo zhlédnuto na doporučení, tudíž si o mně nemyslete, že si libuji v masochismu.- Já neměla příliš velká očekávání. No a čeho jsem se dočkala? Herecké výkony převážně nucené, hudba nudná, zpěv místy pofidérní. První třetina byla snesitelná, poněvadž byla ve stejné lince jako opera, nicméně pak jsem nabývala prazvláštního dojmu, že mě čeká nástin dramatickým osudů Carmen z neméně dramatické telenovely. Přiznávám, že někde po druhé polovině má pozornost mírně ochabla, a začala jsem si pročítat náhodné recenze. Tak trošku jsem přišla na to, odkud vítr fouká. A ubezpečila se, že tak náročným divákem nejsem jen já. S klidem v duši jsem se tedy přemohla a zhlédla počin až do samého konce. Dodám snad už jen jedno, poslední dojemná scéna byla tak špatně zahraná, že jsem se nepatřičně usmívala.(22.7.2015)

 • cupito
  ****

  Takto hodnotím kino-verzi; viděla-li bych Carmen naživo, domnívám se, že bych dala plný počet.(26.1.2013)

 • - Spoiler: Když Carmen (Lucie Bílá) umírá, má v každém záběru jinak položenou ruku. Jednou je na břiše, a podruhé na zemi. (TheStitch630)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace