poster

Carmen

Muzikál

Česko, 2012, 126 min

Režie:

F. A. Brabec

Kamera:

F. A. Brabec

Producenti:

Dana Voláková

Střih:

Viliam Vala

Zvuk:

Ivo Heger

Kostýmy:

Andra Bartha
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Terva
  ****

  Temperamentní Carmen perfektně sedla Lucii Bílé a Lucka se Carmen perfektně prozpívala a protancovala. Je to velmi silný zážitek a ikdyž to není naživo, ale jen na DVD, stojí to za to. Tak hrdě do toho. Není to sice nejlepší muzikál, co jsem viděl, ale dobrých 70% je dostatečná cena.(24.4.2014)

 • Dejwosz
  *****

  Věřím, že divák, který Carmen viděl jen jako filmový záznam, bude rozhořčen. Filmový záznam se s divadelním představením nedá vůbec srovnávat. Ale i přesto jsem si užil ten pocit být jen kousíček od hlavních hrdinů, který vám divadlo ne vždy může nabídnout. Myslím si, že příběh nelze hodnotit jako filmový, protože divadelní scénář má zcela jiná pravidla. Ve filmu se do sebe hlavní pár zamilovává třeba během celých dvou hodin, zatímco u divadla postačí pouze dvě scény. Hodnotím jako velmi kvalitní záznam divadelního představení, který je dobrou odměnou fanouškům tohoto díla.(25.9.2013)

 • kaylin
  *

  Velmi povedené... Myslím to ironicky. F. A. Brabec nedal kamerovým záznamem muzikálu naprosto vůbec nic. Vypadá jen male, což se na divadle přece jen eliminuje zaplněným hledištěm a blízkostí herců. Neskutečně mě překvapily špatné střihy, které by se hodily spíše k filmařovi začátečníkovi. Tohle je jen komerční snaha vytřískat z muzikálu, který sám zas tak skvělý není, něco víc. A nemyslím z hlediska kvality, ale z hlediska peněz. Nasazení do kin se asi vyplatilo, protože výrobní náklady na kino verzi byly minimální. Stejně jako úsilí filmařů. Ale hodnotím "film" a ten je jen marketingovou ubohostí.(22.4.2014)

 • cupito
  ****

  Takto hodnotím kino-verzi; viděla-li bych Carmen naživo, domnívám se, že bych dala plný počet.(26.1.2013)

 • NinadeL
  ***

  Tady musím jen poznamenat, že podobně povýšené divadelní záznamy na umění by se měly stát normou. Jedině tak má možnost divadlo přežít. #finaleplzen(25.4.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace