poster

Hamilton: Pokud jde o vaši dceru

 • Švédsko

  Hamilton 2: Men inte om det gäller din dotter

 • Slovensko

  Hamilton: Keď ide o vašu dcéru

Akční / Drama / Thriller

Švédsko, 2012, 90 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • emma53
  ***

  Je to těžký rozhodování, ale když se na to budu dívat pocitově, tak se mně pod kůži víc dostal druhý díl. Politika, peníze, moc, ropa a mohla bych pokračovat je většinou v pozadí jakéhokoliv konfliktu. V tomhle případě to byl podle knižní předlohy únos malého dítěte a to se Carla hluboce dotklo, protože sám si prošel v minulosti podobným peklem. Tak nasadil všechny páky a šel do akce, která se zdála předem jasná. Ten konec si přece jen mohli odpustit, ale Mikaela chválím, má své charisma a šmrnc a role agenta mu opravdu skvěle sedla. A závěrečný song neměl chybu.(25.2.2013)

 • kalap
  **

  Slabota, s jasným politickým podtonom, kde Amerika a jej CIA sú svine, Švedi sú dobrý, ale veľmi hlúpy a vrchlom je, ked Palestina zachraňuje mier, spravodlivosť a dokonca demokraciu na blízkom východe. A môžem prezradiť, že tretí diel bude záchrana palestínskych teroristov z izraelského väzenia a to bude teroristická bomba.(25.5.2013)

 • Chrustyn
  ***

  Kvalitativně prakticky totožné, jako první díl. Možná trochu akčnější, ale stále se jedná jen o chudší variantu na americké žánrovky.(27.4.2013)

 • Malarkey
  ***

  Už čekaně slabší než první díl, který byl vysloveně překvapením. Kamera už se víc kejve, celý příběh už je spíš jak pěst na voko a tak nějak se nemůžu zbavit dojmu, že to tady tvůrci sfoukli čistě na ráz z jedný vody a přitom nehleděli na samotnou kvalitu vyprávění. Škoda. Hamilton se mi po prvním díle slušně zaryl pod kůži.(13.5.2013)

 • Gilmour93
  ***

  Kmotr. Carl Kmotr.. Očekával jsem, že rozhořčený Medděd zavede na Blízkém východě náboženské právo šveríja, ale výsledkem bylo jen pár vystřílených nábojů, jeden rozbitý konferenční stolek a trochu vyčabrané vody při mučení. Zobrazovaná skutečnost, že švédská zcela apolitická klika rozvědky je morálně na výši a navýsost spravedlivá, zatímco všichni ostatní hrají špinavé hry s politickým pozadím, je poněkud pokrytecká. To už Američani mají ve svých akčně-špionážních thrillerech více sebereflexe..(9.5.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace