poster

Hamilton: Pokud jde o vaši dceru

 • Švédsko

  Hamilton 2: Men inte om det gäller din dotter

 • Slovensko

  Hamilton: Keď ide o vašu dcéru

Akční / Drama / Thriller

Švédsko, 2012, 90 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Fr
  ***

  ,,NÁZOR SÄPO-MANAGERA EWA TANGUY ZVEDL SILNÉ REAKCE ZE ZAHRANIČÍ. BLÍZKÝ VÝCHOD TO CHÁPE JAKO ÚTOK.....“ /// To si takhle emancipovaná paní pustí hubu plnou svobody slova a demokracie na špacír. Pak (překvapivě?) zjišťuje, že se před ní islamisti neposaděj na prdel. Ještě horší je zjištění, že na prdeli sedí dcerka, ale ne doma, nýbrž je ,,zachráněna před nevěřící matkou“. A věřte, že neprozradím nic z ,,Akt X“, když napíšu, že šíleně sebevražednou misi za její záchranou může zvládnout jedině…. (Bond?... ten taky, ale….). Po ,,jinačí“ jedničce je tu zručně natočený Béčko. Bez hlubších myšlenek, bez nečekanejch zvratů (jak nečekanejch, třeba někoho překvapí, že ti zlí….), na který se fajn dívá, ale…. /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Páč souhlasím, že demokracie nemá místo v srdci věřících. 2.) Thx za titule ,,raxor“. /// PŘÍBĚH *** HUMOR ne AKCE *** NAPĚTÍ *(28.2.2013)

 • dr.fish
  ****

  Film pro ty, kteří ještě bláhově věří, že Američané jsou strážci demokracie na Zemi. Zde je podrobný příklad toho jak jim to jde a jakými prostředky to dělají. Jsou to tradiční metody, které jsou koneckonců staré jako lidstvo samo. Dělali to Římani i Britové. A nikdo nemá rád, když mu nějaký cizinec okopává zahrádku. Amíci jako ředitelé zeměkoule neštítící se jakéhokoliv násilí? Ano! Amíci mučící člověka? Dvakrát ano! A ve švédském filmu? No to už je k popukání! Já z toho fakt nemůžu, ti Švédi jsou prostě superdrsní. Oni si už zdá se svou stranu vybrali... 80%(26.6.2013)

 • honajz
  **

  Slabý pokus o televizního švédského Bonda. Málo akce, pár nelogičností, hodně kecání. Nějaké ty zajímavé lokace. Ani závěrečný quest nemá nějaké větší koule, chybí mu jakékoliv vnitřní napětí.(18.3.2013)

 • laik_60
  ****

  další Hamilton obohatený zmesou konšpiračných teorii o moci a vzajomnej spolupraci medzi hladanými a hladajúcimi medzi teroristami a ... kurnik aký je "proťajšok" teroristu ??? všetko jedna banda !!!! ked ide o moc a prachy !!!! Persbrandt sa zase osvedčil až na ten záver, ale čo už niekedy treba aj dievčenske srdiečka diváčok pohladiť.(14.6.2015)

 • kalap
  **

  Slabota, s jasným politickým podtonom, kde Amerika a jej CIA sú svine, Švedi sú dobrý, ale veľmi hlúpy a vrchlom je, ked Palestina zachraňuje mier, spravodlivosť a dokonca demokraciu na blízkom východe. A môžem prezradiť, že tretí diel bude záchrana palestínskych teroristov z izraelského väzenia a to bude teroristická bomba.(25.5.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace